plebiscyt "NAJPOPULARNIEJSZY PRZEWODNIK"

Kazimierz Wielki

plebiscyt "NAJPOPULARNIEJSZY PRZEWODNIK"

Post autor: Kazimierz Wielki » poniedziałek 08 mar 2004, 08:04

Nniejszyma ogłaszam plebiscyt na najpopularniejszego przewodnika-czki
KOPALNI ZŁOTA w Złotym Stoku.
Proszę o wpisywanie swoich propozycji.

Na marginesie mam nadzieje iż znajdzie się sponsor na skromną nagrodę

Gość

Post autor: Gość » niedziela 14 mar 2004, 21:53

Jasne uwazam to za dobry pomysl!
A jako glowna nagrode proponuje bilet do kopalni!

Jurgen

Post autor: Jurgen » niedziela 14 mar 2004, 21:55

Jasne uwazam to za dobry pomysl!
A jako glowna nagrode proponuje bilet do kopalni!

Gość

Post autor: Gość » wtorek 17 sie 2004, 12:38

buhahaha godny polecenia jest pewien przewodnik, który twierdzi, że chodzi w tygodniu na seanse do psychiatry hihi. Jest genialny, bo dzięki niemu zaciekawiłam się Waszym miasteczkiem. Trzymajcie takich ludzi i nie wypuszczajcie ;P Pozdrówki

kap

Post autor: kap » środa 01 wrz 2004, 14:17

Swój głos oddaje na Eryka Czaje.

"...więc zejdźcie z drogi wszyscy
ten walec wszystko zniszczy..."

Gość y Wrocławia

Najlepsyz pryewodnik

Post autor: Gość y Wrocławia » niedziela 26 wrz 2004, 09:40

W Złotym Stoku a mianowicie w Kopalni Złota jest wielu wspaniałych ludzi na uznanie zasługują miejsca takie jak mennica gdzie można wybić dukata na pamiątkę i muzeum minerałów tam pracująfajni ludzie a w Kopalni super było z Michałem!!! Pozdrowienia

Gość

Post autor: Gość » wtorek 19 paź 2004, 21:31

co do najlepszego przewodnika - bez dwóch zdań żądzi Monika zwana MYSZĄ!!!!!!!!! Kochamy cię!! dwa napalone wsioki spod Warszawy

Montelli
Dreptacz
Dreptacz
Relacja: Mieszkaniec

Mój głos

Post autor: Montelli » czwartek 31 mar 2005, 12:01

A czy ktoś z Was był oprowadzany przez p. prezes - Elę? Daję mój głos na nią.

grec

Post autor: grec » niedziela 10 kwie 2005, 13:30

Zaprawdę, powiadam ja wam, iż zdolną białogłowe u się posiadacie. Marzeną S. ona zwana (takoż nam się przedstawiła). Zdolności okrutne ona ci posiada, któreż to mocą wielgachnej wiedzy poparte bywają z czego korzyść i radość ciekawskie turysty miewają, również i ci co mową inna niźli nasza plemienna się porozumiewają. Dodajcie do tego wszystkiego, zaprawy humorem potocznie zwanej, toż i obraz sprawy całej tutaj macie. Com napisał tom napisał, ni litery już nie zmienię, bo długo jeszcze - za trzy słońca - mnie i białogłowie mi towarzyszącej, brzuchy się ruszały, a w ogóle to wyprawę do Złotego Stoku do adwentu (chyba) będziem wspominali.

Monika z Mazur :D

Post autor: Monika z Mazur :D » poniedziałek 25 kwie 2005, 17:38

czy nie jest za późno jeszcze na oddanie swojego głosu na najpopularniejszego przewodnika?? Jeśli nie, to oddaję swoich 100 głosów na Eryka !!!! :D w Złotym Stoku byłam prawie dwa lata temu, a wciąż pamiętam kto przewodził wtedy po kopalni. Pozdrawiam.papa. :)

Monika z Mazur

Post autor: Monika z Mazur » poniedziałek 25 kwie 2005, 17:46

hehe..jeszcze mi się coś przypomniało :) Podczas całej wycieczki, dostałam od Eryka do ułożenia piramidke. To było zadanie :wink: oczywiście... nie udało się :oops: a wystarczyło tylko jeden raz przekręcić...ehhh. Może następnym razem mi dokonam tego :P papa.

Gość

przewodniczka

Post autor: Gość » poniedziałek 06 cze 2005, 19:28

naj naj naj lepsza przewodniczka to monia-myszadaje jej 1000000 punktów wkoncu moja kuzynka hehehehehe ale gadane tez ma pozdrowionka dla znajomków ze stoku dopiero z tamtąt wróciłem rado :o :lol:

Vicky
...
...
Kontakt:

Wszyscy Młodzi ; )

Post autor: Vicky » piątek 28 paź 2005, 15:53

Byłam wczoraj...na wycieczce klasowej ; )...było no..po prostu super :) Głosuję na wszytskich tych młodych...Tomka, Marka...etc :wink:

gniazdo żmij
...
...

Re: plebiscyt "NAJPOPULARNIEJSZY PRZEWODNIK"

Post autor: gniazdo żmij » wtorek 27 wrz 2011, 17:24

Zagłosuje na najlepszego przewodnika w kopalni Tomasza L .Lovek rozkochuje wszystkie opiekunki :P .
Trzeba powrócić do głosowania

ODPOWIEDZ