firma Azymut wita - paintball

POSTRZELENI
...
...
Relacja: Mieszkaniec

firma Azymut wita - paintball

Post autor: POSTRZELENI » niedziela 12 wrz 2010, 19:30

Witam.
A tak sobie pomyślłam, że czas się pokazać tu na forum bo w stoku działamy już 2 rok.

Do tej pory strzelaliśmy się w Laskach ale teraz mamy fajną bazę tu w Stoku.

Czasami sie zastanawiam czy mimo, że mamy sporo klientów z całego kracju to czy w Stoku ludziska wiedzą, że my istniejem.

Jak myślicie? Znają nas?

He he, ktos napewno nas zna bo była u nas juz raz policja z zazutem zakłucania spokoju publicznego petardami :-) Ups...
Juz nie uzywamy petard hukowych he he

Pozdrawiam
Marta Adamiak
www.postrzeleni.pl

Awatar użytkownika
_tomek
Gwarek
Gwarek
Kontakt:

Re: firma Azymut wita - paintball

Post autor: _tomek » poniedziałek 13 wrz 2010, 22:38

Z najlepszej strony nam się tu nie pokazałaś...już problemy z mieszkańcami...i to raczej uzasadniona skarga...nie ma się czym chwalić.

Podoba mi się graffiti na ścianie magazynu.
Podoba mi się też, że szpetny teren dawnego GSu jest zamaskowany.
Jakakolwiek inicjatywa w ZS też jest warta pochwały.

Ludziska wiedzą, ale cóż - z rodziną nie pójdę się postrzelać...

Do celu - owszem - lubię - mam wiatrówkę, ale paintball jest tak niecelny, że żadna przyjemność. Np. tu to się uśmiałem....
dwójnóg, luneta...odlegość 20m...klient płaci, klient wymaga...może być nawet ślepy :)
ObrazekObrazek

---------------
Widzisz niby dwa sezony w ZS za Wami, a zdjęcia na WWW robione chyba komórką.

Obrazek

Filmik ilustrujący scenariusz "Gettysburg" to już prawdziwy kabaret....

http://www.youtube.com/watch?v=9z9ekCRwdFY
---------
Dobek robi dobre zdjęcia, polecam.
W zabawie gdzie jest tyle akcji, ciężko zrobić nudne zdjęcia, a jednak się da:

ObrazekObrazek

Naniosłem złotostocki "poligon" na mapę (openstreetmap).
Powodzenia.

POSTRZELENI
...
...

Post autor: POSTRZELENI » wtorek 14 wrz 2010, 14:00

Dzięki za kilka słów.

Krytykę konstruktywna lubimy i przyjmujemy z mina twardziela..:-)

Petardy - nie są do końca uzasadnione. Stosowane były tylko raz dla specjalnej grupy. Myślę, że 3 lub 4 wystrzały robią mniej zamieszania niż zajebiaszcze diskopolo puszczane z okien naszych super sąsiadów na Staszica. Muza napierdziela non stop i bardzo głośno - aż się cieszę, że mija lato i idioci będą mieli pozamykane okna.

Na tych debili nikt nie donosi, na nas po jednym razie od razu doniesiono. Nic to, tak jest i tak będzie. Takie życie.

Foty są robione dobrymi aparatami, choć są i takie znienacka z gorszego sprzętu.

Wbrew pozorom trudno jest zrobić dobre zdjęcie podczas gry - a zwłaszcza klientów. Ludzie graja bardzo statycznie i nie wiedzą co i jak.
Rozproszona ekipa każdy za inna przeszkodą i jak cykniesz komuś fotki to wygląda jakby siedział i robił kupę za krzakiem. :lol:

Natomiast nawet dobrze grającej ekipie takie fotki wydaja się dosyć statyczne.

Ale nie będę wszystkiego tłumaczyć - faktycznie musimy się do galerii przyłożyć. Na usprawiedliwienie powiem, że mamy małą dzidzię :-) która jest teraz dla nas całym światem - i całym wolnym czasem i tym czasem na pracę też he he. Wiem i bardzo żałuję ale faktycznie zaniedbaliśmy stronkę. Niedługo sie za nia weźmiemy.

Te fotki z GSu robione są z za siatki podczas gry -dla bezpieczeństwa więc tu może być wrażenie jakby rozdzielczość była zła.

Fotka ze strzelnicy z tym "komandosem" jest ot tak dla fotki. To taki chłopaczek ze swoim sprzętem chciał przypozować a my mu obiecaliśmy że go damy na stronkę - bardzo się cieszył z tego powodu.
Nie robimy z siebie debili i nie strzelany z luneta do celu 20 metrów dalej -bez przesady.

Jeśli chodzi o celność to mamy nowy karabin - imitacja kałacha bardzo ładnie zrobiona i trzeba przyznać że jest dosyć celny jak na paintball.

Dla turystów jest to fajne bo wiatrówki są nudne (dla turystów i niech nikt się nie obraża) a tu jak dzieciaki strzelają to się farba fajnie rozpryskuje i się ludziki cieszą.

Filmik - parodia - no cóż nam się podoba. Tak wygląda takie strzelanie w każdej firmie. Ludzie są zadowoleni. Poza tym filmik byłrobiony podczas gry takiej fajnej ekipy (tak jak i ten drugi) i ludziki się czieszą jak są ich filmiki na stronce.

Ale każdy nowy pomysł jest dla nas cenny i jak coś ktoś ma jakiś fajny scenariusz to my chętnie pomyślimy co i jak.

A swoją droga poza kopalniakami to nikt ze stoku się nie strzelał. Ciekawe dla czego- my dla swoich schodzimy z cen żeby sobie mogli ludzie choć raz zagrać.

POSTRZELENI
...
...

Post autor: POSTRZELENI » wtorek 14 wrz 2010, 14:10

aż sobie przejrzałam wszystkie nasze fotki - e nie gadaj nie są takie złe a te nie wyraźne to faktycznie są z za siatki bo sama je robiłam a aparat jest dobry bo to lustrzanka cyfrowa (wiem wiem - można napisać że to od fotografa nie od aparatu wszystko zależy).

Awatar użytkownika
_tomek
Gwarek
Gwarek
Kontakt:

Post autor: _tomek » wtorek 14 wrz 2010, 14:16

A swoją droga poza kopalniakami to nikt ze stoku się nie strzelał. Ciekawe dla czego- my dla swoich schodzimy z cen żeby sobie mogli ludzie choć raz zagrać.

Może po prostu zrobisz akcję w którąś sobotę z założeniem - bawi się kto przyjdzie, a rozpoczynamy o godz..11 np.

Ale prawda, że może nawet tak być ciężko. Po prostu nie wszystkim się to podoba.
Może rejestracja przez WWW?

-------------
tak,tak, to od fotografa zależy - właśnie chodzi o to by uchwycić ruch, by kadry coś przedstawiały. Podejrzewam, że z 1000 zdjęć zrobionych dałoby się wybrać 10 do galerii...to w fotografii też normalne.

WNO FOLLOWER
Gwarek
Gwarek
Relacja: Sympatyk

Post autor: WNO FOLLOWER » poniedziałek 18 paź 2010, 22:21

Kandydat Wojtek to też paintballowiec:
www.kwateraglowna.pl
Miasteczko zamieszkiwała bowiem bardzo dziwna społeczność.
ROZDZIAŁ I 41 KUSZENIE ŚW. ANTONIEGO

Awatar użytkownika
dobekfooto
Moderator
Moderator
GG: 8824316
Kontakt:

Post autor: dobekfooto » poniedziałek 18 paź 2010, 22:26

Tak, tylko, że farbę zamienił na wiązkę promieniowania elektromagnetycznego :)
"Buntu nie boji sie wladca ten,
co by z powiek spedzal mu sen.
Lecz nie poradzisz nic bracie moj ..."

bułka
Gwarek
Gwarek

Post autor: bułka » poniedziałek 10 sty 2011, 21:46

och dawno mnie tu nie było i zapomniałam jakieśmy mieli poczatki.Alez się uśmiałam.

A oto przypomnienie miłego czasu i wielkiego "oka roroka" na zadku :-)
Pozdrawiam graczy i myslę, że niedługo powtórka.
Załączniki
paintball 1.jpg
1

Awatar użytkownika
Spratus
Gwarek
Gwarek
GG: 9970970

Post autor: Spratus » poniedziałek 10 sty 2011, 23:33

Dobromił jaki uhahany ;)

Co do promocji - myśleliście o tym, żeby nagrać w pełni reżyserowany film promocyjny? Skoro "trenujecie, walczycie i ćwiczycie" oraz "chcecie być najlepsi" to na pewno znajdzie się ekipa która byłaby w stanie to zrobić. Macie scenariusz z zakładnikami, teraz kiedy jest GS to tam zrobić 5 vs. 5. Kilka osób na zakładników. Krótka akcja - kilka minut, nie więcej. Może jakiś pokaz kunsztu strzeleckiego z odstrzeleniem przeciwnika który zasłania się zakładnikiem ;) Oczywiście - tutaj by się bez petard nie obyło, ale znowu można użyć błyskowych które nie będą tak strasznie głośne dla sąsiadów, a też fajny efekt (no tylko zakładnicy powinni wtedy się uzbroić w okulary przeciwsłoneczne, zresztą porywacze też, ale maska powinna dostatecznie przytłumić). Akcja w stylu antyterrorystów. Drzwi z zawiasów, kilka strzałów, waszym patrolem zabieracie zakładników, porywacze w kajdankach na kolanach (wzorem takich formacji okrzyk w stylu "policja na glebe" by pasował, ale hmy.. "postrzeleni! na glebe!" brzmi kuriozalnie ;D). No. :D 2 kamery, ktoś z umiejętnościami i pomysłem, żeby nakręcić. Da się zrobić. ;)

Awatar użytkownika
_tomek
Gwarek
Gwarek
Kontakt:

Post autor: _tomek » poniedziałek 10 sty 2011, 23:43

Dzięki! Fajnie wyszedłem :)

Spratus, co do filmu to nie takie proste. Musisz przyjść i postrzelać, żeby zrozumieć. Trochę za dużo tych kulek lata, żeby sobie tam z kamerą chodzić.

Awatar użytkownika
Spratus
Gwarek
Gwarek

Post autor: Spratus » wtorek 11 sty 2011, 00:00

Dlatego właśnie wszystko musiało by być wyreżyserowane. Chodzi mi o coś prawie w tym stylu http://www.youtube.com/watch?v=lHthA_aYnuQ&feature=fvsr
ale to nie to.
Fajnym motywem byłoby ustawienie kamery wewnątrz tego pokoju i zrobienie potem z tego obrazu jakby z kamer przemysłowych. Jak będę miał chwilę czasu niezawalonego to spisze swój pomysł i wrzucę tutaj wszystko ładnie opisane. ;)

O! BLISKIE MOJEMU IDEAŁOWI!
http://www.youtube.com/watch?v=Lx8ZylUGTto

bułka
Gwarek
Gwarek

Post autor: bułka » wtorek 11 sty 2011, 16:31

ano film super sprawa. Oj może latem jak słoneczko będzie to i ujęcia lepsze bedą. Ciekawe czy taki gość od kręcenia wesel by się nadał :-)

Ostatnio nawet zgłosiła się firma co takie firmy robi ale nas teraz nie stac na kilka tysięcy za filmik kilkuminutowy.

Myslę, że jak zakupimy te karabiny do elektronicznego paintballu to wtedy poszalejemy z filmem wyreżyserowanym. Bo tam nie ma farby ani kulek i jest bezpiecznie dla kamerzysty a efekty mogą być fajne. Myślalam o kawałku labiryntu w Gertrudzie żeby tam zrobić troche ultrafioletów i jakieś fajne efekty, worki z piaskiem i "koguty" migające, skrzynie wojskowe i jakiś fajny scenario o zdobywaniu podziemnej komnaty - jakiś indiana jones lub jakis Tomb Rider.. Może raczej tak? Bo paintball trudniej poza tym filmków paintballowych jest całą masa.

Awatar użytkownika
Spratus
Gwarek
Gwarek

Post autor: Spratus » wtorek 11 sty 2011, 22:09

Ale dobrego filmu paintballowego nie uraczysz. ;) Może nawet nie jest potrzebna jakaś super firma. Może z kamerek internetowych dałoby się zrobić kamerę na hełm czy coś w tym stylu i tak można ze 2 założyć. Poza tym gość od wesel jak najbardziej. :D Jeśli tylko potrafi robić zbliżenia i nie robi filmów jak ktoś kto ma pierwszy raz kamerę w ręce. :D

bułka
Gwarek
Gwarek

Post autor: bułka » środa 12 sty 2011, 20:58

_tomek pisze:Spratus, co do filmu to nie takie proste. Musisz przyjść i postrzelać, żeby zrozumieć. Trochę za dużo tych kulek lata, żeby sobie tam z kamerą chodzić.
He he Tomku a pamiętasz jak mi napisałeś:
_tomek pisze:Widzisz niby dwa sezony w ZS za Wami, a zdjęcia na WWW robione chyba komórką.
A to nie komórka była tylko Nikon D70 całkiem cacy ale foto przez siatkę dla bezpieczeństwa :P

Swoja droga to planujemy z mężem mały remont budynków i placu. Zakupiliśmy na początek 100 lnianych wojskowych worków na kolejne okopy, chcemy pomalować budynki -może jakieś fajne graffiti. Może macie jakies pomysły co tam jeszcze zrobić żeby się ciekawiej grało. No i może wiecie do kogo nalezy dalsza część tego placu z tym budynkiem z pustaków? Bo fajnie byłoby grac na całości.

Spratus - super pomysł z tymi kamerkami na głowę, lub na karabin. Z tego byłyby fajne filmy. Ja tez o tym pomyślałam. Możnaby popróbować.

Awatar użytkownika
łazik
Gwarek
Gwarek

Post autor: łazik » środa 12 sty 2011, 21:38

Ten moloch za wami to majątek spółdzielni kłos z Chaupek,tak bynajmniej było.poz

bułka
Gwarek
Gwarek

Post autor: bułka » środa 12 sty 2011, 22:31

ten za nami to nasz, mi chodzi o ten z pustaków nieotynkowany bliżej kopalni.

Awatar użytkownika
Spratus
Gwarek
Gwarek

Post autor: Spratus » środa 12 sty 2011, 22:42

Co do kamerek na kask/karabin. Z tym jest problem, bo takie profesjonalne są baaaaardzo drogie, a co do jakości takich pseudoszpiegowskich z allegro jestem nastawiony z dużą rezerwą. Jak wymyślę jakąś inną opcję to obiecuje, że napiszę. :D

Awatar użytkownika
_tomek
Gwarek
Gwarek
Kontakt:

Post autor: _tomek » środa 12 sty 2011, 23:06

Spratus pisze:Co do kamerek na kask/karabin. Z tym jest problem, bo takie profesjonalne są baaaaardzo drogie, a co do jakości takich pseudoszpiegowskich z allegro jestem nastawiony z dużą rezerwą. Jak wymyślę jakąś inną opcję to obiecuje, że napiszę. :D
Miałem taką Samsunga.
ten model konkretnie:
http://helmetcameracentral.com/2006/02/ ... camcorder/

Nagrywaczkę trzyma się w kieszeni, a na kablu była tylko kamera. Ale zdjęcia kicha. Na rower była dobra.

Jak się chce mieć dobre zdjęcia to lepiej się poświecić i przykleić sobie do kasku jakąś większą. Normalnie - taśmą do pakowania.
Ja mam starego Sony jeszcze na taśmę miniDV, ale to jest totalnie niezniszczalny sprzęt. Przeżyła już 3 upadki na nartach po których się turlała 50m po stoku...cały czas kręcąc - wstrząsy taśmie nie przeszkadzają.
Tylko problem taki, że rozdzielczość kiepska...no ale to sprzęt sprzed lat, wartość 100zł.

Aha...nie zabierajcie dobrej kamery na narty :)

Awatar użytkownika
łazik
Gwarek
Gwarek

Post autor: łazik » czwartek 13 sty 2011, 16:44

bułka pisze:ten za nami to nasz, mi chodzi o ten z pustaków nieotynkowany bliżej kopalni.
Właśnie jego miałem na myśli.Właścicielem był jeszcze rok temu kłos,raczej nic się nie zmieniło.poz

Awatar użytkownika
_tomek
Gwarek
Gwarek
Kontakt:

Post autor: _tomek » czwartek 13 sty 2011, 16:56

łazik pisze:
bułka pisze:ten za nami to nasz, mi chodzi o ten z pustaków nieotynkowany bliżej kopalni.
Właśnie jego miałem na myśli.Właścicielem był jeszcze rok temu kłos,raczej nic się nie zmieniło.poz
To podobno jakaś samowola budowlana, która ma zostać rozebrana i dlatego to tak stoi (mimo, że całkiem przyzwoicie zbudowane). Ale to z piątej ręki wiem...niepewne.

ODPOWIEDZ