Rzetelność Echa Tygodnia

WNO FOLLOWER
Gwarek
Gwarek
Relacja: Sympatyk

Re: Rzetelność Echa Tygodnia

Post autor: WNO FOLLOWER » czwartek 15 gru 2011, 16:06

Jadę posłuchać w jakich to okolicznościach nasz "sprzedawczyk" za pieniądze Pani Szumskiej i Pana Gołębiowskiego pojechał sobie do grobu księżnej Marianny.

Tu lista tych którym się "zaprzedał":
Jak mówią obaj podróżnicy - wrażenia niezapomniane!!! Pragną także podziękować licznym firmom i osobom prywatnym, które wsparły to niezwykłe przedsięwzięcie. Są wśród nich: grono pedagogiczne oraz dyrekcja ZSP w Kamieńcu, Juliusz Lipski- przewodniczący Rady Powiatu, Starostwo Powiatowe w Ząbkowicach Śl., Maria Kacik- radna Rady Gminy w Kamieńcu, Elżbieta Szumska („Kopalnia Złota” w Złotym Stoku), Bank Spółdzielczy w Ząbkowicach Śl., Bogdan Kuś (firma ICS Complex), Stanisław Gołębiowski- burmistrz Złotego Stoku, Franciszek Gawęda-radny rady Miejskiej w Ząbkowicach Śl, Paweł Blicharski (Ośrodek Hodowli Zarodowej w Kamieńcu), Gabinet Weterynaryjny „Zygmunt Ptak, Buła Jan” z Kamieńca, Krzysztof Kubicki ("Dobry rower")- pomoc serwisowa i Stefan Gnaczy (Kamieniecka Izba Pamiątek) - pomoc organizacyjna.
Ostatnio zmieniony piątek 16 gru 2011, 14:34 przez WNO FOLLOWER, łącznie zmieniany 1 raz.
Miasteczko zamieszkiwała bowiem bardzo dziwna społeczność.
ROZDZIAŁ I 41 KUSZENIE ŚW. ANTONIEGO

WNO FOLLOWER
Gwarek
Gwarek

Post autor: WNO FOLLOWER » czwartek 15 gru 2011, 19:41

Było warto. Dobrze mieć znajomości "tu i tam". Dzięki czemu można wybrać się na fajną i pouczającą wycieczkę.
Załączniki
100_5769.JPG

maadam
Sztygar
Sztygar
Relacja: Mieszkaniec

Post autor: maadam » piątek 16 gru 2011, 12:26

A ja uważam, że bardzo przesadzasz i obrażasz kogoś kogo dobrze nie znasz.
Poza tym sprzedawczyk to bardzo mocne i obraźliwe słowo. Nie dziwię się, że Aj już tu nie zagląda. Trochę więcej pokory a będziemy tu mieli więcej osób z którymi można dyskutować. Teraz jest nas garstka "najmądrzejszych" i nikt z nami nie chce gadać !

Swoją drogą w czasach studenckich jeździłam na wyprawy czy to w alpy czy Turcja, Maroko. Jakoś nikogo nigdy nie dziwiło, że młodzi ludzie z pasją chodzą i szukają sponsorów. Tylko w naszym zaścianku oznacza to, że się ktoś zaprzedał.

Uważam, że chłopaki zrobili coś ciekawego, wykazali się inicjatywą i ruszyli tyłki z miejsca. Dla mnie to dużo.

Awatar użytkownika
dobekfooto
Moderator
Moderator
GG: 8824316
Kontakt:

Post autor: dobekfooto » piątek 16 gru 2011, 12:54

Ciekawa sytuacja...
maad atakuje AJ, maadam go broni :)
maadam pisze: Jakoś nikogo nigdy nie dziwiło, że młodzi ludzie z pasją chodzą i szukają sponsorów. Tylko w naszym zaścianku oznacza to, że się ktoś zaprzedał.

Uważam, że chłopaki zrobili coś ciekawego, wykazali się inicjatywą i ruszyli tyłki z miejsca. Dla mnie to dużo.
Przeciez tu nie chodzi o szukanie sponsorow i o ta wyprawe, ktora jest fajnym przedsiewzieciem tylko o stronnicze artykuly w gazecie.
maadam pisze:Trochę więcej pokory a będziemy tu mieli więcej osób z którymi można dyskutować. Teraz jest nas garstka "najmądrzejszych" i nikt z nami nie chce gadać !
Trzeba miec silna psychike zeby wytrzymac presje forum :)
"Buntu nie boji sie wladca ten,
co by z powiek spedzal mu sen.
Lecz nie poradzisz nic bracie moj ..."

maadam
Sztygar
Sztygar

Post autor: maadam » piątek 16 gru 2011, 13:06

He he taka nasza małżeńska kłótnia. Nie przenosimy emocji do domu to się sprzeczamy na forum.

Poza tym moi drodzy ja piszę i bronię w związku z ostatnimi postami WNO a nie w związku z rzetelnością. Chidzi o tego "sprzedawczyka co na wycieczkę pojechał"...

WNO FOLLOWER
Gwarek
Gwarek

Post autor: WNO FOLLOWER » piątek 16 gru 2011, 14:18

maadam pisze: A ja uważam, że bardzo przesadzasz i obrażasz kogoś kogo dobrze nie znasz.
Jeżeli to do mnie to tłumaczę się że jest to ironia dotycząca wcześniejszych postów:
dobekfooto pisze:Moim zdaniem nie ma sensu drazyc tematu ani meczyc zbytnio pana A.
W czasach kiedy trzynastolatki sprzedaja swoje cialo w galeriach handlowych za pare spodni, lokalny sprzedajny dziennikarzyna nie robi na mnie wrazenia.
Tyle na ten temat.
REX pisze:Jeśli ktoś ma mniemanie o sobie że jest dziennikarzem a nie ma zielonego pojęcia o RZETELNOŚCI dziennikarskiej to jakie mamy mieć o nim zdanie. Ktoś kto coś tam pisze nie może mówić że jest dziennikarzem. Ile razy pisał to co mu MNP podyktował, czy podjął choc próbe zweryfikowania bełkotu burmistrza NIE i za to jest w mojej ocenie głeboko pod tym szambem które narysował Łazik.

Jako jedyny z tego forum pofatygowałem się do Ząbkowic posłuchać co Andrzej ma do powiedzenia. To chyba świadczy o szacunku do pomysłu chłopaków. A tu mi się oberwało. Gdybym nie wrzucił tu plakatów to nawet byście nie wiedzieli, że taka prelekcja ma miejsce. Bardzo mnie po prostu zabolały powyższe posty i zdecydowałem się na ironię. Bo ja właśnie w przeciwieństwie do innych znam tego człowieka. No ale nie do końca zostałem zrozumiany. Jak coś się pisze w cudzysłowie to może oznaczać ironię.

WNO FOLLOWER
Gwarek
Gwarek

Post autor: WNO FOLLOWER » piątek 16 gru 2011, 14:32

maadam pisze:Trochę więcej pokory a będziemy tu mieli więcej osób z którymi można dyskutować. Teraz jest nas garstka "najmądrzejszych" i nikt z nami nie chce gadać !
Ok, ograniczam moją aktywność na forum do kwestii sportowych i turystycznych :(
Ostatnio zmieniony piątek 16 gru 2011, 15:06 przez WNO FOLLOWER, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
dobekfooto
Moderator
Moderator
GG: 8824316
Kontakt:

Post autor: dobekfooto » piątek 16 gru 2011, 14:41

WNO FOLLOWER pisze:Pamiętajcie o szansie spotkania z ejdżejem. Można będzie pewnie zadać mu niewygodne pytania.
Tym postem podlozyles do pieca wiec teraz sie nie wybielaj WNO ;)
"Buntu nie boji sie wladca ten,
co by z powiek spedzal mu sen.
Lecz nie poradzisz nic bracie moj ..."

maadam
Sztygar
Sztygar

Post autor: maadam » piątek 16 gru 2011, 15:39

oj tam się nie podniecaj i nie obrażaj.

napisałam co myślę.

Udzielaj się udzielaj bo juz nikt tu nie będzie pisał :-)

Może nie wyczułam ironii... kto wie

zlotasztabka
Sztygar
Sztygar

Post autor: zlotasztabka » niedziela 15 sty 2012, 10:33

W najnowszym Echu 2/2012 dwa artykuły dotyczące budżetowej sesji rady miasta:
Burmistrz opuścił obrady - Maadam,
"Jestem za, a nawet przeciw" - Radni nie chcą dotacji! - Redek.
Artykuły przedstawiają odmienne stanowiska.

Janina Frankowicz
Sztygar
Sztygar

Post autor: Janina Frankowicz » niedziela 15 sty 2012, 12:31

To znaczy,że nie tylko czytać, ale nawet słuchać ze zrozumieniem nie do końca umiemy. Radni jak najbardziej są za środkami zewnętrznymi ze wszystkich możliwych żródeł, ale nie na dużą piaskownicę tylko m.in. na poprawę bezpieczeństwa-chodniki dla pieszych na wsiach i w mieście, na rewitalizację miasta, na zagospodarowanie łącznika na cele społeczno-edukacyjne- świetlica szkolna i środowiskowa, biblioteka z centrum multimedialnym, opieka społeczna z centrum przeciwdziałania wykluczeniu /np.spółdzielnia socjalna, centrum szkoleniowo-adaptacyjne. Ale to wymaga więcej starań niż powielenie programu na dofinansowanie obiektów sportowych, bo to już raz się udało. No cóż biorę na siebie odpowiedzialność za zgłoszenie tych niedorzecznych zdaniem p.Burmistrza wniosków do zmian w planie budżetu. Mam nadzieję, że społeczeństwo i historia mnie za to rozliczy.

lazik
Gwarek
Gwarek

Post autor: lazik » niedziela 15 sty 2012, 13:02

POPIERAM, dobry kierunek Pani Jasiu.Brak w tym wszystkim tylko zachęcania do przedsiębiorczości.Przykład choćby Andrzeja Cz, NA TAKICH TRZEBA STAWIAĆ,POMÓC IM.Jak nie wy to kto?

ODPOWIEDZ