Aktualności

zlotasztabka
Sztygar
Sztygar
Relacja: Sympatyk

Re: Aktualności

Post autor: zlotasztabka » sobota 14 kwie 2012, 19:51

O proszę. Może podrzucić temat do Rozmów Niedokończonych :D
Fajnie że biskup odwiedził KZ.

Awatar użytkownika
GAWLITZEK
Moderator
Moderator
Kontakt:

Post autor: GAWLITZEK » sobota 14 kwie 2012, 19:56

Wreszcie ktos otwarcie to skrytykowal.
dobekfooto pisze:Kopalnia Złota jest bogactwem wszystkich mieszkańców i że należy wspierać tą inicjatywę. Tak w skrócie. Dla mnie przekaz był bardzo jasny i czytelny.
Wydrukowac,zrobic szyld i zawiesic nad wejsciem do magistratu.
Przyjaciel ziemi złotostockiej

Arsen
Gwarek
Gwarek

Post autor: Arsen » sobota 14 kwie 2012, 20:20

Moim zdaniem, mimo wszelkich antagonizmów, Rada Miasta powinna wystąpić do Starostwa o rozwiązanie sprawy niezgodności budowy SKANSENU z prawem budowlanym i dogadać się z Nadzorem Budowlanym. Przecież mimo, że to inwestycja prywatna, miasto tego nie finansuje a będzie miało z tego niewątpliwe zyski. W normalnym mieście nawet partycypowałoby w kosztach stworzenia takie skansenu. Ile to nielegalnych budowli mniejszego kalibru dostaje szanse na zalegalizowanie w kraju. Czy naprawdę nie można załatwić w Powiecie zalegalizowania takiej, niewątpliwie korzystnej dla miasta inwestycji? Jest to zapytanie do wybranej przez wyborców RADY MIASTA.
Czy naprawdę trzeba stosować obchodzenie istniejącego prawa budowlanego, bo napewno do tego dojdzie a nie potraktować ten przypadek, korzystny dla mieszkańców ZS łagodniej. Nie wierzę, że nie można załatwić tej sprawy z korzyścią dla wszystkich mieszkańców- trzeba tylko chcieć działać dla dobra miasta.

Awatar użytkownika
lazik
Gwarek
Gwarek
Relacja: Mieszkaniec

Post autor: lazik » sobota 14 kwie 2012, 20:38

Dziękuję Arsenie.
Ostatnio zmieniony sobota 14 kwie 2012, 22:58 przez lazik, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
GAWLITZEK
Moderator
Moderator
Kontakt:

Post autor: GAWLITZEK » sobota 14 kwie 2012, 20:45

Podnies dzwigiem magistrat i wywiez go z rynku na tartak.Bedzie murowana szopka zamiast drewnianej ktora zrobiles.

Awatar użytkownika
Sylwester
Dreptacz
Dreptacz

Post autor: Sylwester » poniedziałek 16 kwie 2012, 18:29

A moim zdaniem i juz to wspomnialem w swoich wczesniejszych postach to ten niedorozwiniety chlop z brakiem jakichkolwiek pomyslow ktory rzadzi Zlotym Stokiem powinien byc wyrzycony z krzesla i koniec. Pieniadze miasta wydaje na sady i sprawy ktore nie powinny miec w ogole miejsca!!!! Zamiast wziasc sie solidnie do roboty to facet sobie normalnie jaja robi z ludzi w Zlotym Stoku!!!! Nie mam ani jednego dobrego slowa na jego temat!!! jest zawziety, uparty jak osiol i to jeszcze osiol ktory zatrzymal sie w rozwoju!!! Skansen powinien byc to dodatkowe miejsca pracy!!!! [...] Jestem juz zmeczony sluchaniem o tym czlowieku i czas aby sobie poszedl. Nie jest zadnym asetem dla naszego miasta, jest raczj trmitem ktory powduje zniszczenia!!! I wcale nie chcem sluchac o tych boiskach i basenie ktore to byly budowane przez lata za nim do czegos doszlo!!!! To zadne osiagniencia przez tyle lat kadencji. Facet nawet nie ma zamilowania do historii miasta dlatego tez ma w dupie zabytki i historie naszego miasta.............. Niech go ktos z tamtad usunie zanim mnie tu krew zaleje! :roll:
Ludzie glosujcie i szukajcie kandydatow, niech ktos przywroci zycie temu miastu!!! :roll:
Celuj w księżyc, bo nawet jeśli nie trafisz, będziesz między gwiazdami.

Awatar użytkownika
GAWLITZEK
Moderator
Moderator
Kontakt:

Post autor: GAWLITZEK » poniedziałek 16 kwie 2012, 19:28

Sylwester pisze:Niech go ktos z tamtad usunie zanim mnie tu krew zaleje! :roll:
Ludzie glosujcie i szukajcie kandydatow, niech ktos przywroci zycie temu miastu!!! :roll:
Zebys sie nie nie zdziwil jak za 2 lata bedzie reelekcja obecnego burmistrza.Wiec...jak masz powyzej 18 lat to juz sam mozesz zaczac dzialac i namawiac kolegow,kolezanki by przekonywali mieszkancow ktorzy ostatnio glosowali ,,ZA''.

Janina Frankowicz
Sztygar
Sztygar
Relacja: Mieszkaniec

Post autor: Janina Frankowicz » poniedziałek 16 kwie 2012, 20:55

Nasz burmistrz może się nam podobać lub nie i każdy może mieć swoją ocenę jego działalności ale dopóki nie będzie pewnego kandydata, dopóty musimy akceptować to co mamy. W naszym systemie referenda się nie sprawdzają, a póki co to jest walka z "wiatrakami", ale ja jestem uparta i myślę, że mi sił i uporu wystarczy.

ODPOWIEDZ