Błotnica?

Awatar użytkownika
lazik
Gwarek
Gwarek
Relacja: Mieszkaniec

Re: Błotnica?

Post autor: lazik » piątek 25 lis 2011, 21:20

:D
Ale wieje dzisiaj.
Zbliżają się święta ,zwierzęta jak co roku będą mówić ludzkim głosem,scherif nadal ma większego wira niż ja.ty tez polegniesz za babki[JAK JA].wszystko w normie.
Tak więc co chcecie od burmistrza ,aby zmienił się.wigilia by mi nie smakowała :?
Ale na klacie nosił bym order od włodarza, bym go chwalił. :D gdyby tak zrobił raz coś nieprzewidywalnego.

Awatar użytkownika
_tomek
Gwarek
Gwarek
Kontakt:

Post autor: _tomek » niedziela 12 lut 2012, 17:43

Jedno za co należy podziwiać radnego Grygla...skuteczność w działaniu na rzecz Błotnicy.

W Błotnicy wyasfaltowano drogę przez las w kierunku Kamienicy.
Jest to dziś droga powiatowa...chyba najwęższa w powiecie - szerokość na jedno auto.
Niestety na granicy lasu jest także granica gminy,powiatu i województwa.
Do drogi krajowej brakuje 200m, to dziś dziurawy szuter, a kiedyś była to zwykła polna droga, bowiem w gminie Paczków to nie droga powiatowa, a transportu rolnego.

Gmina Złoty Stok przejmie ją od gminy Paczków, by móc ją naprawiać i wyasfaltować.

Obrazek

Tu nagranie z Rady Miasta na ten temat:
Trochę źle przyciąłęm pierwsze 30 sekund pomińcie, bo nie na temat :)
http://spoko.eu.org/zlotystok/rada%20mi ... otnica.mp3

maadam
Sztygar
Sztygar

Post autor: maadam » niedziela 12 lut 2012, 22:14

:-) lojalność kosztuje...szkoda tylko, że gminne pieniądze a nie własne pana burmistrza. uważam, że w samym mieście jest więcej potrzebujących dróg i chodników ... ale nie myliłam się...
Wszystko już pan burmistrz ponaprawiał i teraz z braku laku przejmuje drogę z gminy Paczków- u nas zostało już wszystko zrobione. jak załatamy paczkowskie drogi to wspomożemy Czechów he he

głupota ot co

Awatar użytkownika
_tomek
Gwarek
Gwarek
Kontakt:

Post autor: _tomek » niedziela 12 lut 2012, 22:31

Ach tam zaraz głupota :)

Głupota systemowa...kończy się las i z drogi powiatowej robi się transport rolny...

A droga potrzebna - jak i wiele innych w naszej gminie.

----------------
Czy ktoś słyszał o Płonicy?
Wszystkie wsie mają reprezentację w Radzie...i coś tam się dzieje...a o Płonicy nic...

W protokołach Rady, Płonica poruszana jest tylko raz:
M. Cebula – kiedy zakończy się remont drogi w Płonicy, który został rozpoczęty we
wrześniu?

Awatar użytkownika
dobekfooto
Moderator
Moderator
GG: 8824316
Kontakt:

Post autor: dobekfooto » wtorek 14 lut 2012, 08:46

Co do Błotnicy to rzeczywiście trzeba pogratulować włodarzowi bo jak na taką małą osadę dzieje się tam naprawdę sporo.

Burmistrzowi gratuluje siły perswazji, bo przekonanie radnych, że remont kilkusetmetrowego kawałka polnej drogi gdzieś na granicy naszej gminy ma większy priorytet od remontu dróg w centrum miasta po których mieszkańcy codziennie dojeżdżają do domu (choćby te zaznaczone na mapce poniżej) jest naprawdę wielkim sukcesem.

To jest właśnie siła lobby. Błotnica ma kogoś kto walczy o lokalne inwestycje... Nie chce tutaj snuć podejrzeń co do formy w jakiej pan Grygiel wywalcza dla swojej wsi tak wiele, ale jedno jest pewne - robi to niezwykle skutecznie.

http://dl.dropbox.com/u/7858256/Forum/r ... owicza.jpg
"Buntu nie boji sie wladca ten,
co by z powiek spedzal mu sen.
Lecz nie poradzisz nic bracie moj ..."

ODPOWIEDZ