Nieruchomości w ZS

lazik
Gwarek
Gwarek
Relacja: Mieszkaniec

Re: Nieruchomości w ZS

Post autor: lazik » wtorek 29 lis 2011, 19:07

dobekfooto pisze:Uslugi - dzialki przy DK46 tam gdzie stoi Eko i Dino byly bardzo atrakcyjne :)
Przemysl - tereny Zakladu. Jakby dobrze zagadac to przy wspolpracy Zaklad-Gmina mozna by bylo te dzialki pchnac za calkiem niezle pieniadze - przy odpowiedniej reklamie. Trzeba by bylo tylko zachecic inwestorow ale to juz trudniejsza misja ...
Drobne przedsiebiorstwa - typu fryzjer, szewc, krawiec itp to lokali w rynku jest sporo.
Hotele i gastronomia - Zloty Jar i Dukat.

Mozliwosci sa ogromne, potrzeba tylko inwestorow i dobrej atmosfery w Gminie sprzyjajacej tworzeniu nowych miejsc pracy.
No wybór ogromny.
Zaproponujesz którąś Czarneckiemu :?:

Nawet tam nie mieszkacie a przeszkadza wam już jego hałas,którego nawet na jego obecnym warsztacie nie słychać

Tu macie hałas
http://www.rynek-kolejowy.pl/26354/Zlom ... _Cargo.htm
Od dwóch tygodni już walczą z tymi 200 STOMA wagonami,nawet teraz pisząc tego posta ich słychać.Ale mi to nie przeszkadza bo ich tylko słychać W TRZECIM PLANIE ŻYCIA DOMOWEGO.Nawet bym nie słyszał gdybym nie wszedł w ten watek.

Awatar użytkownika
dobekfooto
Moderator
Moderator
GG: 8824316
Kontakt:

Post autor: dobekfooto » wtorek 29 lis 2011, 19:25

dobekfooto pisze:
maadam pisze: [..] usytuowany z drugiej strony działki. Maja zasadzić wysokie krzewy (tuje czy coś) powiedzieli, że jeśli będzie taki warunek w uwarunkowaniu przestrzennym to zainwestują w ekran taki jak przy drogach. Pan Cz. mówił, że ponad 70% jego zleceń to wyjazdówka więc nie będzie pracował stricte w garażu non stop. Tir itd..
O, takie informacje mnie przekonuja. Widac, ze wlasciciel rzeczywiscie chce zminimalizowac skutki negatywnego oddzialywania warsztatu na otoczenie.
Musze zacytowac sam siebie
Laziku, ja juz jestem przekonany, ze nasz przedsiebiorca ma dobre zamiary wiec dalsze walkowanie ze mna tego tematu nie jest konieczne ;)

Post ktory cytujesz powyzej nie ma juz powiazania ze sprawa warsztatu samochodowego.
"Buntu nie boji sie wladca ten,
co by z powiek spedzal mu sen.
Lecz nie poradzisz nic bracie moj ..."

lazik
Gwarek
Gwarek

Post autor: lazik » wtorek 29 lis 2011, 20:02

O to przepraszam dobku :D
Hałas mi przeszkadza chyba :D
Temat wałkować trzeba aby nauczyć nas samych tolerancji i wyrozumiałości.Nie może być tak że nam wszystko przeszkadza bo sami się w końcu złapiemy na własnej głupocie.
Będziesz chciał psa mieć w ogrodzie to sąsiad ci go wybije z głowy.
Nie chodzi tu w ogóle o Czarneckiego bo kompletnie nie jestem jego,ani on moim znajomym.Wiem tyle że ma tam u siebie warsztacik.
Nie możemy być jak np mentalista[rasowy polak] :D
Wszędzie są wady,nawet w bibli by szukał. :wink:
ZAUWAŻCIE;
kopalnia przeszkadza [bo mądrzy ludzie robią biznes]
podtekstem podatku od wyrobisk nie są pieniądze :!: nawet w wywiadzie można wyczytać że to stosunkowo mała kwota. :)
to zwykła zawiść że sąsiad ma a ja nie.

Jędrkowiak be [madry człowiek robi biznes]
u macieja,be [robi biznes]
Rafi be [robi biznes]
Czarnecki be BO robi biznes

Jasny gwint :D
Co by było gdyby tu ktoś chciał np zrobić znów kopalnię.tysiac lat nie było problemu ale teraz nie .

Dyrygent
...
...

Post autor: Dyrygent » wtorek 29 lis 2011, 20:13

Do Mentalisty : Prowadzą dziwną politykę sprzedaży - czekają na propozycje cenową do ,której się ustosunkowują. Nikt na tą chwilę w ZTiF nie jest w stanie podać choćby ceny orientacyjnej za 1m2. No cóż pozostało tylko czekać na odpowiedź.

Spratus
Gwarek
Gwarek
GG: 9970970

Post autor: Spratus » wtorek 29 lis 2011, 20:15

Czytam ten wątek czytam i w końcu muszę napisać.

Moim zdaniem nie powinno się zabraniać otwierania takiej działalności. Skoro w obecnym warsztacie nie ma hałasu. Zresztą, czy warsztat jest aż taki głośny, taki normalny warsztat? Łaziku - słyszysz w ogóle sąsiada kiedy pracuje? Dużo więcej hałasu robią psy na Radosnej niż warsztat może zrobić.

Mentalista
Gwarek
Gwarek
Relacja: Sympatyk

Post autor: Mentalista » wtorek 29 lis 2011, 20:26

Spratus pisze:Zresztą, czy warsztat jest aż taki głośny, taki normalny warsztat?
Czy normalny warsztat to warsztat samochodowy? Warsztat to warsztat tną, piłują, wiercą itd czasem jak pracownicy jedzą śniadanie lub piją piwo jest cicho, jak pracują lub wypili za dużo piwa jest głośno. Ot i to cała prawda.

Spratus pisze:Skoro w obecnym warsztacie nie ma hałasu.
A kto to stwierdził. Jakaś komisja ze specjalistycznym sprzętem. ?
Dyrygent pisze:Do Mentalisty : Prowadzą dziwną politykę sprzedaży - czekają na propozycje cenową do ,której się ustosunkowują. Nikt na tą chwilę w ZTiF nie jest w stanie podać choćby ceny orientacyjnej za 1m2. No cóż pozostało tylko czekać na odpowiedź.
Dziękuję bardzo - tak więc pozostaje czekać na odpowiedź. Pewnie wielu z nas z ciekawością poczeka na to info.

Arsen
Gwarek
Gwarek

Re: CIEKAWOSTKI ZIEMI KŁODZKIEJ

Post autor: Arsen » czwartek 01 gru 2011, 10:42

Post ten i ponizszy przeniesiony tutaj bowiem dotyczy bardziej nieruchomosci niz ciekawostek ziemi klodzkiej(G).
Zwiedzając miejscowości Ziemi Kłodzkiej nie mogę się nadziwić ile wspaniałych obiektów z przeszłości znajduje się na tych terenach. Np ile takich obiektów zmieściłoby się w Kościele w ZS a pomieszczenie to niszczeje. Byłoby wspaniałe Muzeum Regionalne i napewno przyciągałoby wielu turystów a położone w Centrum miasta napędzałoby turystów do miasta, bez proponowanego przymusu terytorialnego( parking i ścieżka dla turystów). Wiele z tych obiektów znajduje się w znakomitym stanie a dziwię się, że do tej pory nikt nie chce ich wykorzystać. Pewnie zostaną przekazane na złom o ile Pani Szumska nie umieści ich w swoim Skansenie. A tak jest wrażenie, że tylko Pani Szumska dba o interes miasta. A tak na marginesie, czy Radni miasta ZS mają projekt wykorzystania tego parkingu, czy jest to działanie na złość. Jaka to dziecinada. Po zamknięciu kopalni co przyciągałoby turystów-studnia na granicy lub parking w Złotym Jarze. Dla mnie jest to próba wykorzystania tego co inny stworzył. Nie lepiej sprzedać ten parking kopalni a wybudować nowy np na Wapiennikach. Tyle tam miejsca, nawet samolot, opisywany na tym Forum może tam wylądować. A gdyby tak zbudować kolejkę linową z Wapienników do miasta, to dopiero byłaby atrakcja i kasa. A zrobienie trasy zjazdowej z Wapienników poprzez Skalisko to dodatkwy atut. Szkoda, że ludzie zamiast współpracować na korzyść miasta drą koty zupełnie jaknasi Politycy.

maadam
Sztygar
Sztygar

Re: CIEKAWOSTKI ZIEMI KŁODZKIEJ

Post autor: maadam » czwartek 01 gru 2011, 13:04

arsenie radni nie maja pojęcia, że parking został kopalni zabrany. A jeśli niektórzy maja to i tak nie wiedzą dlaczego lub usłyszeli od burmistrza, że był on nielegalnie dany.

jak wczoraj powiedziałam, że kopalni wygrała i nie będzie płaciła podatku to tez nic nie wiedzieli i chyba mi nie wierzyli bo dziwnie się zachowywali.
Niektórzy się podśmiewali pod nosem- nie wiem dlaczego czy ze mnie czy z burmistrza czy z sytuacji. Nie było to jednak miłe.

parkin został zabrany bo był w aurum jako grunt inny i podatek z niego wpływał mały.
Nie wystarczyło przekwalifikowanie na działalność. Burmistrz woli go zabrać i wystawić na tą śmieszną cenę 1 500 zł miesięcznie + VAT kto mu tyle da?
Pewnie myśli, że mu damy... zobaczymy. Żeby się nie obudził z parkingiem którego nikt nie chiał bo był za drogi.
I znowu będzie jak z podatkiem. Z zawiści i chciwości będzie wielka figa. Bo gdyby to zostawił to byłyby wpływy do gminy a tak gmina będzie miała duży teren i brak wpływów za podatek od gruntów.

Jeśli ktoś się jednak skusi to mu współczuję bo na parkingu ruch jest tylko kilka miesięcy w roku a część i tak nalezy do aurum gdzie sporo aut staje. Dodatkowo robimy 2 parkingi na wjazdach na ul. Złotą które będą za darmo więc jak ktoś to weźmie i będzie brał opłaty to ludzie będą stawać na naszych za darmo...
ot wielki biznes dla kogoś :-)

WNO FOLLOWER
Gwarek
Gwarek

Post autor: WNO FOLLOWER » czwartek 08 gru 2011, 13:52

http://www.klodzko01.wgn.pl/i/o,SL058-754,pl,item.html

Strefa idzie pod młotek. Łezka się w oku kręci :?
Miasteczko zamieszkiwała bowiem bardzo dziwna społeczność.
ROZDZIAŁ I 41 KUSZENIE ŚW. ANTONIEGO

_tomek
Gwarek
Gwarek
Kontakt:

Post autor: _tomek » czwartek 08 gru 2011, 13:58

WNO FOLLOWER pisze:http://www.klodzko01.wgn.pl/i/o,SL058-754,pl,item.html

Strefa idzie pod młotek. Łezka się w oku kręci :?
Idzie to za dużo powiedziane..."stoi pod młotkiem" już od bardzo dawna. Tylko potaniała o połowę.

WNO FOLLOWER
Gwarek
Gwarek

Post autor: WNO FOLLOWER » czwartek 08 gru 2011, 17:07

przygotowany pod gastronomię/bar, z odbiorami z Sanepidu.
Nowa witryna, nowe drzwi oraz elewacja.

Coś mi się nie wydaje.

Szkoda że tam doszło do konfliktu bo i knajpa z pomysłem i wydzierżawiający miałby kasę, a tak stoi i się marnuje.
Ja mam za to w kuchni stół ze Strefy Gry :D

WNO FOLLOWER
Gwarek
Gwarek

Post autor: WNO FOLLOWER » czwartek 08 gru 2011, 22:05

_tomek
Gwarek
Gwarek
Kontakt:

Post autor: _tomek » czwartek 08 gru 2011, 22:53

Przecież to już też bardzo stare, żaden Złoty Stok, tylko "Mąkolno góry" - zadupie, że diabeł mówi dobranoc. Działka 469/3.

http://otodom.pl/10zl-m2-dzialka-6039m2 ... 47161.html

WNO FOLLOWER
Gwarek
Gwarek

Post autor: WNO FOLLOWER » piątek 09 gru 2011, 07:19

No właśnie się zastanawiałem gdzie to może być w ZS? Najbardziej mnie przy tych ogłoszeniach bawią teksty "ciekawa okolica, atrakcje turystyczne, wyciągi narciarske".
Polska jest tak pięknym krajem że w każdym jej punkcie w promieniu 50 km znajdziemy ciekawe miejsca i atrakcje :D

WNO FOLLOWER
Gwarek
Gwarek

Post autor: WNO FOLLOWER » piątek 09 gru 2011, 07:22

OGŁOSZENIE pisze:Warte zobaczenia są również średniowieczne, zabytkowe układy architektoniczne Złotego Stoku i poszczególnych wsi.
No dobra jasne że warte, szczególnie średniowieczny zabytkowy układ architektoniczny Płonicy! Ale co to ma wspólnego z zakupem działki he he

_tomek
Gwarek
Gwarek
Kontakt:

Post autor: _tomek » wtorek 13 gru 2011, 23:00

Dyrygent pisze:Nikt nie mówi o komunie .. proponuję spróbować znaleźć w okolicy ZS sensowną działkę przemysłową tak ok 20 ar pod budowę siedziby firmy, warsztatu lub czegoś podobnego. Z góry gratuluję jak się uda.A tak dla ścisłości do kupienia nie dostania
Gmina sprzedaje:

działka 468/5 11ar za 43 tys.
pod domek, ale z usługami komercyjnymi
to przy ul. Wąskiej
http://www.biuletyn.net/nt-bin/_private ... k/2239.pdf

działka 378/1 22ar za 185 tys.
pod usługi komercyjne
to gdzieś przy DINO
http://www.biuletyn.net/nt-bin/_private ... k/2240.pdf

Awatar użytkownika
GAWLITZEK
Moderator
Moderator
Kontakt:

Post autor: GAWLITZEK » sobota 07 sty 2012, 16:43

Mam pytanie.Przegladajac aukcje internetowe zauwazylem,ze nigdy nie pojawiaja sie mieszkania z ,,blokow''.
Czy znaczy to,ze:
a) mieszkania sa te tak pozadane i jest tylu chetnych,ze nie ma potrzeby oglaszania w internecie
b) nikt tych mieszkan nie sprzedaje
c) inny powod?
Przyjaciel ziemi złotostockiej

_tomek
Gwarek
Gwarek
Kontakt:

Post autor: _tomek » sobota 07 sty 2012, 16:50

GAWLITZEK pisze:Mam pytanie.Przegladajac aukcje internetowe zauwazylem,ze nigdy nie pojawiaja sie mieszkania z ,,blokow''.
Czy znaczy to,ze:
a) mieszkania sa te tak pozadane i jest tylu chetnych,ze nie ma potrzeby oglaszania w internecie
b) nikt tych mieszkan nie sprzedaje
tak właśnie, sporo chętnych, a mało sprzedaje.

Awatar użytkownika
GAWLITZEK
Moderator
Moderator
Kontakt:

Post autor: GAWLITZEK » sobota 07 sty 2012, 17:18

Hmmm.Wychodzi na to,ze Zloty Stok sie jednak nie wyludnia :-)e017 Kolonia sie rozbudowuje,nieruchomosci schodza jak swieze buleczki z wyjatkiem drogich domow lub starych zaniedbanych mieszkan.
Przyjaciel ziemi złotostockiej

_tomek
Gwarek
Gwarek
Kontakt:

Post autor: _tomek » sobota 07 sty 2012, 17:26

Wspaniałe uogólnienia. Powiedz to właścicielom działek budowlanych przy Działkowej/Radosnej, albo tym co mają lokale na Wojska Polskiego. Ciepłe bułeczki....hehehe...
Idą z dużymi oporami (kilka przetargów) działki budowlane sprzedawane przez gminę i w zasadzie nic więcej.

ODPOWIEDZ