złotostockie absurdy

KUKI
Bajtel
Bajtel
Relacja: Sympatyk

Re: złotostockie absurdy

Post autor: KUKI » niedziela 03 lip 2011, 15:15

Najlepiej tak można było by zrobić,ale prosty przykład mogę podać wam z wczoraj.Na naszym PKS trwa libacja,jeden z mężczyzn na wielu oczach oczekujących ludzi na autobus oddaje mocz,ludzie się krzywią coś mamrotają pod nosem ale nikt nie zadzwonił nigdzie.Wykręciłem numer alarmowy 997 dyżurny z wielką łaską przyjął zgłoszenie,i zadał pytanie ,ale co będzie jak przyjedzie patrol i oni nie będą pili,więc mu tłumacze że jak przyjadą do 10 minut to zastaną wszystkich, i żeby przystanek posprzątali po sobie.Po dobrej godzinie zadzwonił do mnie dyżurny i powiedział że tam nikogo niema a patrol jest tam na miejscu,jak ma być dobrze jak do południa jest jeden patrol i ma rejon Kamieńca i Złotego Stoku.

Awatar użytkownika
pablo
Rotman
Rotman
Relacja: Mieszkaniec

Post autor: pablo » niedziela 03 lip 2011, 16:18

ale wam powiem ze jest lepiej widać więcej policji w ogóle częściej są młodzi policjanci tak jakby szkółka i jest lepiej -tylko ze zostaje jeden problem nic nie robią tylko legitymują co chwile dzieciaków w parku i na rynku za siedzenie o godz 20-

Awatar użytkownika
_tomek
Gwarek
Gwarek
Kontakt:

Post autor: _tomek » niedziela 03 lip 2011, 16:36

No i w statystyce zostało zapewne "nieuzasadnione wezwanie"...

Gdybyś powiedział, że masz świadka lub zdjęcie i chcesz złożyć zeznania to bardzo wiele by to zmieniło...

Byłoby niewykryte wykroczenie i nieujęci sprawcy z powodu zbyt późnego dojazdu policji.

KUKI
Bajtel
Bajtel

Post autor: KUKI » poniedziałek 04 lip 2011, 10:26

Tak wszystko się zgadza Tomek tak jak mówisz,tylko jest jeden kłopot że nasza miejscowość nie jest tak duża jak Ząbkowice lub Kłodzko i jest większe prawdopodobieństwo natrafienia na menela na ,którego zadzwoniłeś i został ukarany po przez twoje zgłoszenie.Nie wiesz jak się zachowa jak będzie wiedział oficjalnie że to ty byłeś zgłaszającym.

KUKI
Bajtel
Bajtel

Post autor: KUKI » poniedziałek 04 lip 2011, 10:29

Pablo statystyki muszą być żeby było widać że 8 godzin nie siedziało się w rewirze i piło kawę.

Awatar użytkownika
pablo
Rotman
Rotman

Post autor: pablo » poniedziałek 04 lip 2011, 11:35

ja pier..... takie statystyki ze wylegitymują dzieciaka a 5 metrów dalej stoi źle zaparkowane auto , ktoś pije , albo klnie itp.

Awatar użytkownika
_tomek
Gwarek
Gwarek
Kontakt:

Post autor: _tomek » poniedziałek 04 lip 2011, 13:22

KUKI pisze:Tak wszystko się zgadza Tomek tak jak mówisz,tylko jest jeden kłopot że nasza miejscowość nie jest tak duża jak Ząbkowice lub Kłodzko i jest większe prawdopodobieństwo natrafienia na menela na ,którego zadzwoniłeś i został ukarany po przez twoje zgłoszenie.Nie wiesz jak się zachowa jak będzie wiedział oficjalnie że to ty byłeś zgłaszającym.

To co mam menela się bać i nie zgłaszać na policję? chyba żartujesz.

Tą filozofią to pozwolisz im żeby srali na środku ulicy...

Gdzie jest granica Twojej bierności?

Tacy są właśnie mieszkańcy tego miasta...najlepiej się nikomu nie narażać...

bułka
Gwarek
Gwarek

Post autor: bułka » piątek 08 lip 2011, 20:11

_tomek pisze:Tacy są właśnie mieszkańcy tego miasta...najlepiej się nikomu nie narażać...

Ale za to pisanie donosów i anonimów jest uprawiane w Zs do upadłego. taka "dobra postawa obywatelska"

Awatar użytkownika
corrado850
Sztygar
Sztygar

Post autor: corrado850 » sobota 16 lip 2011, 08:59

Wczoraj lub dzień wcześniej na Złotostockich kamieniołomach zniszczono kosz na śmieci i domek w którym zawsze turyści i młodzież organizowali ogniska. Prawdopodobnie jest to sprawka młodzieży. W sumie rozumiem ich, bo co innego jest do robienia na wakacjach w złotym stoku? Basen zamknięty, boiska zamknięte, nic się nie dzieje, i z nudów niszczą dobra prywatne i dobra miasta...

I tu Do pana Burmistrza:
Szanowny Panie Burmistrzu! W Polsce już jest jeden polityk który działa pod hasłem "Nie będzie niczego", niejaki Krzysztof Kononowicz. Czy pan też chce wszystko pozamykać, i z robić tak żeby niczego nie było?

Janina Frankowicz
Sztygar
Sztygar

Post autor: Janina Frankowicz » sobota 16 lip 2011, 09:57

Zniszczeń na Kamieniołomach dokonano w nocy z wtorku na środę. Dodatkowo na ulicy Staszica wyrwano znak drogowy razem z mocującym go betonem i porozwalano kosze. Ciekawe, że nikt z tej ulicy niczego nie słyszał i nie zadzwonił na 997.
Ale jak powiedział mi jeden policjant "jak mogą dzwonic przecież to ich dzieci" i chyba miał rację, bo obcych nie podejrzewam. I myślę, że dla tej grupy to nie basen i boiska są najważniejsze, ale gdyby im zorganizowac mądrą rozrywkę w CKiP albo w Klubowej to nie siedzieliby w nocy na kamieniołomach. Przy CKiP też można zrobi placyk na ognisko czy grill, i do tego jeszcze jakaś muzyka odpowiednia dla młodzieży np. ....

Awatar użytkownika
corrado850
Sztygar
Sztygar

Post autor: corrado850 » sobota 16 lip 2011, 16:21

Ogólnie rzecz biorąc, gdyby w stoku było co robić to nikt nic by nie niszczył...

Awatar użytkownika
Spratus
Gwarek
Gwarek
GG: 9970970

Post autor: Spratus » sobota 16 lip 2011, 16:24

Szczerze mówiąc nie wierzę w to. Zawsze znajdzie się ktoś kto coś zniszczy, bo zajęcia jakie ma do wyboruy mu nie wystarcza.

Awatar użytkownika
corrado850
Sztygar
Sztygar

Post autor: corrado850 » sobota 16 lip 2011, 16:28

W sumie tak, ale basen, lub boisko na pewno zajęły by młodzież i dzieci, co za tym idzie mielibyśmy mniej takich incydentów.

Awatar użytkownika
pablo
Rotman
Rotman

Post autor: pablo » sobota 16 lip 2011, 16:46

zajęcia na pewno by nie pomogły do końca ale na pewno by zmniejszyły ! a nikt na policje nie zadzwonił pewnie dlatego ze wiedzą ze przyjadą rozejrzą się jak zwykle nikogo nie będzie i pojadą ogólnie rzecz biorąc g.... zrobią

Awatar użytkownika
andziulek0
Dreptacz
Dreptacz

Post autor: andziulek0 » sobota 16 lip 2011, 23:26

Janina Frankowicz pisze:Zniszczeń na Kamieniołomach dokonano w nocy z wtorku na środę. Dodatkowo na ulicy Staszica wyrwano znak drogowy razem z mocującym go betonem i porozwalano kosze. Ciekawe, że nikt z tej ulicy niczego nie słyszał i nie zadzwonił na 997.
Ale jak powiedział mi jeden policjant "jak mogą dzwonic przecież to ich dzieci" i chyba miał rację, bo obcych nie podejrzewam. I myślę, że dla tej grupy to nie basen i boiska są najważniejsze, ale gdyby im zorganizowac mądrą rozrywkę w CKiP albo w Klubowej to nie siedzieliby w nocy na kamieniołomach. Przy CKiP też można zrobi placyk na ognisko czy grill, i do tego jeszcze jakaś muzyka odpowiednia dla młodzieży np. ....

Pani Jasiu normalni ludzie ze Staszica w nocy śpią i ich dzieci też i nie słyszą co się na tym terenie dzieje . A niby policjant skąd ma takie informację ??????????

Awatar użytkownika
pablo
Rotman
Rotman

Post autor: pablo » sobota 16 lip 2011, 23:49

policja tak mówi bo umywa ręce po co kogoś obcego szukać i wsadzać jak mają na miejscu na kogo zgonić -taka jest nasza "policja"

Awatar użytkownika
_tomek
Gwarek
Gwarek
Kontakt:

Post autor: _tomek » sobota 16 lip 2011, 23:56

ehh....znowu coś co w ZS działało lepiej za PRLu...

co za przeklęte miejsce dla demokracji.

Awatar użytkownika
andziulek0
Dreptacz
Dreptacz

Post autor: andziulek0 » niedziela 17 lip 2011, 00:50

:) :) dobre Tomek

Awatar użytkownika
_tomek
Gwarek
Gwarek
Kontakt:

Post autor: _tomek » niedziela 17 lip 2011, 11:49

Echo tygodnia z 17 lutego 2009:
Obrazek

Przyznam się szczerze, że ja tej altanki nawet tam nie widziałem...dziś tylko fundament po niej pozostał.

usika
Dreptacz
Dreptacz

Post autor: usika » poniedziałek 18 lip 2011, 10:47

był rzeczywiście ale tak krótko że nikt nie zdążył zapamiętać

ODPOWIEDZ