RANKING KNAJP

Spratus
Gwarek
Gwarek
Relacja: Mieszkaniec
GG: 9970970

Re: RANKING KNAJP

Post autor: Spratus » niedziela 02 paź 2011, 13:55

Gdy przyjadę spełnić swój obywatelski obowiązek z chęcią ugoszczę się w GuMie!

_tomek
Gwarek
Gwarek
Kontakt:

Post autor: _tomek » niedziela 09 paź 2011, 14:12

Tydzień temu byłem w Palermo, ludzi było pełno jak zwykle, nic im GUMA nie zaszkodziła.

Ale najlepsza pizza w mieście...obecnie jest na Rynku. Naprawdę dawno tak dobrej nie jadłem, oby taka była już tam zawsze.

Wczoraj w Klubowej Rafał zrobił dyskotekę i lokal się zapełnił.

Obrazek

Obrazek

Spratus
Gwarek
Gwarek

Post autor: Spratus » wtorek 11 paź 2011, 22:04

Co do pizzy to bez przesady. Jest bardzo dobra, na poziomie Palermo, ani lepsza ani gorsza. Jednak stosunek jakości do ceny jest na plus dla Gospody. Swoją drogą bardzo przyjemny lokal, miła obsługa, naprawdę przystępne ceny i dobre zaopatrzenie (ale dlaczego nie mają grzańca?! :D). W końcu jest gdzie posiedzieć i nie trzeba iść tak daleko.

_tomek, kiedy Ty byłeś w Klubowej, że tyle ludzi tam? Jak ja tam poszedłem to było tam nieciekawie. Poszedłem do Palermo, a tam już zamknięte. Dobrze, że Gospoda otwarta dłuuugo.

_tomek
Gwarek
Gwarek
Kontakt:

Post autor: _tomek » wtorek 11 paź 2011, 22:18

Spratus pisze: _tomek, kiedy Ty byłeś w Klubowej, że tyle ludzi tam? Jak ja tam poszedłem to było tam nieciekawie. Poszedłem do Palermo, a tam już zamknięte. Dobrze, że Gospoda otwarta dłuuugo.
W zeszłym tygodniu - nie ma tam co przychodzić przed 21-22. Zdjęcia zrobiłem po północy. Na oko z 70 osób było.

@[email protected]
...
...

Post autor: @[email protected] » wtorek 11 paź 2011, 22:58

Panie Tomku
Czytając Pana wypowiedzi, na różnych postach tego forum, widzę że posiada Pan ogromną wiedzę w każdej dziedzinie społecznego życia Złotego Stoku i nie tylko, a kto zna się na wszystkim ten nie zna się na niczym.
Krytykować każdy umie a pracować nie ma kto!
Wczoraj w Klubowej Rafał zrobił dyskotekę i lokal się zapełnił.
Odkąd pamiętam to na dyskotekę chodzi się po to aby potańczyć, muzyki posłuchać, piwko wypić a nie z aparatem ganiać i robić beznadziejne zdjęcia !!!

_tomek
Gwarek
Gwarek
Kontakt:

Post autor: _tomek » wtorek 11 paź 2011, 23:07

Krytykować każdy umie a pracować nie ma kto!
Pierwszy post - witam na forum...ehh i sam Pan zaczął od krytyki, a nie od roboty :)

Spratus
Gwarek
Gwarek

Post autor: Spratus » wtorek 11 paź 2011, 23:12

Akurat w tym poście _tomka nie zauważyłem żadnej krytyki ani szyderstwa. Tutaj raczej po prostu informował. Zresztą w Klubowej zawsze są ludzie. To, że jak jest dyskoteka jest tłum, a w normalne dni kilkanaście osób, to raczej nic nadzwyczajnego więc nie widzę tym razem żadnego powodu do atakowania go.

_tomek wiem, że w piątek bo się spotkaliśmy ze... 3 razy.

@[email protected]
...
...

Post autor: @[email protected] » wtorek 11 paź 2011, 23:16

Pierwszy post ponieważ pracuje i nie mam czasu na pisanie o wszystkim i o niczym. A Pan jak widać ma DUŻO wolnego czasu !!!

_tomek
Gwarek
Gwarek
Kontakt:

Post autor: _tomek » wtorek 11 paź 2011, 23:35

@[email protected] pisze:Pierwszy post ponieważ pracuje i nie mam czasu na pisanie o wszystkim i o niczym. A Pan jak widać ma DUŻO wolnego czasu !!!
Heh, wyjaśnię to Panu najprościej jak umiem - jestem informatykiem. Moja praca polega na siedzeniu przed komputerem. Utrzymuję się z tego już 11 lat. Dziś siedziałem dosyć długo, od 8 rano miałem jakieś 3-4h przerwy w sumie.
Robię bardzo różne rzeczy w czasie całego dnia, ale ludziom się wydaje, że siedzę na forum cały czas, bo widzą posty o każdej porze dnia...cóż mi napisanie posta zajmuje minutę, z wrzuceniem zdjęcia może dwie.

Pracuję w domu, a moja praca ma charakter czysto zadaniowy - zrobię szybciej - mam wolny czas - faktycznie dobra robota - jest czego zazdrościć.
nie mam czasu na pisanie o wszystkim i o niczym
Proszę się więc na czymś skupić - na jakiejś sprawie, która Pana interesuje, bulwersuje czy w inny sposób porusza - może nawet nowy wątek Pan założy.

lazik
Gwarek
Gwarek

Post autor: lazik » środa 12 paź 2011, 07:43

Jak ktoś nie ma o czym pisać,to po co w ogóle się tu loguje. :wink:

WNO FOLLOWER
Gwarek
Gwarek
Relacja: Sympatyk

Post autor: WNO FOLLOWER » środa 12 paź 2011, 09:02

Obecność GUMY ma jeszcze jedną ważną zaletę. Proszę mnie źle nie zrozumieć ale jak się oprowadza wycieczki po naszym pięknym miasteczku to jest temat ważny. TOALETA W CENTRUM MIASTA :D
Miasteczko zamieszkiwała bowiem bardzo dziwna społeczność.
ROZDZIAŁ I 41 KUSZENIE ŚW. ANTONIEGO

WNO FOLLOWER
Gwarek
Gwarek

Post autor: WNO FOLLOWER » środa 12 paź 2011, 15:47

Ciekawe czy gdyby tych wycieczek było więcej to daliby cenę zaporową (teraz to już może nawet więcej niż 2 zł) czy wzięliby to na klatę w ramach "społecznej odpowiedzialności biznesu" :lol: :lol: :lol:

usika
Dreptacz
Dreptacz

Post autor: usika » środa 12 paź 2011, 17:15

Znowu problem, bo toaleta płatna , ludzie nawet w miejskich szaletach (np . w Paczkowie , Dzierżoniowie czy Wrocławiu )się płaci !!!

WNO FOLLOWER
Gwarek
Gwarek

Post autor: WNO FOLLOWER » czwartek 13 paź 2011, 08:12

Płatna? Nie wiem nie byłem. A czemu ma nie być płatna? To centrum miasta. Dorośli niech płacą. Byleby nie było ceny zaporowej. Na PKS jest np 1 zł i gra. Dla dorosłych może być nawet 3 zł, ważne by nie skubać dzieci.

Nie ważne czy płatna czy nie, ważne że jest.

Janina Frankowicz
Sztygar
Sztygar

Post autor: Janina Frankowicz » czwartek 13 paź 2011, 10:10

W naszym społeczeństwie panuje jeszcze takie przyzwyczajenie, że jak coś jest za darmo to się tego nie szanuje. Dlatego nawet symboliczna złotówka zobowiązuje do dbałości tym bardziej, że w lokalach użytkowych wymogi co do stanu sanitarnego tych pomieszczeń są bardzo wysokie, a to kosztuje!

usika
Dreptacz
Dreptacz

Post autor: usika » czwartek 13 paź 2011, 11:55

czy użytkownik toalety ma 12 lat czy 60 to zużywa mniej więcej tyle samo wody,papieru ,czy mydła ( patrząc na moje pociech 4-ro i 8-mio letnie to wodę chlapały by na okrągło szczególnie jak jest ciekawy dozownik na mydło czy suszarka do rąk ) tak więc ta opłata powinna być jednakowa a nie rozgraniczać wiekowo . .

Awatar użytkownika
Enyo*
Dreptacz
Dreptacz

Post autor: Enyo* » środa 19 paź 2011, 15:46

Heh, wyjaśnię to Panu najprościej jak umiem - jestem informatykiem
Tylko nie "informatykuj" za dużo bo możesz skończyć ja ten tu informatyk :lol:
Obrazek

Awatar użytkownika
dobekfooto
Moderator
Moderator
GG: 8824316
Kontakt:

Post autor: dobekfooto » wtorek 25 paź 2011, 00:01

Odnosnie wypowiedzi "gniazda zmij"...
Nie bedziemy tolerowac pomawiania lokalnych przedsiebiorcow na forum Zlotego Stoku. Od teraz kazdy taki post bedzie usuwany z uwagi na brak mozliwosci weryfikacji czy opinia nie jest wyssana z palca i ma na celu jedynie zepsucie reputacji lokalu. Bedzie to uklon w strone lokalnych przedsiebiorcow ktorzy zaryzykowali zainwestowanie wlasnych pieniedzy w Naszym miescie.
"Buntu nie boji sie wladca ten,
co by z powiek spedzal mu sen.
Lecz nie poradzisz nic bracie moj ..."

usika
Dreptacz
Dreptacz

Post autor: usika » wtorek 25 paź 2011, 10:51

reakcja trochę spóźniona, już poszło w eter (smród pozostał ) Ale lepiej późno niż wcale !!!

_tomek
Gwarek
Gwarek
Kontakt:

Post autor: _tomek » wtorek 25 paź 2011, 11:25

usika pisze:reakcja trochę spóźniona, już poszło w eter (smród pozostał ) Ale lepiej późno niż wcale !!!
W ogóle niepotrzebna, dla mnie to cenzura. Co się wydarzyło:
-były zarzuty do Gospody, niemożliwe do zweryfikowania, ale przecież nie anonimowe
-była odpowiedź Gospody przypadkowo potwierdzająca część zarzutów, ale negująca większość.

Było w miarę kulturalnie.

Czyszcząc wątek nie kończycie sporu, tylko przenosicie go w sferę plotek.

Teraz zaczną się opowieści o "muchach w zupie" i "co to bydło wyprawiało".

Moderator wywalił niewygodny temat z forum, ale przyłożył się do eskalacji konfliktu, a nie rozwiązania.

Zarzuty powinny być usuwane, ale tylko te anonimowe, których nie można potwierdzić - np. nie mają świadków.

Natomiast rację miała p. Janina, że wątpliwości dotyczące umowy powinny zostać wyjaśnione bezpośrednio i na miejscu. Gospoda też sama sobie winna...bo kosztorys imprezy miał 3 linijki. Wystarczyło to spisać na serwetce...i już wątpliwości, by nie było.

Ale faktem jest, że nie mamy na forum tematów niepublicznych - widocznych tylko dla zarejestrowanych, a tam byłoby lepiej takie dyskusje prowadzić...szczególnie, że obie strony sporu żyją z turystyki.

ODPOWIEDZ