Złotostockie Kapele

Szkieletor

Post autor: Szkieletor » niedziela 26 cze 2005, 13:39

Sprecyzuj Kudłaty gdzie dokąłdniej jest ta miejscowość w, której gra Moenia...nie wszyscy tak jak Ty są dobrzy ze geofrafi :mrgreen:

Awatar użytkownika
Kudłaty
Rotman
Rotman
Relacja: Mieszkaniec
GG: 1003247
Kontakt:

Post autor: Kudłaty » niedziela 26 cze 2005, 23:26

Heheh sorki literówka mała hehe
Oława koło Wrocławia:)))

Szakieletor

Post autor: Szakieletor » poniedziałek 27 cze 2005, 14:39

Aaa! Oława! to się rozumie :mrgreen: A po Oławie dokąd dalej niesie trasa? tak na marginesie....to czy Moenia ma swoja strone? bo jeśli nie ma to przydałaby im się...to nie byłby zły pomysł. Umieśliby na niej swoja historie, mp3 i zdjecia z najleprzych koncertów co nie byłoby najgorszym pomysłem, nie sądzisz Kudłaty?

Awatar użytkownika
Kudłaty
Rotman
Rotman
GG: 1003247
Kontakt:

Post autor: Kudłaty » poniedziałek 27 cze 2005, 14:59

Tak ja jestem za:)))
Zawsze to reklama dla kapeli

Gość

Post autor: Gość » czwartek 30 cze 2005, 10:29

A BRONEK już nie śpiewa nigdzie? szkoda bo fajny chłopak był i mało pił :lol: bez niego to już nie ten Au100k :cry:

Szkieletor

No Name

Post autor: Szkieletor » sobota 02 lip 2005, 11:14

Uwaga! W krótce nasptąpi No Name Reaktywacja...jeśli wszystko potoczy się tak jak to zespół zapalnował...bo jeśli nie...to raczej koniec.

M_R

Post autor: M_R » wtorek 05 lip 2005, 12:17

Eeeee tam!
A kto z Was jedzie na U2?

Szkieletor

Post autor: Szkieletor » piątek 08 lip 2005, 17:46

Zadaję takie pytanie, a zarazem prośbe na temat tego czy zespół NO NAME ma jakikolwiek sens by istnieć. Prośba skolei ma polegać na podaniu choć jednego!!!(o ile w ogóle jakiś jest) argumentu za tym, że ma to sens... :?:

Awatar użytkownika
dobekfooto
Moderator
Moderator
GG: 8824316
Kontakt:

Post autor: dobekfooto » piątek 08 lip 2005, 19:14

no jasne że ma sens istnieć ... wszystkie zespoły mają sens istnienia choćby po to żeby tworzyć muzykę i grać dla fanów .... a tak pozatym to z moim zdaniem i tak się nikt nie liczy i nawet nie wiem po co to piszę :D:D:D
"Buntu nie boji sie wladca ten,
co by z powiek spedzal mu sen.
Lecz nie poradzisz nic bracie moj ..."

Awatar użytkownika
admin
Site Admin
Site Admin
Relacja: Były mieszkaniec
Kontakt:

Post autor: admin » piątek 08 lip 2005, 19:46

Szkieletor pisze:Zadaję takie pytanie, a zarazem prośbe na temat tego czy zespół NO NAME ma jakikolwiek sens by istnieć. Prośba skolei ma polegać na podaniu choć jednego!!!(o ile w ogóle jakiś jest) argumentu za tym, że ma to sens... :?:

Proponuję zadać to samo pytanie, tylko z podmiotem "Szkieletor". A więc:

Zadaję takie pytanie, a zarazem prośbe na temat tego czy człowiek "Szkieletorem" zwany ma jakikolwiek sens by istnieć. Prośba skolei ma polegać na podaniu choć jednego!!!(o ile w ogóle jakiś jest) argumentu za tym, że ma to sens... :?:

:shock:

Prawda, że brzmi to równie idiotycznie jak oryginał :lol:

Szkieleor

Post autor: Szkieleor » piątek 08 lip 2005, 20:13

wiesz eSeM...czegoś takiego się nie spodziewałem. spodziewałem się odp odnośnie zespołu...po sa ludzie którzy go znają i słyszeli a nie tak jak Ty idoto zmyślają bo nie zrozumieli.

Awatar użytkownika
dobekfooto
Moderator
Moderator
Kontakt:

Post autor: dobekfooto » piątek 08 lip 2005, 20:17

uuu :/ przeczytałem tą wiadomość ale admin na pewno ją zaraz skasuje :D nieźle się Szkieletorek wkurzył. Ja podtrzymuje zdanie i Twierdze że ten zespół powinien istnieć :D

Szkieletor

Post autor: Szkieletor » piątek 08 lip 2005, 20:20

(post poleciał za wulgarne słownictwo)
admin

Awatar użytkownika
admin
Site Admin
Site Admin
Kontakt:

Post autor: admin » sobota 09 lip 2005, 01:00

Szkieleor pisze:wiesz eSeM...czegoś takiego się nie spodziewałem. spodziewałem się odp odnośnie zespołu...po sa ludzie którzy go znają i słyszeli a nie tak jak Ty idoto zmyślają bo nie zrozumieli.

Jak ja "kocham" ludzi, którzy wpadają gdzieś i myślą że są cool, bo obrażą gospodarza.
To świadczy o Tobie, nie o mnie, a każdy umiejący czytać ze zrozumieniem, wyciągnie wniosek, kto tu jest idiotą :lol:

A na marginesie, ja mam przynajmniej odwagę się podpisać.

Szkieletor

Post autor: Szkieletor » sobota 09 lip 2005, 12:27

Nie rozumiem "eSeM" po co się mnie czepiasz. Zadałem pytanie do osób przychodzacych na forum i tych, którzy między innymi znaja zespół No Name czy widzą dalszy sens istnienia zespołu. Gram w tym zespole i sam przestaję ten sens dostrzegac więc pytam się tych, którzy go słyszeli i znają "z poza sceny" czy jest dalszy sens aby on istniał (a są ku temu liczne powody). Dobrze, przepraszam za wulgarne słownictwo - zdenerowałem się; przepraszam Ciebie za obraze ale czy koniecznie musisz robić z tej sprawy pośmiewisko? to jest forum a nie teatr...sam je stworzyłeś wiec...mógłbyś okazać sie bardziej łaskawszym. I czy koniecznie na całym forum musiałeś mnie przedstawić jako idiote tylko nie mogłeś na mój mail prywatnie mi to napisać?(zostawiałem swój mail na forum). Nie chcę mieć Ciebie za wroga...ale Ty też nie poczuwaj siebie jako wszechwiedzącego. Jeśli masz mi znwou coś do powiedzenia przykrego to napisz mi to na mail: [email protected]

Awatar użytkownika
admin
Site Admin
Site Admin
Kontakt:

Post autor: admin » sobota 09 lip 2005, 13:25

Szkieletor pisze:Nie rozumiem "eSeM" po co się mnie czepiasz. Zadałem pytanie do osób przychodzacych na forum i tych, którzy między innymi znaja zespół No Name czy widzą dalszy sens istnienia zespołu. Gram w tym zespole i sam przestaję ten sens dostrzegac więc pytam się tych, którzy go słyszeli i znają "z poza sceny" czy jest dalszy sens aby on istniał (a są ku temu liczne powody).

Przeczytaj ten post, od którego się "zaczepka" zaczęła. Wyglądał jak marna prowokacja pod adresem zespołu. Mało mi się chciało wierzyć, że ktoś kto w czymś uczestniczy, pyta postronnych o sens przedsięwzięcia. Odebrałem to jako chęć przywalenia komuś, więc zareagowałem.

Szkieletor pisze:ale czy koniecznie musisz robić z tej sprawy pośmiewisko?

wyjaśnienie powyżej

Szkieletor pisze:I czy koniecznie na całym forum musiałeś mnie przedstawić jako idiote tylko nie mogłeś na mój mail prywatnie mi to napisać?

Przeglądnij kolejność postów, kto pierwszy użył epitetu "idiota" ?

Szkieletor pisze:Nie chcę mieć Ciebie za wroga...ale Ty też nie poczuwaj siebie jako wszechwiedzącego (zostawiałem swój mail na forum). . Jeśli masz mi znwou coś do powiedzenia przykrego to napisz mi to na mail: [email protected]

Dobrze.
Przyjmijmy, że wyszło z tego jakieś wielki nie porozumienie i sokńczmy to.

Awatar użytkownika
dobekfooto
Moderator
Moderator
Kontakt:

Post autor: dobekfooto » sobota 09 lip 2005, 14:06

dobrze goda :D nie kłućcie się chopaki ... skoda casu :D:D:D

Szkieletor

Post autor: Szkieletor » sobota 09 lip 2005, 16:42

Przyjmuję za rozsądne zakończenie tego nieporozumienia.

Awatar użytkownika
lunariss
Bajtel
Bajtel

MOENIA KONCERTY

Post autor: lunariss » poniedziałek 18 lip 2005, 22:45

:twisted: :evil: :evil: HEJ HEJ. Diably Zlotostockie Zyjecie Jeszcze??
Sory ze nie dalem znac o naszym koncercie w Bielawie. Kudlaty, To juz druga impreza na ktorej mogles byc. Szkoda, ale mam nadzieje ze jeszcze sie spotkamy. Sluchajcie zbliza sie fajny muzyczny weekend. Moenia zagra dwa koncerty a wiec
23,07,2005. Festival Sudeckie Brzmienie. Bielawa Start godz 14:00 koniec poznym wieczorem. wiele kapel super koncert Zagraja m.in VIRGIN oraz ŁZY.
Kolejny dzien zmagan to
24,07,2005 (niedziela) ,,ROCKOWISKO" Świdnica. Ogolnopolski przeglad KAPEL. ZAGRAJA m.in:
1. DAMAGE INCORPORATED - Jasień
2. GIP - Jelenia Góra
3. INDICIUM - Poznań/Nowa Sól
4. LIQUID SHADOW - Zielona Góra
5. MIDNIGHT DREAM - Kłecko
6. MOENIA - Kotlina Kłodzka
7. MORTAL SANCTUARY - Międzychód
8. MUZYKA KOŃCA LATA - Mińsk Mazowiecki
9. PAN CZASU - Częstochowa
10. PARK - Zielona Góra
11. SHADOWS OF DEATH - Gniezno
12. SARS - Zielona Góra
13. BLISKI KONCA..- Głuszyca
14. RH+ - Jelcz-Laskowice
15. TRANSKABEL-Barczewo
16. SILOE
17. OVERDRIVE-Opole
Start godz 14:00 do 00:00
Warto sie zjawic na Tych imprezach. a nie siedziec i kisic sie w STOKU. Wiec ruszcie Dupy i przyjezdzajcie. POzdrowienia dla wszystkich....ktorzy wiedza.....czym.......jest......dobra..........muza.
Co do dokladnych adresow to nie jestem w stanie podac. W Bielawie na pewno nad tym fajnym jeziorkiem. Zreszta miasta nie sa duze i na pewno traficie.

Jeszcze raz pozdrawiam :evil:
lunariss

Awatar użytkownika
student
Dreptacz
Dreptacz

Post autor: student » niedziela 24 lip 2005, 22:36

pozdrowieenia dla wszystkich znajomych ze Stoku i okolic a w szczegolnosci :Mariusz i Ola Maras Bronek Dyzio Banan i calej reszty. szkoda ze was tu niema ale jak wroce to pobalujemy.unas pogoda super +35, morze tak cieple ze trzeba sie chlodzic pod prysznicem,poprostu nie wyroba :lol: zapomnialbym pozdrowic kolegi bodzia jak szuka pracy to zapraszamy do nas.moze wrocimy na pare dni do polski to sie dogadamy
NIE ostatni sprawiedliwy

ODPOWIEDZ