strona główna  
piątek, 27 kwietnia 2018; dziś imieniny: Felicji, Teofila, Zyty,
info:         
Filmiki | Ogłoszenia | Mapy | Forum Dyskusyjne | Księga Gości
Złoty Stok
 
Kopalnia
 
Złoto
 
Złotówka
 
 

 Filmy 
 
Skałki Złoty Stok

Powiększ ten fim

Zobacz wszystkie filmy

 * * * 
 
Złoty Stok mapka
Złoty Stok mapka


mapka regionu
mapka regionu


 Przyjaciele 
 
Humor
Phil Collins
Życzenia


   Wyniki wyborów do Parlamentu Europejskiego 2009, gmina Złoty Stok   

Wyniki głosowania w podziale na komitety wyborcze
Numer listyNazwa komitetu wyborczegoLiczba głosów na listęLiczba głosów: na listę / ważnych [%]
9 Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP32043.30
10Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość17924.22
6 Koalicyjny Komitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratycznej - Unia Pracy8511.50
2 Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe445.95
3 Komitet Wyborczy Samoobrona Rzeczpospolitej Polskiej324.33
5 Komitet Wyborczy Libertas243.25
7 Koalicyjny Komitet Wyborczy Porozumienie dla Przyszłości - CentroLewica (PD+SDPL+Zieloni 2004)192.57
8 Komitet Wyborczy Prawica Rzeczypospolitej152.03
4 Komitet Wyborczy Polska Partia Pracy141.89
1 Komitet Wyborczy Unia Polityki Realnej70.95
Σ739100


Liczba uprawnionych, liczba wydanych kart do głosowania
NrNazwa jednostkiLiczba uprawnionych
do głosowania
Liczba kart
wydanych
Liczba głosówLiczba oddanych głosów / liczby uprawnionych [%]
oddanychważnych
5Świetlica Wiejska, Chwalisław 5018846464424.47
7Samorządowy Zespół Szkół, ul. Chemików 8, Złoty Stok81618718718622.92
3Świetlica Wiejska, Laski 12656012312312121.96
2Samorządowy Zespół Szkół, ul. Chemików 8, Złoty Stok86816316316018.78
1Samorządowy Zespół Szkół, ul. Chemików 8, Złoty Stok82112612612415.35
4Remiza OSP, Mąkolno 48a43673737316.74
6Remiza OSP, Płonica 2827031313111.48
 Złoty Stok, gm.395974974973918.92


Kandydaci, którzy usyskali co najmniej jeden głos

PROTASIEWICZ Jacek181
LEGUTKO Ryszard Antoni78
GERINGER DE OEDENBERG Lidia Joanna55
KEMPA Beata Agnieszka48
JAZŁOWIECKA Danuta35
TUTAJ Jerzy27
BORYS Piotr22
KASPRZYK Wojciech Marek22
KILIAN Wiesław22
DOBROSZ Janusz Konrad21
HUSKOWSKI Stanisław Tadeusz13
KOŁACZ Grzegorz13
PINIOR Józef12
LONGAWA Stanisław Tadeusz11
ZALEWSKA Anna Elżbieta10
GODLEWSKI Bogusław Dariusz9
RAKOCZY Stanisław8
NAJAR Sergiusz7
PALADE Marcin7
JAROCH Andrzej Stanisław6
GRALA Leszek5
HUZARSKI Michał Seweryn5
KLIMKÓW Jan5
ZAWADA Sławomir Artur5
ANTONISZYN Ilona Galia4
CZERKASOW Krzysztof Wiktor4
GROSZEWSKA Ewa Agata4
KOSELA Patryk4
KROLL Henryk4
NIEJADLIK Kazimierz4
PAWLAK Artur Krzysztof4
PILAWA Jacek Jerzy4
SIEDLECKI Roman Aleksander4
DZIEDZIC Alicja3
GERINGER DE OEDENBERG Henryk Ksawery3
KAROL Teresa Maria3
KLEPACZ Apolonia Weronika3
KRAJCZY Norbert Jan3
KRUG Tomasz3
KUTY Roman3
MAZUR Andrzej Michał3
OCHMAN Daniel3
ŚLUSARZ Rafał Józef3
WAJDA Marian Leord3
CYBULSKI Piotr2
DUZINKIEWICZ Ewa Maria2
FILIŃSKI Ryszard Michał2
GIEYSZTOR Jerzy2
HABA Grażyna2
JANKOWSKA Joanna2
JARMUŁOWICZ Lidia2
KALIŃSKI Piotr Paweł2
KIBANGOU Patrick Bandile Abel Desire2
KITAJEWSKI Krzysztof Leszek2
KŁOSOWSKI Sławomir2
MAURER Robert Jarosław2
MOSOŃ Małgorzata2
MROCZEK Joanna2
WROŃSKI Patryk Marek2
DROZD Piotr1
HERTMAN Leszek1
IZWORSKA Teresa Aleksandra1
KALICIŃSKI Stanisław1
KOŁAKOWSKI Tomasz1
KORNIJECKI Adam Robert1
LEWANDOWSKA Sandra Magdalena1
ŁASISZ Bogumił Mirosław1
POKRYWKA Jan Tadeusz1
SZPRYNGIEL Bogdan1
SZYMCZYK Jacek Marian1
TARNOWSKI Jarosław Michał1
TRONINA Piotr1




Wyniki w poszczególnych obwodach