Wybory na BURMISTRZA 2014 (to juz tylko za 3 lata).

lazik
Gwarek
Gwarek
Relacja: Mieszkaniec

Re: Wybory na BURMISTRZA 2014 (to juz tylko za 3 lata).

Post autor: lazik » piątek 16 gru 2011, 18:37

niebieski24 pisze:No wlasnie co z Wojtkiem ?? Kurde, tyle mial fajnych pomyslow ktore mial realizowac , ze nie zostal burmistrzem nie oznacza tego , ze nie moze tego robic . Kiedys przeczytalem jego post ze chcialby przywrocic Rajd na trasie Orlowiec-Zloty Stok, Wojtek co z tymi pomyslami , chcesz wrocic tak jak bylo napisane 2-3 miesiace przed wyborami i wszycy maja uwierzyc , ze chcesz cos dzialac ?? nie odbierz tego jako jakas zlosliwosc czy cos , no ale to nie bylo zbyt profesjonalen zniknac z forum po wyborach :) wiem wiem prowadzisz dzialanosc super ale kazdy z nas pracuje i mimo wszystko ma czas wejsc na 10 minut dziennie na forum wiec wracaj i mow co u Ciebie :)
Niebieski,sam odpowiedziałeś sobie i to raczej prawidłowo :)
Mentalista pisze:Coś ostatnio bardzo łatwo przychodzi ci ocenianie ludzi, których nawet nie znasz.
Znam ludzi,wyluzowali prezesując KS UNIA,Frontowi Jedności Narodu i Polifarbowi a teraz są sfrustrowani . :D
Mentalista pisze:Wyhamuj trochę!
Zaraz po Tobie :D
Bez obrazy mi tylko :wink:

Awatar użytkownika
Sylwester
Dreptacz
Dreptacz
Relacja: Sympatyk

Post autor: Sylwester » piątek 03 lut 2012, 01:25

No to ja jeszcze dodam pare osob ktore powinny startowac w wyborach:
Wojciech Krol :-)e035
Leon Sibinski :-)e035
Marian Pawlowski :-)e035
Ela Szumska :-)e035

Zmiany wyjda kazdemu na zdrowie......
Celuj w księżyc, bo nawet jeśli nie trafisz, będziesz między gwiazdami.

Awatar użytkownika
pablo
Rotman
Rotman

Post autor: pablo » piątek 03 lut 2012, 13:00

niebieski24 pisze:No wlasnie co z Wojtkiem ?? Kurde, tyle mial fajnych pomyslow ktore mial realizowac , ze nie zostal burmistrzem nie oznacza tego , ze nie moze tego robic . Kiedys przeczytalem jego post ze chcialby przywrocic Rajd na trasie Orlowiec-Zloty Stok, Wojtek co z tymi pomyslami , [..]
mi w ciągu dalszym ten rajd Złoty Stok -Orłowiec nie daje spokoju prężcież to by przyciągało tyle turystów i byłby wielki zysk dla naszego miasta

Awatar użytkownika
niebieski24
Gwarek
Gwarek
Kontakt:

Post autor: niebieski24 » sobota 04 lut 2012, 09:53

moim zdaniem to malo realne . Po pierwsze stan drogi ciezko przejechac ten odcinek z normalna predkoscia 50 km/h a co dopiero jak maja mknac nia rajdwe auta po 150 km/h ? , druga sprawa to bezpieczenstwo , w razie wypadku w poblizu specjalistyczny szpital jest gdzie ? w Polanicy ? w Ladku jest ale czy jest to szpital specjalistyczny ? tego nie wiem , wiec wydaje mi sie ze to byla taka popularna "kielbasa wyborcza " a nie realna sprawa :)

Spratus
Gwarek
Gwarek
GG: 9970970

Post autor: Spratus » sobota 04 lut 2012, 13:46

To byłby trudny rajd, nie tylko dla samych zawodników, ale też dla organizatorów. W przypadku nawet najmniejszego wypadku rajd musiałby być wstrzymany - jedna droga po której może jechać karetka. Jest oczywiście taka możliwość, że do pomocy wykorzystujemy GOPR i ich samochód dla którego przejazd przez góry do Chwalisławia nie będzie problemem. Tam karetka czeka i jazda na Kłodzko. Wszystko byłoby do przygotowania. Co nie zmienia faktu, że byłby to trudny rajd.

Awatar użytkownika
pablo
Rotman
Rotman

Post autor: pablo » sobota 04 lut 2012, 20:58

a jaki ma być rajd przecież nie łatwy :D im trudniejszy tym wyższa ranga

jeżeli nie zwykły rajd wrc to chociaż górski chyba że zmiana nawierzchni i barierki na najtrudniejszych zakrętach!!!

Złoty Stok by odżył :D

Spratus
Gwarek
Gwarek
GG: 9970970

Post autor: Spratus » sobota 04 lut 2012, 22:36

PZMot nie wiem czy wciągnąłby to do terminarza tak od razu (chyba oni "zatwierdzaja" terminarz rajdów? Czy jak to jest?). Na 90% nazywałoby się to "Memoriałem Mariana Bublewicza" albo jakoś tak. Sama nazwa wielu ludzi by ściągnęła.

Awatar użytkownika
pablo
Rotman
Rotman

Post autor: pablo » niedziela 05 lut 2012, 10:52

Nie no jasne tak szybko by to nie weszło a co do nazwy to masz racje bo przecież to ważna trasa by wtedy była

ODPOWIEDZ