dyrektor CKiP

Uwagi co do tego forum lub propozycje nowych kategorii na forum proszę wpisywać tutaj.
Regulamin forum
Tylko w tym dziale niezarejestrowani użytkownicy mogą rozpoczynać nowe tematy oraz odpowiadać w istniejących.
Jeśli sprawa dotyczy czegoś innego niż działalności Forum, proszę się zarejestrować i znaleźć odpowiedni dział.
set
...
...
dyrektor CKiP

Post autor: set » poniedziałek 30 sty 2006, 20:48

Witam wszystkich. Już niedługo zostanie wybrany nowy dyrektor CKiP w Złotym Stoku. Może podpowiemy mu, czego my - mieszkańcy gminy - oczekujemy od tej instytucji. Przygotujmy na FORUM listę pomysłów. Uważam, że głos powinna zabrać przede wszystkim młodzież, aby móc w sposób atrakcyjny i twórczy spędzać wolny czas. Moje oczekiwania:
nauka języków - angielskiego, niemieckiego i czeskiego.
Set
P.S Panie Szymonie! Odnośnie ostatnich wpisów do KSIĘGI GOŚCI uważam, że nie należy się przejmować ani obwiniać, przecież mamy wolność słowa. Oczywiście krytyka powinna być kulturalna.
set

Awatar użytkownika
Kudłaty
Rotman
Rotman
Relacja:Mieszkaniec
GG:1003247
Kontakt:

Post autor: Kudłaty » czwartek 02 lut 2006, 18:10

Dobry pomysł, kilka pomysow już jest na forum.

Awatar użytkownika
dobekfooto
Moderator
Moderator
Relacja:Mieszkaniec
GG:8824316
Kontakt:

Post autor: dobekfooto » sobota 04 lut 2006, 10:45

co do działalności CKiP to przede wszystkim powinno się inwestować w sport, bo to podstawa... W zeszłym roku były rozłożone siatki na korcie i na boisku do siatkówki co ogromnie mnie cieszy :)
jednak co do boiska do siatki to można by było je przerobić na boisko do siatkówki plażowej... Podejżewam że wykopanie dołu i zasypanie go piaskiem nie jest jakimś ogromnym wydatkiem... no ale to tylko marzenia...
poza tym przydały by się jakieś imprezy muzyczne :) myślę że Au100k chętnie by zagrał a i inne zespoły też nie odmówią...
no ale to tylko marzenia ;)
"Buntu nie boji sie wladca ten,
co by z powiek spedzal mu sen.
Lecz nie poradzisz nic bracie moj ..."

ODPOWIEDZ