kierunek rozwoju

Awatar użytkownika
łazik
Gwarek
Gwarek
Relacja: Sympatyk

kierunek rozwoju

Post autor: łazik » niedziela 28 mar 2010, 21:25

Kopalnie uważam za doskonale zorganizowaną ,trochę lipa że miasto próbuje się dorabiać na wcielonej w rzeczywistość wizji pani Eli.Sam jestem przedsiębiorcą i wiem jak urzędy umiejętnie pozbawiają chęci ludzi z zapałem.Słyszałem nawet że urząd miasta zabronił otwarcia myjni samochodowej przy ulicy złotej,bo to niby obszar strefy turystycznej.Czyli myjnia samochodowa jest turystom niepotrzebna.Proponuję nalać błota do naszej fontanny i co niektórym zasiadającym, bo wszyscy tam nie wejdą zrobić kąpiel i masaż tego co jest przymocowane do szyi.Poza tym tematem mam inne pytanie.Czy ktoś mógł by zdjąć tą tablicę z napisem ;ŁAMACZ ZŁOTA',pozostałość po poprzednikach z dziwnym hasłem.poz.

Awatar użytkownika
łazik
Gwarek
Gwarek

Re: kierunek rozwoju

Post autor: łazik » niedziela 28 mar 2010, 21:40

Zapomniałem dodać ,niech nie będzie złudne tu słowo kąpiel bo po takiej kąpieli trzeba się dopiero wykąpać.poz.

Awatar użytkownika
niebieski24
Gwarek
Gwarek
Relacja: Mieszkaniec
Kontakt:

Post autor: niebieski24 » wtorek 30 mar 2010, 18:31

pewnie po to by nalac tam tego blota burmistrz zrobilby przetarg i tyle problemow ze nawet tego by sie kazdemu odechcialo !! Nie rozumie co zlego jest w myjce samochodowej przeciez turysci jada tu autami i zapewne nie jeden z nich zostawilby kilka zl w Zlotostockiej myjce no ale jak zawsze NIE !! nie rozumie takiego dzialania , wiec w jaki sposob nasz region sie ma rozwijac skoro na jaki pomysl sie nie wpadnie gmina odrazu sprowadza odrazu na ziemie :/

Awatar użytkownika
łazik
Gwarek
Gwarek

Post autor: łazik » piątek 30 kwie 2010, 23:05

Autobus za autobusem :D .Trafia mnie jak widzę wyjeżdżające autokary z turystami którym nie dano nawet szansy zobaczenia części miasta :? .Żeby chociaż jakaś mała tablica była na kopalni reklamująca zabytki Złotego Stoku i okolic,nic nie ma :? .Miasto ma udziały a traktuje kopalnie jak konkurenta zamiast wykorzystać jej atuty :? .Reklam ponawieszane jest sporo ale miejskiej reklamy nie ma :? .Inne miasta nam zazdroszczą kopalni i związanych z tym możliwości,a my nie potrafimy przybliżyć turyście piękniejszych części okolicy :? :? :? :? . poz

cosinus
Bajtel
Bajtel

Post autor: cosinus » niedziela 02 maja 2010, 23:11

Problem tkwi w tym, że UM chciałby szarpać jak najwięcej kasy z Kopalni Złota, która bądź co bądź świetnie prosperuje. Szkoda że nikt nie myślał o kopalni, gdy stała ona odłogiem przez kilka lat. dopiero musiał znaleźć się ktoś kto ma "łeb na karku", żeby wykorzystać atuty naszego miasta i na tym zarobić. Kopalnia mogła by się dogadać z UM i promować miasto, ale po co, skoro Gmina tego kontaktu nie ułatwia. Proponuje zastanowić się tym, którzy zarządzają naszym miastem, czy faktycznie bardziej zarobimy na kopalni, czy na promocji miasta poprzez Kopalnie. Pozdrawiam

ODPOWIEDZ