"Złota ścieżka" - vademecum Złotego Stoku

Awatar użytkownika
eSCe
Rotman
Rotman
Relacja: Sympatyk

"Złota ścieżka" - vademecum Złotego Stoku

Post autor: eSCe » sobota 11 gru 2010, 16:52

Dziwnym trafem, uprawiając ?turystykę? internetową, poprzez wersję niemiecką dotarłem do źródła wiedzy w pigułce o Złotym Stoku (i nie tylko), ze wspaniałymi zdjęciami i opisami. Złota ścieżka kojarzyła mi się z trasą dla piechurów (jest takowa), ale tę ?elektroniczną? należy obowiązkowo wyeksponować. Jeśli wszyscy o tym opracowaniu wiedzieli to w takim razie jestem ?samotny w tłumie?! :shock:
Link bezpośredni znalazłem tutaj:

Obrazek

Ta strona zawiera mnóstwo bardzo ciekawych linków do miejscowości dolnośląskich, dlatego podaję dla ułatwienia skrót:

http://www.antiquar-einhorn.de/links/li0104.htm

Jak dotrzeć do artykułu:
- na stronie internetowej Urzędu Gminy w Złotym Stoku

http://www.zlotystok.pl

- w Menu po prawej stronie odnajdujemy dział Turystyka i w nim Atrakcje turystyczne, na poz. 5. znajdujemy ?Złota ścieżka? - Bingo!!!

Teraz mogę już podać normalny link do 4-języcznego opracowania ?Złota ścieżka?:

http://www.zlotystok.pl/sciezka/indexpl.htm

Gratulacje dla autorów, szczere i autentyczne,
Pozdrawiam, S. C.

WNO FOLLOWER
Gwarek
Gwarek

Re: "Złota ścieżka" - vademecum Złotego Stoku

Post autor: WNO FOLLOWER » sobota 11 gru 2010, 16:56

Miasteczko zamieszkiwała bowiem bardzo dziwna społeczność.
ROZDZIAŁ I 41 KUSZENIE ŚW. ANTONIEGO

Awatar użytkownika
GAWLITZEK
Moderator
Moderator
Kontakt:

Post autor: GAWLITZEK » niedziela 12 gru 2010, 20:52

Zwroccie uwage jaka potezna funkcje spelnia internet.A to wszystko przez ostatnie 10 lat tak sie rozwinelo.Teraz internek to nawet zrodlo broni(wikileaks).Strach pomyslec co bedzie za 50,100 lat.Szkoda,ze internetu i komputeryzacji nie bylo dawniej.Ile bysmy mieli danych na temat przedwojennego Zlotego Stoku itp.Swoja droga w przyszlosci ludzie beda mieli wszystko jak na tacy apropo dzisiejszych czasow.Kolorowe filmy HD na lekcjach historii czy kolorowe zdjecia.Pewnie i informacje z tego forum przetrwaja.Szkoda,ze my juz tego nie doczekamy.
A moze tak wszystko co tu zawarte na tej stronie umiescic na CD i ukryc gdzies dla potomnych?Starym zwyczajem dla nastepnych pokolen chowano w wiezach kosciolow dokumenty,pieniadze itp.Czasy sie zmienily,moze trzeba zaczac zostawiac dla potomnych informacje na pendrivach lub plytach cd :?:
Pozdrawiam
Przyjaciel ziemi złotostockiej

Spratus
Gwarek
Gwarek
Relacja: Mieszkaniec
GG: 9970970

Post autor: Spratus » niedziela 12 gru 2010, 22:01

Taka forumowa kapsuła czasu? :D Ciekawy pomysł. Można by dorzucić troche innych rzeczy też tam wrzucić.

ODPOWIEDZ