Propozycja.

Uwagi co do tego forum lub propozycje nowych kategorii na forum proszę wpisywać tutaj.
Regulamin forum
Tylko w tym dziale niezarejestrowani użytkownicy mogą rozpoczynać nowe tematy oraz odpowiadać w istniejących.
Jeśli sprawa dotyczy czegoś innego niż działalności Forum, proszę się zarejestrować i znaleźć odpowiedni dział.
Awatar użytkownika
dobekfooto
Moderator
Moderator
Relacja:Mieszkaniec
GG:8824316
Kontakt:
Propozycja.

Post autor: dobekfooto » poniedziałek 11 wrz 2006, 12:18

Drogi eSeM :) Ostatnio na forum pojawia się bardzo dużo spamu. Jeżeli byłaby taka możliwość mógłbym zostać Moderatorem strony i usuwać zbędne wpisy, gdyż jestem na forum codziennie kilka razy. Czekam na odpowiedź. :)
"Buntu nie boji sie wladca ten,
co by z powiek spedzal mu sen.
Lecz nie poradzisz nic bracie moj ..."

anwb
Bajtel
Bajtel
Kontakt:

Oj!

Post autor: anwb » sobota 04 lis 2006, 13:05

Drogi eSeM moglbys sie pospieszyc z odpowiedzia na TAK dla dobekfooto albo sam zrobic porzadek ze spamem. Zagladam od dawna do Was a teraz to uciazliwe a czasami bierze mnie obrzydzenie.

Awatar użytkownika
dobekfooto
Moderator
Moderator
Kontakt:

Post autor: dobekfooto » wtorek 19 gru 2006, 16:11

eSeM już powierzył mi funkcję moderatora. Jednak ze względu na zabezpieczenia nie powinno być już problemów ze spamem. Ale jak to się mówi "Strzeżonego Pan Bóg strzeże" i jeżeli zajdzie konieczność to będę usuwał spam oraz niecenzuralne wpisy użytkowników które mogą stać się przyczyną problemów.

Awatar użytkownika
adalbert
Dreptacz
Dreptacz
Relacja:Sympatyk

Post autor: adalbert » czwartek 21 gru 2006, 22:40

Nooo... Nareszcie. Uf. Chwilami juz wątpiłem, że będzie ok. Super!!!

Awatar użytkownika
dobekfooto
Moderator
Moderator
Kontakt:

Post autor: dobekfooto » sobota 23 gru 2006, 14:58

Zachęcam wszystkich forumowiczów do aktywnego uczestniczenia w życiu forum. Im częściej piszemy tym forum staje się ciekawsze. To My, użytkownicy, tworzymy to forum. Postarajmy się aby znalazło się na nim dużo ciekawych rzeczy. Jeżeli znajdziecie coś ciekawego w internecie, warto podzielić sie znaleziskiem. Każdy ma prawo do zabrania głosu w danej sprawie i myślę że jest to najodpowiedniejsze miejsce do swobodnej dyskusji o naszym mieście.

ODPOWIEDZ