Złotostockie Kapele

po

Złotostockie Kapele

Post autor: po » wtorek 25 sty 2005, 09:44

:twisted:
Faktycznie admin ma rację przenieśmy się na forum.
PO co robić w księdze gości

Awatar użytkownika
lunariss
Bajtel
Bajtel

Post autor: lunariss » wtorek 25 sty 2005, 09:49

Myślę że to dobry pomysł przenieś się na forum. Jakoś dziwnie go założyłem zle niech sobie będzie. Widzę że jest z kim porozmawiać o muzyce i graniu więc Zakładam to forum i pozdrawiam.
lunariss

Awatar użytkownika
lunariss
Bajtel
Bajtel

Post autor: lunariss » wtorek 25 sty 2005, 09:55

Au100k gra progresive punka czytając informację o zespole na www.mp3.wp.pl dowiadujemy się że włąśnie w tym gronie zespół się czuje najlepiej. Zreszta nie widzę nic złego w określeniu progresive punk.w muzyce wydarzyło się już tak wiele że trudno stworzyć jakiś nowy całkiem odrębny nurt muzyczny. Wręcz jest to niemożliwe Stąd też powstały określenia Typu progresive rock czy punk, Art rock ghotic rock, ghotick rock metal itp itd. A powstało to w wyniku coraz bardziej bogato skomponowanych utworów których to autorzy chcą podkreślić że są muzykami któzy potrafią użyć klasycznych i bogatych fraz muzycznych i odejść od banalnego grania klasyczego rocka metalu czy też punka. Dlatego określenie progresive punk jest jak najbardziej na plus dla zespołu Au100k. Osobiście nie lubie przyklejać naklejek na zespoły i także chciałbym powiedzieć że MOenia gra muzykę MOENI ale wiem że pomimo iż widzimy w tym wszyscy coś nowego to nie jesteśmy w stanie ominąć pewnych zasad istniejących w muzyce.Zapraszam was na www.mp3.wp.pl do przesłuchania utworów MOENI. I mam nadzieję do usłyszenia na BIG STAR FESTIVAL. Trzymajcie kciuki!!!!
lunariss

Awatar użytkownika
student
Dreptacz
Dreptacz

Post autor: student » wtorek 25 sty 2005, 11:53

FAKT TO NIEBYŁO ZBYT MĄDRE POSUNIECIE--sorki
NIE ostatni sprawiedliwy

Awatar użytkownika
student
Dreptacz
Dreptacz

Post autor: student » wtorek 25 sty 2005, 11:56

chciałbym pogadac z tym kto napisał ze Au100k gra poprostu Au100k.NIE KUMAM
NIE ostatni sprawiedliwy

Awatar użytkownika
student
Dreptacz
Dreptacz

Post autor: student » wtorek 25 sty 2005, 12:14

MOENIA zyczę powodzenia i mam nadzieje zobaczyc was na BIG STAR FESTIVAL
NIE ostatni sprawiedliwy

Au100k

Do Studenta

Post autor: Au100k » wtorek 25 sty 2005, 14:01

Twierdzenie,że Au100k gra swe stare kawałki w nowym stylu i że to nie nasz styl to kompletna bzdura. Czasami zmieniamy aranżacje ale to jest zupełnie inna sprawa. Nie stoimy z założonymi rękoma. Staramy się żeby nasza muzyka stawała się bardziej progresywna jeśli wiesz o czym mowa. W ten sposób kawałki naturalnie ewoluują co jest jak najbardziej naturalną koleją rzeczy. Jeśli to nie nasz styl to może ty nam powiesz jaki powinien być. Pozdrawiamy!

Mila
...
...

Post autor: Mila » wtorek 25 sty 2005, 18:17

Ja wam powiem ziomki jaki styl ale w czwartek na próbie.pozdrawiam!

Kapeć

Złoty Stok Rockiem Stoi...

Post autor: Kapeć » wtorek 25 sty 2005, 23:50

To bardzo cieszy, że w Złotym Stoku tak popularny stał się temat koncertu i ogólnie Rock'N'Rolla tym bardziej, że od dłuższego czasu w tej dziedzinie nie działo się nic. A teraz są w okolicy 3 kapele i zaczyna się dziać. Dziękuje wszystkim za stworzenie świetnej atmosfery w piątek a szczególnie Oli z Moeni za dedykację oraz Lunarissowi i Weenemu za wspólne wykonanie "Master of Puppets".
P.s. Słuchałem kawałków Moeni - są naprawdę dobre i wiem to od dawna. Czekam na oficjalną wersję mojego faworyta czyli utworu "Szmaragdowa Tablica"
Pozdrowienia dla wszystkich fanów Rock'N'Rolla. [email protected]

Awatar użytkownika
lunariss
Bajtel
Bajtel

I BARDZO DOBRZE !!!!!!!!!!

Post autor: lunariss » środa 26 sty 2005, 11:02

ŚWIETNIE Rozbujajmy to Forum. Naprawdę. Kurcze może nawet wkrótce się okaże że Złoty Stok to niezłe zagłebie muzyków. NIe całkiem serio Fajnie że poruszamy tematy Zespołów. Kapeć Myślę że nasz Puppets Show był niezły. Wogóle ŚWietne mixy na Jam session!!. Kilka dni temu poruszyłem sprawę wypowiadania się na temat zespołó , muzyki i wogóle o sposobie i kulturze pisania swoich komentarzy. Słuchajcie wczoraj przeglądnąłem właściwie przez przypadek stronę Kłodzkiego Zespołu HIP HOPoTAMowego (wiedzie o jaki rodzazj chodzi) pokazał mi właściwie ją Alvar (klawisszowiec) i naprawdę nasze niektóre niemiłe opinie w księdze gości czy na forum są w porównaniu z tym co piszą do Siebie "CI" ludzie najsłodszymi komplementami. Zresztą zobaczcie qrwa
http://www.obrazulicy.prv.pl/ Oczywiście w księge gości. Dowód na to że oni nie maja mózgów. pzodrawiam!!!!!!!!!!!!!
:twisted:
lunariss

Au100k

Posłuchajcie nas na: www.mp3.wp.pl

Post autor: Au100k » środa 26 sty 2005, 14:19

Stało się to co mialo się stać już dawno... Nasze trzy kawałki znalazły się wreszcie w strefie www.mp3.wp.pl ; zapraszam do ściągania i słuchania.

Awatar użytkownika
student
Dreptacz
Dreptacz

do Au100k

Post autor: student » środa 26 sty 2005, 16:03

to ze gracie muzyke progresywna to akurat bardzo mnie cieszy. Ale pilnujcie zeby wasza muzyka podczas swej EWOLUCJI (jak piszecie)nie zmieniła sie w koncu w DISCO POLO.Mam tez nadzieje ze jeszcze w tym roku nie bedziecie grac do kotleta.pozdrowionka dla całego zespołu a wszczegulnosci dla " mokrego skuna "(bron sie przed ta wasza ewolucja bo jedyny z nich masz swoj niezły styl i go niestrac)
NIE ostatni sprawiedliwy

Awatar użytkownika
lunariss
Bajtel
Bajtel

lunariss Do FAZA

Post autor: lunariss » środa 26 sty 2005, 21:52

W tej chwili zakończył się program na Styczeń także czekamy na dokładną datę eliminacji we Wrocławiu lub w Krakowie. Dokładnie będę jeszcze pisał. I oczywiście zapraszam na nasz koncert.
pozdrawiamy!!!
MOENIA!
Jeśli chesz to możesz zostawić swój Adres e-mail. To będziemy w kontakcie.
lunariss

Awatar użytkownika
student
Dreptacz
Dreptacz

Post autor: student » środa 26 sty 2005, 22:24

kazdy pisze o koncercie ale nikt nie wspomina jakiego czadu dał Grzesiek SZUM. on tez niezle spiewał - wszyscy sie przeciez dobrze bawili. szkoda ze zaspiewał na koncu bo niebylo juz duzo osob.POZDROWIENIA dla niego, zniecierpliwoscia czekam na nastepny wystep
NIE ostatni sprawiedliwy

Awatar użytkownika
lunariss
Bajtel
Bajtel

Grzesiu

Post autor: lunariss » czwartek 27 sty 2005, 11:57

Grzesiu Szum? Multiinstrumentalista Cha. Niejednemu brakowało by odwagi nawet spróbować zagrać na perkusji nie mówiąc już o śpiewaniu. Brawa dla niego. Następnym razem zrobimy koncerty od 19 a Jam session od 21 będzie więcej ludzi. Wogóle Mało ludzi zagląda na to Forum. Dzięki STUDENT, KAPEĆ cały Au100k że podtrzymujecie forum bo bym tu kurna sam do siebie pisał
lunariss

Rozbejt

Post autor: Rozbejt » piątek 28 sty 2005, 09:18

Bardzo się cieszę, że w Złotym Stoku mają miejsce takie miłe wydarzenia jak choćby zeszłotygodniowy koncert. Mnie najbardziej do gustu przypada styl prezentowany przez Au100k, jednak trzeba chłopakom przyznać, że prędzej czy później będą musieli postarać się o jakiś przyzwoity wokal. Z całym szacunkiem dla obecnego wokalisty, ale nie wystarczy chcieć aby dobrze śpiewać. Chłopaki powinni rozejrzeć się trochę szerzej, a na pewno znalazł by się ktoś nieprzypadkowy. Uważam że to samo dotyczy debiutantów z No Names. Jedynie wokalistka Moenii wydała mi się osobą,która oprócz tego że śpiewa to ma jeszcze ku temu warunki.

Au100k

koncert Au100k

Post autor: Au100k » piątek 28 sty 2005, 12:09

W dniu 25,01 Au100k zagra dla nas w domu kultury ok. Godz. 19 a 26.01(SOBOTA) na kopalni wraz z zespołem ELIOT ale to juz wczesniej ok 18.30 Serdecznie zapraszamy.

Chudy No Names

czas na nowość

Post autor: Chudy No Names » piątek 28 sty 2005, 17:00

:twisted: Jesteśmy nowym zespołem który uczy się na swoich błedach jest wypas gdy tak ładnie potraktowali nas z zespołu Moenia i Au100k choć boli mnie to że nie mamy jakiejś salki do prób. Bardzo dziękuje Kapciowi który pomógł nam zagrać jeden utwór.

No Names

Koncert

Post autor: No Names » piątek 28 sty 2005, 20:41

:twisted: Dzisiejszy koncert zespołu Au100k był zajebisty choć mało ludzi dlaczego??Oczywiście my tam byliśmy miód i piwo piliśmy w pierwszym rzędzie siedzieliśmy brawo biliśmy i świetnie się bawiliśmy :D (Chłopaki konkurencja nie śpi:))oby tak dalej a Złoty Stok bedzie sławny:D

Awatar użytkownika
lunariss
Bajtel
Bajtel

KONCERTY w Złotym

Post autor: lunariss » poniedziałek 31 sty 2005, 17:36

NIestety nie mogliśmy być na koncertach jakie ostatnio odbywały suę w Złotym Stoku. Ale czytając wasze komentarze sądzę że było SPOKO. Au100ki jak tam koncert z zespołem Eliot. Troszkę chłopaki Cisną po ,,weselnemu" Ale spoko. Fakt że graja dużo. osobiście z MOenią graliśmy z nimi chyba pięć razy. BYły to głównie jakieś przeglady dziwne czy nawet koncerty w Szczytnej. Fajne jest to że członkowie zespołu w starszym już wieku jeszcze czują Rocka. No to tyle bo co tu będę się rozpisywał. NIebyło mnie i już. A był ktoś może na Dewocjonaliach w Kłodzku????
pozdrawiam
lunariss

ODPOWIEDZ