Informacja turystyczna

anwb
Bajtel
Bajtel
Kontakt:

Informacja turystyczna

Post autor: anwb » niedziela 02 sie 2009, 12:17

Spędzam już trzeci czy czwarty weekend w okolicach Złotego Stoku. W sobotę czy w niedzielę chciało by się coś zobaczyć, opowiedzieć potem znajomym: wpadnijcie do Złotego Stoku. Trzeba czegoś poszukać, dowiedzieć się! Znalazłem na Ratuszu tabliczkę, że tu jest informacja turystyczna! To lepiej niż było! Ale dalej pełne rozczarowanie! Czynna w godzinach pracy urzędu. I ten pomysł jest na skale przynajmniej ogólnopolską. Jak rozumiem Urząd Miasta Złoty Stok preferuje nowy nowy rodzaj turystyki ekstremalnej: turystyka w godzinach pracy Urzędu Miasta! Od czerwca, przez te godziny pracy, nie mam pojęcia co IT proponuje. Równocześnie słyszę, że są bezrobotni i pewnie wykonują prace interwencyjne. Widzę w Złotym Stoku kupę wolnych lokali a może by na weekend wykorzystać przedsionek urzędu i zatrudnić kogoś na zlecenie. Może w Złotym Stoku nawet znajdą się wolontariusze dla tej sprawy! Można zebrać oferty hoteli i właścicieli kwater, lokali gastronomicznych i pobierać zwyczajową prowizję 10% od każdego skierowanego klienta. Pozawieszać tam reklamy sponsorów. To się powinno może samo utrzymać. Widzę sporo ludzi przejeżdżających przez Złoty Stok na rowerach, samochodami, widać sporo piechurów.
Można by do tego IT wejść i zarezerwować spanie tak aby nie obchodzić samemu wszystkich miejsc, może obiadek, dowiedzieć się gdzie naprawić rower czy samochód.
Drodzy urzędnicy! Pieniądze zostawione przez turystów do Was też dojdą poprzez np. podatki, a może Wasze rodziny coś zarobią... itd itd Niestety jak zwykle. Można się trochę pocieszyć, coś już jest ale nie do końca to co powinno!

Mentalista
Gwarek
Gwarek
Relacja: Sympatyk

Re: Informacja turystyczna

Post autor: Mentalista » poniedziałek 05 gru 2011, 10:58

Prosze poczytajcie jak wiele miejsca zajęło miasto złotej przygody w atrykule? :cry:

http://turystyka.interia.pl/wiadomosci/ ... go,1729187

Autor artykułu zauważył nasze miasto ale nie wiem z jakiego powodu jest to tylko tak krótka wzmianka.?
Może magistrat czy CKiP za mało robią w kierunku promocji i informacji turystycznej o mieście złotej przygody w mediach?
Coś jest nie tak - mam wrażenie, że nie ma opracowanej żadnej strategi na rozwój turystyki naszego regionu?
Bezradni do boju. To musi się zmienić bo to miasto umrze. Na inwestycje przemysłowe nie liczcie. To se ne vrati.

ODPOWIEDZ