Wydarzenia kulturalne

maadam
Sztygar
Sztygar
Relacja: Mieszkaniec

Re: Wydarzenia kulturalne

Post autor: maadam » poniedziałek 19 gru 2011, 12:50

a co ma wspólnego wygląd słupa z głupkiem który zrywa plakaty. Czy jak słup będzie ze złota to nie będzie zrywał (chyba, że zabierze cały słup)

My z dzidzią byliśmy. Kupiliśmy prezenty a kiełbasa rzeczywiście super. Mało ludzi - ale stoisk tez mało choć warto było wpaść i pogadać i zrobić trochę tłumu.

Jak na taką szybką inicjatywę- super. Tak więc Sheriff - brawo.

łazik- piękna ta szopka dzięki bardzo!!!

pan z naszej szkapy- dziękujemy za zwierzaki :-)

P.S.
Tylko mikołaj był straszny :-) i dzidzia się bała he he

REX
Sztygar
Sztygar

Post autor: REX » poniedziałek 19 gru 2011, 13:43

Plakatów nie zrywaja debile choc i tacy się zdarzaja tylko wiatr 90 paru procentach. Odpowiednie podłoże nie blacha i to przerdzewiała dobry klej i bedzie trzymać.

maadam
Sztygar
Sztygar

Post autor: maadam » poniedziałek 19 gru 2011, 14:05

bardzo Cię proszę nie rozśmieszaj mnie. Moje plakaty za które słono zapłaciłam nie były potargane przez wiatr tylko skrupulatnie zdarte przez kogoś i wciśnięte do kosza obok. Poza tym mam takera (gdzie się da to przybijam i tego wiatr nie rusza) a inne ida na mocna taśmę 2-stronną monterską i właśnie te kawałki co na taśmie były to zostawały na słupie a reszta w koszu- bardzo skrupulatny ten wiatr.

isia
Dreptacz
Dreptacz

Post autor: isia » środa 21 gru 2011, 17:36

Obrazek

WNO FOLLOWER
Gwarek
Gwarek
Relacja: Sympatyk

Post autor: WNO FOLLOWER » czwartek 22 gru 2011, 00:30

Znów disco polo? OMG

Jak chodziłem do szkoły to wysyłali nas na tą salę na tzw "umuzykalnienie".
Cieszmy się, że cel jest szczytny i nie ściągajcie plakatów proszę.
Miasteczko zamieszkiwała bowiem bardzo dziwna społeczność.
ROZDZIAŁ I 41 KUSZENIE ŚW. ANTONIEGO

WNO FOLLOWER
Gwarek
Gwarek

Post autor: WNO FOLLOWER » czwartek 22 gru 2011, 00:33

Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
Marcin Przybysz
Sztygar
Sztygar
Kontakt:

Post autor: Marcin Przybysz » czwartek 22 gru 2011, 08:28

Może ktoś wie ile kosztują fajerwerki, i z jakiego budżetu są zakupowane?
Obrazek

Sheriff
Sztygar
Sztygar

Post autor: Sheriff » czwartek 22 gru 2011, 12:58

Podsumowanie I Jarmarku Bożonarodzeniowego
W Złotym Stoku
W dniach 17-18 grudnia odbył się I Jarmark Bożonarodzeniowy. Oceniony został przez organizatorów i mieszkańców jako udany zaczątek tradycji świątecznej w naszej gminie.
Jarmark miał za zadanie wprowadzenie zwyczaju organizacji tego typu imprez ale również miał na celu umożliwienie zakupu choinek, prezentów, wyrobów spożywczych, a także zabawę i wspólne kolędowanie. Wspólna radość z nadchodzących Świąt
Dodatkowo organizowaliśmy zbiórkę na leczenie dla naszej mieszkanki. Wspólnie uzbieraliśmy 555,54zł. Może nie są to duże pieniądze ale wspólnie wspomogliśmy kogoś, dla kogo liczy się każdy grosz. Pieniądze te zostały komisyjnie przeliczone i wpłacone na konto pani Izy.
Dziękuję wszystkim, którzy wspólnie ze mną współtworzyli tę imprezę. Serdecznie dziękuję najbliższym koleżankom, Eli Bednarz i Marii Izmajłow, które poświęciły swój czas aby brać czynny udział w tworzeniu tego Jarmarku. W ciągu 2 –ch tygodni właśnie dzięki nim mogłam zrealizować swój zamysł. Zawsze gotowe do pracy, świetnie zorganizowane, nie oglądały się na mnie tylko brały sprawy w swoje ręce i szybko działały. Dziękuję paniom z Klubu Puszystych, Klubu Seniora i Stowarzyszenia Pomocna Dłoń, za swój wkład przy zbiórce darów dla pani Izy i późniejszej sprzedaży. Dziękuję panu Burmistrzowi, który od początku nas wspierał, może na początku trochę niedowierzał, że w tak krótkim czasie damy radę. Jednak zawsze służył radą i zawsze miał czas aby z nami porozmawiać. Załatwił nam naprawdę dużo rzeczy.
Wspaniale pracowało się z panem Zbyszkiem Gawłem, który udzielił mi wiele rad i pomimo, że nie mógł być obecny na Jarmarku, tak wszystko zabezpieczył, że nic złego nie mogło się zdarzyć. Jest świetnym organizatorem. Dziękuję pani Marysi Znamirowskiej i jej brygadzie za pomoc przy rozkładaniu namiotów, pilnowaniu porządku i innych pracach. Dziękuję Wam panowie. Ogromna pomoc otrzymałam od pani Lucyny Kowalskiej, która dała nam farby, pędzle i papier na konkursy. Chylę czoła przed dyrektorką szkoły, panią Agatą Pawłowską-Król, dzięki której, mieliśmy Świętą Rodzinę do szopki, ale również dziewczynki do rozdawania cukierków dzieciom i młodzież przedstawiającą wiersze Jana Twardowskiego. Do tego zadania przygotował je pan Wojciech Król, któremu gorąco chciałabym podziękować, że pomimo wyjazdu, znalazł czas na codzienną obsługę nagłośnienia. Tylko dzięki niemu mogliśmy posłuchać kolęd a dzieci obejrzały film. Składam podziękowanie pani Eli Szumskiej i Marcie Adamiak za wspaniałą szopkę oraz cukierki, które rozdawał Mikołaj. Jednak gdyby nie nasz szalony Arek Knych nie było by tej szopki. Muszę skłonić głowę przed naszym budowniczym. Szopka była przepiękna, nawet duże miasta nie miały takiej stajenki. Dzięki Arek, świetna robota, podziękuj też swoim chłopakom.
Oczywiście za zwierzęta należą się podziękowania panu Leszkowi. Piękne dzięki dziewczynom z CkiP, byłyście cudowne, wszystko udekorowałyście tak szybko i pięknie. Pomagały nam jak mogły. Wspaniałe młode kobiety.
Podziękowania składam Ani, która swoim śpiewem, rozgrzała nasze serca, młodzieży za piękne spotkanie z poezją, oraz orkiestrze dętej, która pomimo zimna i drętwienia palców na instrumentach, dołożyła wszelkich starań aby umilić nam ten dzień. Dziękuję naszym radnym za wsparcie przy organizacji, wystawcom i mieszkańcom naszej gminy za udział w naszym przedsięwzięciu. Jeżeli kogoś pominęłam to przepraszam, ale tak dużo było chętnych do pomocy, że trudno mi już objąć wszystkich pamięcią. I ogromne całusy dla dzieciaczków, które brały czynny udział w konkursach i zabawach, a czuwała nad ich bezpieczeństwem i służyła pomocą pani Patrycja Kosińska
Oczywiście jako Mikołajowa muszę podziękować mojemu Mikołajowi, który zabawiał dzieci, rozdawał cukierki, robił zdjęcia i jeszcze miał czas ze mną kierować ruchem na 46. Oczywiście mowa tu o Tomku Salwachu. Dziękuję

isia
Dreptacz
Dreptacz

Post autor: isia » czwartek 22 gru 2011, 15:23

Wielkie brawa i gratulacje Pani Basiu! Świetna robota!
A do pomocy - polecam się na przyszłość :)

Sheriff
Sztygar
Sztygar

Post autor: Sheriff » czwartek 22 gru 2011, 17:12

Dziękuję Isiu za dobre słowa. Trzymam za słowo, że znowu mogę liczyć na Twoja pomoc. Lubię pracować w dobrym zespole. Jeszcze raz Dzięki

_tomek
Gwarek
Gwarek
Kontakt:

Post autor: _tomek » czwartek 22 gru 2011, 17:24

A ja dziękuję Isi za robotę mikołajowego fotografa. Dobra robota!

Zdjęcia można zobaczyć już tu:

http://zlotystok.salwach.pl/img/jarmark2011/

Bardzo proszę gminnego informatyka o podlinkowanie,
sporo osób chciało zobaczyć te zdjęcia, mogą nie trafić na forum czy do CKIP.

WNO FOLLOWER
Gwarek
Gwarek

Post autor: WNO FOLLOWER » czwartek 22 gru 2011, 19:14

Super zdjęcia! Super impreza! Naprawdę dobra robota.
Jedyne co można usprawnić to termin! Tego samego weekendu kilka imprez o podobnej tematyce i trzeba wybierać gdzie się wybrać :-)e004
Chciałoby się zobaczyć i Szczytną i Złoty Stok i Ząbkowice. No ale rozumiem, to ostatni weekend przedświąteczny.
Oby to był początek nowej świeckiej złotostockiej tradycji :D

Awatar użytkownika
Enyo*
Dreptacz
Dreptacz

Post autor: Enyo* » czwartek 22 gru 2011, 21:45

gratuluję Pani Basiu :!:

Sheriff
Sztygar
Sztygar

Post autor: Sheriff » piątek 23 gru 2011, 08:35

Dzięki. Myślę, że gratulacje należą się wszystkim, którzy byli na rynku. Tym, którzy pracowali przy organizacji i przy samym już jarmarku, bez nich nie było by tej imprezy, Gratulacje dla Burmistrza, gdyby się nie zgodził, gdyby nie uwierzył, że można, też nie odbyłby się jarmark. Gratulacje dla darczyńców, których początkowo miałam wymienić tu z nazwiska, ale co wtedy z kupującymi, którzy wrzucali pieniążki nabywając te dary? Gratulacje dla niedowiarków, którzy ruszyli się z domów, aby zobaczyć co to za wariactwo odbywa się na rynku. Wiele osób proponowało abyśmy się wycofały, że za krótki czas, nie damy rady, przyznam z przyjemnością, że mylili się. Jeżeli czegoś bardzo się chce to można. Łazik chciał, więc zbudował szopkę w 3 dni. Pan od malowanego szkła chciał, przyjechał z Warszawy, aby w tych dniach być z nami i był. Wielu by stwierdziło, że jechać 400km do małego miasta, to za daleko. Ale to człowiek pozytywnie myślący, obiecał, że zawsze na imprezę do nas przyjedzie. Pozdrowienia dla niego i jego żony, która tak pięknie maluje. Gratulacje dla Pana Lewickiego od bombek z Kamieńca. Mało sprzedał, ale cały czas był uśmiechnięty i na koniec powiedział " Pani Basiu mało sprzedałem, ale niech wam duże miasta pozazdroszczą klimatu imprezy" - w podziękowaniu dostałam przepiękną bombkę. Dziękuję. Gratulacje dla mieszkańców Złotego Stoku. Tak jak mówiłam wcześniej, nieważne czy wielka impreza czy skromna, kameralna ale NASZA

Arsen
Gwarek
Gwarek

Post autor: Arsen » piątek 23 gru 2011, 17:15

Napewno impreza ta wniosła trochę życia w to miasteczko w którym nic nikomu się nie opłaca. Można było nawet zobaczyć złotostocką orkiestrę w barwnych górniczych strojach a dzieci miały dużo radości z żywej szopki i Mikołaja. Można było kupić ładne widokówki ze ZS, których brak w miejscach, gdzie przeważnie kupuje się przed wysłaniem. Miasteczko, leżące prawie w lesie nie miało wyrobów z drewna. Nikt chyba teraz nie zajmuje się tym przepięknym zawodem. A gdzie sery kozie i owcze, które podobno wyrabia się w okolicy. Po to wszystko trzeba jeździć dalej a jarmark to bardzo dobra reklama wyrobów. Serdeczne Życzenia Świąteczne dla Wszystkich, łącznie z organizatorami jarmarku.

lazik
Gwarek
Gwarek

Post autor: lazik » piątek 23 gru 2011, 22:52

Pisałem i mi wciągło posta,
W skrócie ,Scherif nie dziękuj nikomu bo jak ominiesz jednego to klapa.Poza tym nikt łaski nie robił że cos pomógł.Zasługa tylko i wyłącznie twoja i twoich kumpel :)
Jak sera koziego,rzemiosła czy innych pierdół nie było to po prostu za słabą ktoś miał wyobraźnie :D

WNO FOLLOWER
Gwarek
Gwarek

Post autor: WNO FOLLOWER » piątek 23 gru 2011, 23:07

Arsen pisze: Napewno impreza ta wniosła trochę życia w to miasteczko w którym nic nikomu się nie opłaca.
Nie chciałbym się zachować nieelegancko bo i święta już tuż tuż i Szeryf i inni odwalili kawał dobrej roboty, tylko pamiętajmy iż imprezy tego typu odbyły się tego weekendu w wielu innych okolicznych miastach i gminach.
Skąd ta teza, że się nie opłaca? Skoro innym się opłaca to i w ZS powinno się opłacać. To świetny pomysł z tymi jarmarkami :D

lazik
Gwarek
Gwarek

Post autor: lazik » piątek 23 gru 2011, 23:25

Jasny gwint, już mam 4 sztabki i jestem rotmanem :D

Awatar użytkownika
makalu9
Dreptacz
Dreptacz

Post autor: makalu9 » wtorek 27 gru 2011, 08:01

Gratuluję wspaniałej imprezy, i organizatorom i uczestniczącym. Ja prawie wszystkie weekendy spędzam poza Złotym Stokiem. Wielki żal, że nie mogłam być z Wami...
Jeszcze raz gratuluję:)

maadam
Sztygar
Sztygar

Post autor: maadam » środa 28 gru 2011, 21:12

Rzeczywiście jak napisała Pani Jasia w innym wątku- podziękowania Sherrif są na wyrost. My z Elą nie zrobiłyśmy nic konkretnego a ja to zwłaszcza więc żeby nie było, że się nie przyznałam. No chyba, że kupowanie kiełbasy, stroików i konfitur wliczamy jako pomoc wystawcom :-)

ODPOWIEDZ