Strona informacji o mieście

WNO FOLLOWER
Gwarek
Gwarek
Relacja: Sympatyk

Re: Strona informacji o mieście

Post autor: WNO FOLLOWER » sobota 22 paź 2011, 18:53

Strona godna polecenia jako odnośnik do już chyba nieco zapomnianego projektu :(
http://www.jicin.org/pl/
Miasteczko zamieszkiwała bowiem bardzo dziwna społeczność.
ROZDZIAŁ I 41 KUSZENIE ŚW. ANTONIEGO

_tomek
Gwarek
Gwarek
Relacja: Mieszkaniec
Kontakt:

Re: Strona informacji o mieście

Post autor: _tomek » niedziela 29 sty 2012, 16:42

Apropos zapomnianego projektu...Wreszcie miałem chwilę czasu i już wiem czego chcę i jak to osiągnąć. Czas zacząć, żeby "nie przegapić" kolejnego sezonu.

1. Domena:
A. Rozmawiałem z burmistrzem na temat domeny info.zlotystok.pl, otrzymałem wstępną zgodę, miałem wystąpić pismem...nie wystąpiłem.
Uznałem jednak, że nie można robić prawdziwej strony informacyjnej tego naszego miasteczka w zgodzie z polityką urzędu...
Bo co mam kłamać, że mamy w mieście punkt informacji turystycznej?
Wg urzędu mamy przecież dwa! jeden jest czynny w godzinach pracy, a drugi to szafa z ulotkami na piętrze w CKIP...
Czy będę mógł napisać "Uwaga mapy na rynku są nieaktualne, pobłądzcie!"...chyba nie bardzo
Że Miejska Trasa Turystyczna jest warta zobaczenia...ale ta w Kłodzku, a nie u nas...

Nie widzę szans na współpracę.

B. Prosiłem admina o info.zlotystok.net ... Pół roku bez odpowiedzi, tydzień temu obiecał mi to zrobić, do dziś nic..

Nie widzę szans na współpracę.

C. Własna domena? tak mam własną domenę ze złotystok w nazwie. Nie najszczęśliwszą, ale robotę zrobi. Jak się władza zmieni to się zrobi info.zlotystok.pl

2. Możliwość edycji...
Nie zamierzam tego tematu ciągnąć sam...nie da się...byłby to kolejny projekt skazany na porażkę - raz zrobiony i zapomniany.

Musi to edytować wiele osób = edycja musi być banalnie prosta.

HTML nawet uproszczony w CMSie okazał się za trudny.

Do tego potrzebna jest możliwość śledzenia zmian i wracania do poprzednich wersji.

Jest na to rozwiązanie - strona bazująca na software używanym w wikipedii.

3. Treści:

Szukam chętnych do współpracy. Trzeba wpisać w zasadzie wszystko...

Na razie edytować będą tylko zatwierdzeni redaktorzy. Każdy kto ma ochotę, zapraszam. Proszę się zgłaszać na PW.

Edycja w WIKI będzie wyłącznie pod własnym imieniem i nazwiskiem.
Wiki daję możliwość precyzyjnego podglądu wprowadzanych zmian, jednym słowem redaktorzy ponoszą odpowiedzialność za to co piszą.
Musi tak być.

ODPOWIEDZ