Polska a UE

Obywatel Złotego Stoku

Polska a UE

Post autor: Obywatel Złotego Stoku » poniedziałek 19 maja 2003, 13:29

Ja jako młody człowiek jestem żywo zainteresowany wejściem Polski do UE i na jakich zasadach miałoby się to odbywać.Narazie wiem tylko że terminem głosowania w referendum jest 7-8 czerwca i to by było na tyle.Nie przepraszam wpadła mi ostatnio broszura informacyjna pod którą podpisał się prezydent.Pewnie jest ona w wielu domach.Chciałbym aby ktoś wskazał gdzie można zaczerpnąć infomacji w naszej gminie.Czy coś takiego istnieje?Jeśli tak to gdzie?Czy ten punkt jest jakoś oznakowany?Może jego nie ma a powinien być.Może ktoś mnie i wielu zainteresowanych oświeci,przedstawi za i przeciw.Czas nagli więc szanowni krawaciarze ruszcie tłuste dupy ze stołków i wyjdżcie do ludzi.

Gość

Post autor: Gość » poniedziałek 19 maja 2003, 16:07

ruszcie się ruszcie.Może jakiś piknik europejski?

Silas
...
...
Kontakt:

my opinion

Post autor: Silas » środa 21 maja 2003, 10:30

ja osobiscie uwazam ze wszystko co do tej pory wiemy o uni europejskiej jako szarzy obywatele jest przepelnione skrajnoscia jak nie w jedna to druga strone. Z jednej strony ktos z ludzi kompetentnych uswiadamia nam jakie to wspaniale byc "europejczykiem" natomiast z drugiej strasza nas potwornymi konsekwencjami wejscia do UE. Gdzie jest prawda? Podejrzewam ze nie wielu w polsce wie.. dlaczego? dlatego ze zycie dopiero zweryfikuje decyzje ktore zostana podjete juz niebawem... a wiec drodzy politycy nie robcie dobrej miny do zlej gry. okazcie choc troche niepokoju jaki okazuje zdecydowana wiekszosc obywateli.

osobiscie bede glosowal na tak.. uwazam ze w polsce w cigu ostanich kilkudziesieciu lat szanse objecia wladzy mialy juz niemal wszystkie opcje polityczne.. nie potrafilismy sami zaprowadzic porzadku w kraju wiec niech ktos nas prowadzi za "reke". A mamy sie od kogo uczyc..
byc moze moje dzieci doczekaja czasow o jakich ja moge tylko marzyc..
:wink:
A cóż to?

Jan Kowalski
Bajtel
Bajtel

Post autor: Jan Kowalski » środa 03 paź 2007, 19:40

Po dłuzszej nieco przerwie wróciłem do Stoku i zrobiłem sobie herbatę. Pierwszy łyk i wszystko musiałem wylać. Woda za którą płacimy ciężkie pieniądze tak smierdziała chlorem a smakowo przypominała najgorsze lekarstwa. "Primus..." swego czasu przedstawiał koncepcię innego uzdatniania wody, miało nie śmierdzieć i być bezsmakowo - czyżby to już był ten nowy wspaniały sposób uzdatniania wody czy może znowu skończyło się na planach?

ODPOWIEDZ