Wspomnienia

Jeśli chcecie się dowiedzieć więcej o sobie lub porozmawiać na tematy nie związane ze stroną czy forum.
bezowy
Bajtel
Bajtel

Wspomnienia

Post autor: bezowy » niedziela 04 cze 2006, 16:56

Witam i pozdrawiam.Właśnie po wielkich kłopotach dołączyłem do was.Od dłuższego czasu nie mogłem zalogować się na waszym forum,mieliście zapewne jakieś kłopoty techniczne.Próbowałem wysyłać prywatne wiadomości z prośbą jak się do waszego forum dostać, ale bez odpowiedzi.Nareszcie jestem z wami co mnie i moją żonę bardzo ucieszyło.Moja żona jest urodzona i wychowana w pięknym Złotym Stoku, i często wspomina miłe chwile które tam przeżyła,czasy od przedszkola do pełnoletności.Ja też znam bardzo dobrze Złoty Stok i czuję się tam jak w swoim Nadarzynie gdzie się urodziłem i wychowałem. Zawsze jak jesteśmy można śmiało powiedzieć w naszym mieście Złoty Stok to coś mnie trzyma za serce,bo widzę z biegiem lat zmiany na złe.Pamiętam czasy świetności,kiedy pełną parą działał Zakład Tworzyw i Farb.Widziałem ludzi uśmiechniętych,pełnych życia,czego teraz nie ma.Swego czasu mieliśmy chęć zamieszkać w Złotym Stoku, ale nasze plany spaliły na panewce.Wszystko dlatego że lepsze życie na moim terenie wzieły górę.Żona dostała pracę którą lubi no i otrzymuje trochę lepsze wynagrodzenie bo w budżetówce.Teraz mamy własny piętrowy dom przy głównej ulicy Nadarzyna i myślę że tu zostaniemy do końca.Zawsze będzie nas jednak ciągnąć do Złotego Stoku,pięknego rynku,niezapomnianych wędrówek po górach,tarzania się w sniegu na wyciągu.Nie dziwię się że u was nudy jak ludzie uciekają za pracą.Nie przerażajcie się może jeszcze wszysto wróci do jakiejś normy.Ktoś pisał że puściłby wycieczki przez rynek,zgadzam się bo sam zatrzymałem swój autobus na rynku i zaprowadziłem wycieczkę z naszej gminy od góry co bardzo im się podobało.Będziemy do was zaglądać i śledzić nowe wiadomości.Pozdrowienia od Piotra i Ewy.

Kosty
Sztygar
Sztygar
Relacja: Mieszkaniec
GG: 5343105

Post autor: Kosty » wtorek 06 cze 2006, 22:29

Fajnie, że po przeprowadzce o nas pamiętacie :) A tak szczeże mówiąc, to ostatnio troszkę więcej się dzieje, niż działo się dotychczas. Nowe ławeczki w parku, na 3 Maja (blisko CKiP) tez postawili ławeczki. Jakieś koncerciki od czasau do czasu też są. Może coś się ruszy.... :?: :?:
www.parkour.one.pl ---- "....zobacz sam, jak gumisie skaczą tam i siam...."

Awatar użytkownika
Kudłaty
Rotman
Rotman
Relacja: Mieszkaniec
GG: 1003247
Kontakt:

Post autor: Kudłaty » czwartek 08 cze 2006, 14:45

Dwie trasy turystyczne ruszyły, wyciąg rusza w tym roku, niedługo kąpielisko będzie nowe. Złoty Jar zagospodarowany będzie przez różne przekody:)

anna2904
...
...

Post autor: anna2904 » piątek 16 cze 2006, 11:51

Przeczytałam uważnie twoje wspomnienia i cieszę się że nie ja jedna z ciepłymi wspomnieniami wracam do tych stron. Co prawda nie jestem rodowitą mieszkanką Stoku, ale wiążą mnie z tym miastem miłe wspomnienia. Miałam tam rodzinę więc często spędzałam tam wakacje. Wycieczki po górach, kamieniołomy, droga krzyżowa to jest coś czego brakuje mi najbardziej. Piękne widoki…..normalnie bajka.
Tam też przeżyłam pierwszą młodzieńczą miłość którą wspominam z czułością po dzisiejszy dzień. To były fantastyczne czasy…………….

:)
Ania

ODPOWIEDZ