obiady domowe i sklepy ze zdrową żywnością

Kasia
...
...

obiady domowe i sklepy ze zdrową żywnością

Post autor: Kasia » niedziela 01 maja 2011, 00:35

Witajcie :)

czy w Złotym Stoku znajdziemy bar typu "obiady domowe"/ "bar mleczny"-jak je kiedyś zwano? czyli takie, gdzie oprócz frytek i pieczonych ziemniaków znajdę kaszę gryczaną, smaczne surówki, zwykłe ziemniaki i za niedrogo :) .

Poszukujemy też sklepu ze zdrową żywnością/ wegetariańską-czy są takie? Ew. stoiska w marketach-chociaż to nie to samo.

Dzięki z góry :)

Spratus
Gwarek
Gwarek
Relacja: Mieszkaniec
GG: 9970970

Re: obiady domowe i sklepy ze zdrową żywnością

Post autor: Spratus » niedziela 01 maja 2011, 01:14

Jest - Bar "Apetit"(Appetit? jakoś tak). Są jeszcze 2 restauracje i pizzeria. Sklepu ze zdrowa żywnością nie ma - nie ma zapotrzebowania, ale jak się wysilisz to może znajdziesz coś po innych sklepach. Zresztą - warzywa można kupić na targu, albo w którymś ze sklepów "spożywczo-warzywnych", albo w markecie. Jak kto woli. Nie kupisz mleka jaka, ale pieczywo typu maca znajdziesz.

Pociągi nie jeżdżą od... ponad 13 lat? Jakoś tak. Najbliższa stacja kolejowa jest w Kamieńcu Ząbkowickim, niestety dojazd jest utrudniony bo na stacje nie dojeżdżają autobusy. Trzeba się przejść 20 minut. Samym autobusem można się dostać właściwie dość łatwo (kilka autobusów z Wrocławia, jakiś z Warszawy, jeden z Kielc, jeden z Mielca, w wakacje chyba z Zakopanego jeździ, poza tym z Kłodzka i Kudowy Zdrój kilka jedzie - a tam łatwiej się dostać chociażby od strony Wałbrzycha).

Oba pytania można było w jednym temacie ;)

Kasia
...
...

Post autor: Kasia » niedziela 01 maja 2011, 01:33

MOżna było :) . Dzięki wielkie-wybieramy się aż z podlasia zatem.... chyba się wstrzymamy :wink: aż nam dziecię podrośnie, albo połączenia wznowią. IDąc tropem kolejowym na mapie doszłam do Kamieńca :) . ALe tyle przesiadek i tak nieodpowiedni czas podróży... aż tak chyba mi nie zależy. Zobaczymy.
Zapraszam na podlasie :-)e012

_tomek
Gwarek
Gwarek
Kontakt:

Post autor: _tomek » niedziela 01 maja 2011, 08:55

Połączeń nie wznowią, bo torów w dzisiejszym sensie już nie ma.

Ze stacji w Kamieńcu jest 11km do Złotego Stoku, myślę, że możecie poprosić o transport noclegodawców. To dla nich 30 minut w obie strony.
Mogę Wam podać także numer jedynej złotostockiej taksówki.

Kasia
...
...

Post autor: Kasia » niedziela 01 maja 2011, 20:16

No to poproszę na pw :)

_tomek
Gwarek
Gwarek
Kontakt:

Post autor: _tomek » niedziela 01 maja 2011, 21:20

żadna tajemnica, po prostu musiałem szukać :)
Obrazek

Kasia
...
...

Post autor: Kasia » niedziela 01 maja 2011, 21:28

:lol: dzięki :lol: :)

Kasia
...
...

Post autor: Kasia » niedziela 01 maja 2011, 21:29

Dzięki za poświęcony mi czas na szukanie taksówki :D

Spratus
Gwarek
Gwarek
GG: 9970970

Post autor: Spratus » niedziela 01 maja 2011, 22:05

Hmy.. Mówisz, że ciężko z połączeniem? Hmy.. Ten autobus o którym mówiłem - Kudowa Zdrój - Warszawa - Kudowa Zdrój to jest naprawdę wygodna podróż. Autobus jeździ klimatyzowany, duży, wygodny. Zresztą nie trzeba jechać nim całej trasy. Dużo łatwiej do Wrocławia pociągiem (2 przesiadki, nie więcej) i tam w niego wsiąść. Nie będzie go raczej na rozkładzie, także lepiej zadzownić i dopytac bo jakiś inteligent nie wpisał w ogóle poączenień między Wrocławiem, a Złotym stokiem.

ODPOWIEDZ