Czy warto odwiedzić ?

robert-w

Czy warto odwiedzić ?

Post autor: robert-w » poniedziałek 14 kwie 2003, 17:41

Przez przypadek wlazłem na stronę Zlotego Stoku i widzę że to nawet ciekawa okolica czy ktoś mógłby mi powiedzieć czy warto tu przyjechać na kilka dni np na urlopik ? Jest gdzie nocować bo ze zwiedzaiem i spacerami to widzę po zdjęciach że raczej problemu nie będzie ? No ale jak to jest naprawdę ..bardzo proszę o jaką opinię !

pozdrawiam ! :?:

Gość

Re: Czy warto odwiedzić ?

Post autor: Gość » środa 16 kwie 2003, 10:18

robert-w pisze:Przez przypadek wlazłem na stronę Zlotego Stoku i widzę że to nawet ciekawa okolica czy ktoś mógłby mi powiedzieć czy warto tu przyjechać na kilka dni np na urlopik ? Jest gdzie nocować bo ze zwiedzaiem i spacerami to widzę po zdjęciach że raczej problemu nie będzie ? No ale jak to jest naprawdę ..bardzo proszę o jaką opinię !

pozdrawiam ! :?:

A to zalezy co kolega chce robic w tym miescie... i czy bedzie dysponowal samochodem..
powiem tak.. w calej kotlinie jest co zobaczyc.. a w zlotym stoku zwiedzanie skonczy sie w 1 dniu no gora 2.. pozniej zostanie picie browarow i lazenie po gorach
3 maj sie

Awatar użytkownika
ICE
Sztygar
Sztygar

Post autor: ICE » środa 16 kwie 2003, 14:56

:-)
Złoty Stok stanowić moze doskonałą bazę wypadową do wszelakich wycieczek tak samochodowych jak i rowerowych /POLECAM/
\ totus_tuus

robert-w

Czy warto odwiedzić ? ( 2 )

Post autor: robert-w » środa 16 kwie 2003, 20:20

To znowu "ja" ...tak wogole jestem z Gdańska i "wiecie rozumiecie" u nas ...nuda jak cholera wokół pełno słonej i śmierdzącej wody :lol: ... dlatego szukam interesujących miejsc w Polsce na ciekawy wypad ! ... a jak z bazą noclegową w Z.Stoku ? Jest gdzie spać ? ... z góry dziękuję za wcześniejsze posty ! I nadal licze na opinie !

POZDRAWIAM WSZYSTKICH !!!

Awatar użytkownika
ICE
Sztygar
Sztygar

Post autor: ICE » środa 16 kwie 2003, 23:11

Hotel "SPORTOWY" - pl. Kościelny 2,
tel. 817 52 86; 45
Pensjonat "Złoty Jar" to ten duzy budynek w samym srodku lasu :-) uwieczniony na zdjeciach zamieszconych na stronce
- ul. Staszica 20,
tel. 817 51 78
\ totus_tuus

gość

Post autor: gość » niedziela 31 sie 2003, 22:00

A ja jestem zachwycona Gdanskiem i całym Trójmiastem.Byłam w lipcu na urlopie.Fakt, że woda brudna i jej dużo, a Żłoty Stok polecam na urlop, okolice sa tez przepiekne,Pan burmistrz chyba postara się o to, żeby turyści mieli gdzie spać.Do pana apeluje panie burmistrzu, rób pan coś wreszcie, ludzie chca do Żłotego Stoku przyjeżdzac.Rozwijajmy turystyke nie na 1 dzień pobytu, a na tydzien, dwa.

Gość

Post autor: Gość » piątek 27 lut 2004, 14:55

przy kopalni jest super schronisko i pokoje hotelowe-klimat superluźny

Gość

Post autor: Gość » poniedziałek 24 maja 2004, 16:36

Jasne że jest gdzie nocowac, nocleg możliwy dla 40 osób nawet, warto zwiedzic kopalnie w Złotym Stoku, sa tez inne atrakcje:
-skok na batucie,
-spływ łodzia,
-jazda konikiem(z trzymaniem....)
-strzelanie z łuku..,
-itp....

MR
...
...

Post autor: MR » czwartek 27 maja 2004, 14:39

Przywożąc ze sobą ludzi, którzy jeszcze nie byli nigdy w Złotym Stoku, nigdy nie jestem w stanie pokazać im wszystkiego co godne zobaczenia w 2 dni!
Bardzo polecam Złoty Stok i okolice - tu naprawdę jest gdzie złazić buty i jest czym pocieszyć oko!

Gość

A ja mieszkam w Żorach

Post autor: Gość » poniedziałek 28 cze 2004, 11:19

A ja mieszkam w Żorach (to na górnym ślasku).I w Złotym stoku bywam ale jak narazie przejazdem do rodzinki mieszkającej w dalszych partiach Sudetów.Ale wydaje mi sie że warto bliżej przyjżeć sie Złotemu Stokowi :-) 8) POZDRAWIAM

Awatar użytkownika
Cargobull
...
...
Kontakt:

a ja mieszkam w Żorach

Post autor: Cargobull » poniedziałek 28 cze 2004, 11:36

A ja mieszkam w Żorach (to na górnym ślasku).I w Złotym stoku bywam ale jak narazie przejazdem do rodzinki mieszkającej w dalszych partiach Sudetów.Ale wydaje mi sie że warto bliżej przyjżeć sie Złotemu Stokowi POZDRAWIAM 8)

Awatar użytkownika
plantik
Sztygar
Sztygar
Kontakt:

Post autor: plantik » piątek 15 lip 2005, 14:02

gość pisze:A ja jestem zachwycona Gdanskiem i całym Trójmiastem.Byłam w lipcu na urlopie.Fakt, że woda brudna i jej dużo, a Żłoty Stok polecam na urlop, okolice sa tez przepiekne,Pan burmistrz chyba postara się o to, żeby turyści mieli gdzie spać.Do pana apeluje panie burmistrzu, rób pan coś wreszcie, ludzie chca do Żłotego Stoku przyjeżdzac.Rozwijajmy turystyke nie na 1 dzień pobytu, a na tydzien, dwa.
Ty to masz poczucie humoru. Chyba że miało być " Pan burmistrz postara się żeby miał gdzie spać" :D To by mi bardziej pasowało.
Nie kradnij! Władza nie znosi konkurencji!

Awatar użytkownika
Kudłaty
Rotman
Rotman
Relacja: Mieszkaniec
GG: 1003247
Kontakt:

Post autor: Kudłaty » czwartek 21 lip 2005, 19:16

Spanie w schronisku przy kopalni koszt doby to 13 zł
w pokojach bez łazienki 20 zł z łazienką 25 zł
Najlepszy warjant to schronisko:D

Kosty
Sztygar
Sztygar
GG: 5343105

Post autor: Kosty » niedziela 14 sie 2005, 08:57

Ciekawe czy ten ktoś w końcu przyjechał odwiedzić nasze miasteczko??
www.parkour.one.pl ---- "....zobacz sam, jak gumisie skaczą tam i siam...."

Kosty
Sztygar
Sztygar

Post autor: Kosty » czwartek 25 sie 2005, 09:57

Pozdrowienia dla M_R :)

Awatar użytkownika
dobekfooto
Moderator
Moderator
GG: 8824316
Kontakt:

Post autor: dobekfooto » czwartek 25 sie 2005, 16:06

Ostatnio z kolegami odkryliśmy że z wapienników rozpościera się wspaniały widok na Złoty Stok... według mnie wapienniki to również wspaniała atrakcja a tak bardzo zaniedbana... a może tylko mi się zdaje i tak naprawdę nie ma tam nic ciekawego...
"Buntu nie boji sie wladca ten,
co by z powiek spedzal mu sen.
Lecz nie poradzisz nic bracie moj ..."

Awatar użytkownika
plantik
Sztygar
Sztygar
Kontakt:

Post autor: plantik » czwartek 25 sie 2005, 21:28

Wapienniki sa wypasik. I nawet policja nie krzyczy jak tam się jest :lol: Bardzo polecam Złoty. Ale trzeba kogoś kto by oprowadzał, lub zaplanował zwiedzanie.

Awatar użytkownika
Primus Inter Pares
Gwarek
Gwarek

Co warto odwiedzić.

Post autor: Primus Inter Pares » czwartek 25 sie 2005, 21:38

Wszędzie pojawiają się ławeczki gdzie są piękne widoki nad wapiennikami też w planie.
A jeśli o planie to i na Jaworniku będą dalsze zmiany .A kiedy tam byłeś ? czy już wiesz że poza kopalnią jest to najczęściej odwiedzane miejsce przez turystów. A zmiany? Ano w ciągu roku na Jaworniku ma stanąć solidna choć drewniana wieża widokowa. A czy już byłeś wokół lasu w pobliżu Ciebie, zobacz tam też coś sie zmieniło!

Kosty
Sztygar
Sztygar

Post autor: Kosty » czwartek 25 sie 2005, 22:48

W okolicach lasu na obok kolonii jest coś zmienione?? Muszę sie tam wybrać i poszukać. Mam nadzieję, że to jakaś pozytywna zmiana :roll:

Awatar użytkownika
plantik
Sztygar
Sztygar
Kontakt:

Post autor: plantik » czwartek 25 sie 2005, 23:09

No cóż Kosty... Nie wiem czy Primusowi o to chodziło. Ale dobrze że ławeczki są. Kilka dni temu byłem, ale nie na samym szczycie i spotkałem kilku tuystow :wink: Nawet znajomego :D

ODPOWIEDZ