Nowa ikonka ?

Uwagi co do tego forum lub propozycje nowych kategorii na forum proszę wpisywać tutaj.
Regulamin forum
Tylko w tym dziale niezarejestrowani użytkownicy mogą rozpoczynać nowe tematy oraz odpowiadać w istniejących.
Jeśli sprawa dotyczy czegoś innego niż działalności Forum, proszę się zarejestrować i znaleźć odpowiedni dział.
Jürgen
Nowa ikonka ?

Post autor: Jürgen » środa 13 sie 2003, 04:24

Hello ! a co na to żeby zmątować dodatkową ikonke gdzie można przejżeć wszystkie wpisy za jednym kliknięciem lewego klawisza myszy kursorem na tejże ikonce, hm?

Awatar użytkownika
admin
Site Admin
Site Admin
Relacja:Były mieszkaniec
Kontakt:

Post autor: admin » niedziela 17 sie 2003, 23:53

Niestety zajęło by mi to sporo czasu (oczywiście zanim bym zajarzył jak to zrobić :-) w stosunku do korzyści jakie by to dało. Po za tym jeśli się jest zarejestrowanym użytkownikiem, po zalogowaniu widać gdzie i które posty są nowe, więc to praktycznie załatwia sprawę.

Jürgen
...
...

Post autor: Jürgen » wtorek 19 sie 2003, 07:42

W sumie racja. Poco komplikować sobie życie, jest spoko, dzięki za odpowiedź. Jak chcesz to zajżyj do księgi gości, jest tam mój następny pomysł, mam nadzieje że Ci sie spodoba, było by naprawde cool jak by coś takiego zaistniało, a jak nie to też jest OK. Pozdrawiam
Ps: Niepytaj dlaczego napisalem tam, a nie tu? NIEWIEM??? :shock:
Jürgen

ODPOWIEDZ