Park linowy! Świetne!

anwb
Bajtel
Bajtel
Kontakt:

Park linowy! Świetne!

Post autor: anwb » sobota 15 lip 2006, 11:29

Byłem w ostatnią niedzielę w Złotym Stoku. Zabrany po drodze autostopowicz, na pytanie: a co ciekawego u was w Zlotym Stoku?, odpowiedział: park linowy otwierają! Zabrałem rodzinę i pędzę w niedzielne południe szukać gdzie to jest. Jest! Blisko kopalni, a wlaściwie za kopalnią. Uwaga, wszyscy wybierający się w tamtą stronę: TO WYGLADA FANTASTYCZNIE! Sam nie zdobyłem się na odwagę pozwisania nad potokiem miedzy drzewami, ludzie też spogladali na to ze strachem, ale (podsłuchałem) wrażenie robiło. Następnym razem nie odmówię sobie tej przyjemności. Ludzie Złotego Stoku! Ale macie atrakcje! A wy nic! Panie burmistrzu dlaczego nie ma wielkiego bannera na drodze!? Dlaczego to tak trudno znależć? Piąta osoba mi dopiero powiedziała gdzie to jest! Nawet stojąc przy wejściu do kopalnie nie ma żadnej informacji! Szczerze mówiąc nie wiem czy jeszcze gdzieś jest taka atrakcja i to w tak fantastycznym miejsu (to chyba się nazywa dolina Zlotego Potoku). To tyle. Pozostaję po wrażeniem.

Awatar użytkownika
adalbert
Dreptacz
Dreptacz
Relacja: Sympatyk

Post autor: adalbert » sobota 15 lip 2006, 16:23

To właśnie jest "SKALISKO"!!! Tez tam byłem w sobotę - jest super (choć nie tanio). Pełen profesjonalizm :P ! Na pewno przyjadą ekipy w celach integracyjnych. Tylko gdzie przenocują :oops: ... Info o "Skalisku" jest na stronie gminy ZS.

Awatar użytkownika
Kudłaty
Rotman
Rotman
Relacja: Mieszkaniec
GG: 1003247
Kontakt:

Post autor: Kudłaty » poniedziałek 17 lip 2006, 09:52

Info o skalisku jest na stronie. www.skalisko.eu
Tablice informacyjne powinny niedługo juz byc. Tydzień temu było dopiero otawarcie.
Za tydzień robimy na Skalisku festyn, wszystkich zapraszam:)))

Awatar użytkownika
Primus Inter Pares
Gwarek
Gwarek

Re: Park linowy! Świetne!

Post autor: Primus Inter Pares » sobota 18 lip 2009, 16:37

Wybudowany w 2006r Leśny Park Przygody SKALISKO zaprojektowany i wykonany w oparciu o europejską normę XP S 52-902-1,wzorowo prowadzony i bezpieczny, ciągle się rozbudowuje. W lipcu b.r. przybyła kolejna ( szósta lina) ,długa i wysoka tyrolka ,równoległa do istniejącej lecz o większej szybkości jazdy. (Gdyby jeszcze bar?)

ODPOWIEDZ