Czy warto odwiedzić ?

M_R

Post autor: M_R » piątek 26 sie 2005, 10:01

Kosty pisze:Pozdrowienia dla M_R :)
:D No tak to ja :D
Również pozdrawiam "zaprzyjaźnionych" forumowiczów :wink: ,

Awatar użytkownika
dobekfooto
Moderator
Moderator
Relacja: Mieszkaniec
GG: 8824316
Kontakt:

Post autor: dobekfooto » piątek 26 sie 2005, 14:01

M_R przecież Ciebie wszyscy lubią i wszyscy są zaprzyjaźnieni ... ja również pozdrawiam :oops:
"Buntu nie boji sie wladca ten,
co by z powiek spedzal mu sen.
Lecz nie poradzisz nic bracie moj ..."

M_R

Post autor: M_R » piątek 26 sie 2005, 14:49

Ale nie trzeba się tak od razu rumienić :? (żartuję 8) ) Poprostu Kosty zwrócił pierwszy uwagę, że wcześniejsze wpisy użytkownika MR - były moje :wink:

Awatar użytkownika
plantik
Sztygar
Sztygar
Kontakt:

Post autor: plantik » piątek 26 sie 2005, 15:55

Niech żyje Kosty. I M_R też niech zyje. I niech żyje Grono zaprzyjaźnionych forumowiczów pozytywnych :!:
Nie kradnij! Władza nie znosi konkurencji!

Kosty
Sztygar
Sztygar
GG: 5343105

Post autor: Kosty » sobota 27 sie 2005, 19:53

No to się rozgadaliśmy. M_R napisz coś więcej, jeśli coś cię zainteresuje, będzie fajnie :)
www.parkour.one.pl ---- "....zobacz sam, jak gumisie skaczą tam i siam...."

M_R

Post autor: M_R » poniedziałek 29 sie 2005, 11:11

Nie mogę się tak intensywnie angażować, bo mnie w końcu wyrzucą z pracy :D . W domu nie mam netu, bo nie mam też telefonu (choć to już teraz nie jest takie niezbędne aby mieć dostęp do netu), ale nie mam też kompa ani telewizora :D Żyję sobie jak pustelnik i zbieram na wymianę okien przed zimą :D Ale zaglądam tu do Was dosyć często i jak tylko mam coś konstruktywnego do powiedzenia to piszę. Gawlitzek tu sobie lideruje, Wy chłopaki działacie a ICE i ja to takie "szare eminencje" (nie mam w zamiarze oczywiście przesadzać z tytułomanią - tak poprostu mi się napisało) do podkręcania klimatu od czasu do czasu :wink: Wszyscy się chyba dobrze czujemy w swoich rolach :?: Pozdrawiam,
PS - ciekawe czy się kiedyś spotkamy w realu :shock:

Awatar użytkownika
admin
Site Admin
Site Admin
Relacja: Były mieszkaniec
Kontakt:

Post autor: admin » poniedziałek 29 sie 2005, 11:47

M_R pisze:W domu nie mam netu, bo nie mam też telefonu (choć to już teraz nie jest takie niezbędne aby mieć dostęp do netu), ale nie mam też kompa ani telewizora :D
A prąd masz :?:
:twisted:

Sorki, nie mogłem się powstrzymac :lol:

M_R

Post autor: M_R » poniedziałek 29 sie 2005, 12:07

Dobre :D Prąd jest!!! Nawet opłacony 8) Ooooo Ty prześmiewco 8) Poniosło mnie :lol:

Awatar użytkownika
ICE
Sztygar
Sztygar

Post autor: ICE » poniedziałek 29 sie 2005, 13:11

real jak najbardziej ;-)
szara eminencja :-) pasuje
jeśli idzie o pustelnika to tez bym tak chciał ;-)
może nie dosłowine...
/hihi
\ totus_tuus

M_R

Post autor: M_R » poniedziałek 29 sie 2005, 13:22

Takie pustelnikowanie w moim stylu wcale nie jest trudne :) Tylko czasami się zastanawiam, czy nie bardziej opłacalne byłoby DVD niż te wszystkie piekielnie drogie bilety do kina :wink:

Awatar użytkownika
dobekfooto
Moderator
Moderator
GG: 8824316
Kontakt:

Post autor: dobekfooto » poniedziałek 29 sie 2005, 13:35

też bym chciał żyć bez internetu, bez prądu i bez tego całego chuamu .... ale gdzieś daleko w górach gdzie niebyłoby ludzi :) jest to nierealne także pozostaje przy wchodzeniu na forum 5 razy dziennie, wysyłaniu smsów i wielu innych rzeczach ...

pozdrawiam :)
"Buntu nie boji sie wladca ten,
co by z powiek spedzal mu sen.
Lecz nie poradzisz nic bracie moj ..."

Awatar użytkownika
plantik
Sztygar
Sztygar
Kontakt:

Post autor: plantik » poniedziałek 29 sie 2005, 14:22

Ale robił byś se wolfensteina na realu :D

Awatar użytkownika
GAWLITZEK
Moderator
Moderator
Relacja: Sympatyk
Kontakt:

Post autor: GAWLITZEK » poniedziałek 29 sie 2005, 20:17

M_R pisze:Nie mogę się tak intensywnie angażować, bo mnie w końcu wyrzucą z pracy :D . W domu nie mam netu, bo nie mam też telefonu (choć to już teraz nie jest takie niezbędne aby mieć dostęp do netu), ale nie mam też kompa ani telewizora :D Żyję sobie jak pustelnik i zbieram na wymianę okien przed zimą :D Ale zaglądam tu do Was dosyć często i jak tylko mam coś konstruktywnego do powiedzenia to piszę. Gawlitzek tu sobie lideruje, Wy chłopaki działacie a ICE i ja to takie "szare eminencje" (nie mam w zamiarze oczywiście przesadzać z tytułomanią - tak poprostu mi się napisało) do podkręcania klimatu od czasu do czasu :wink: Wszyscy się chyba dobrze czujemy w swoich rolach :?: Pozdrawiam,
PS - ciekawe czy się kiedyś spotkamy w realu :shock:
Przyjaciel ziemi złotostockiej

Awatar użytkownika
GAWLITZEK
Moderator
Moderator
Kontakt:

Post autor: GAWLITZEK » poniedziałek 29 sie 2005, 20:19

Coś pochrzaniłem wyżej :wink:

M_R napisała:,,Gawlitzek tu sobie lideruje''.

Ja nie lideruję.

M_R

Post autor: M_R » wtorek 30 sie 2005, 09:09

To tylko Tobie się tak zdaje, że nie liderujesz :) Śledzę dosyć regularnie to co dzieje się na forum i taka jest moja konkluzja obserwatora 8) Ale nia ma to zabarwienia pejoratywnego - wręcz przeciwnie - widzę w tym coś co jest potrzebne - szczególnie tym młodym ludziom! Sami piszą, że oczekują pomocy, bo nie ze wszystkim dają sobie radę. Choć słowem pisanym ale jednak ich nakręcasz a chyba o to chodzi! Fajnym jest sprawianie aby komuś zachciało się chcieć :wink:

Awatar użytkownika
plantik
Sztygar
Sztygar
Kontakt:

Post autor: plantik » wtorek 30 sie 2005, 10:41

No my go liderujemy. A on sobie pisze i przekazuje nam pozytywna energie.

Awatar użytkownika
GAWLITZEK
Moderator
Moderator
Kontakt:

Post autor: GAWLITZEK » wtorek 30 sie 2005, 20:46

M_R -myślę, że dla Ciebie też mają szacunek i może o tym nie wiesz ale też jesteś w pewnym sensie ,,liderem''(co za okropne słowo, brzmi jak ,,lider partii poltycznej'' itp.).Tym bardziej, że żyjesz jak pustelnik(żarcik), bez rozrywek, dostępu do elektroniki...Ideał...a może na pustelnię w Złotym Stoku sie przeprowadzisz? :wink: :wink:
Kiedyś może jak się forumowicze spotkają na żywo to za tekścik ,,gawlitzek tu sobie lideruje''dostaniesz klapsa :lol:

koleżanka z pracy

Post autor: koleżanka z pracy » wtorek 30 sie 2005, 21:51

Do gawlizka. Możesz spokojnie pisać na forum urząd jest bogata, ale się spiesz, bo kończy się kadencja i skończy się pisanie. Uważaj na gołębia

Awatar użytkownika
plantik
Sztygar
Sztygar
Kontakt:

Post autor: plantik » wtorek 30 sie 2005, 22:58

Oczywiscie dla wszystkich osob ktore pisza cos madrego na forum mam szacunek, nawet jesli nie chce by to pisali. I juz chyba mowilismy o Stowarzyszeniu Zaprzyjaznionych Forumowiczow :!: lubimy cie :!:

M_R

Post autor: M_R » środa 31 sie 2005, 08:25

No z tą pustelnią to oczywiście w drodze zdrowego rozsądku :wink: A z klapsami to bardzo proszę ostrożnie 8) , bo nie znasz dnia ani godziny :shock: jak ktoś :?: się odwdzięczy podobnym :lol:
Gawitzku - czy Ty aby napewno nie jesteś ze Złotego Stoku? Coś takie ostatnio tajemnicze głosy się na forumie naszym pojawiają :wink:

ODPOWIEDZ