Dziewczęta

Jeśli chcecie się dowiedzieć więcej o sobie lub porozmawiać na tematy nie związane ze stroną czy forum.
Gold

Dziewczęta

Post autor: Gold » niedziela 18 maja 2003, 15:51

Czy są jakieś urocze dziewczęta w Złotym Stoku? Jeżeli tak to proszę pilnie zgłosić się na forum!

Gold

Post autor: Gold » wtorek 03 cze 2003, 13:19

Nie ma dziewcząt. Szkoda.

Gość

Post autor: Gość » wtorek 03 cze 2003, 14:54

Widocznie mają inne zainteresowania niż internet :roll:

kolin

Post autor: kolin » wtorek 10 cze 2003, 21:25

W stoku sa blachary

EB....

KOBITKI TAM SA EKSTRA

Post autor: EB.... » środa 06 sie 2003, 13:59

kolin pisze:W stoku sa blachary
A WŁĄSNIE W STOKU JEST BARDZO DUZO DZIEWCZYN BARDZO LADNYCH I WOGOLE .... TYLKO CZA WPASC NA JAKOS IMPRE TO SIE W TEDY WIDZI .... :D I NIE MA ZADANYCH BLACHAR NO MOZE PARE BY SIE ZNALAZLO , ALE SA TAKZE INNE KTORE NIE SA BLACHARAMI I SA SPOX :P

EDDY

Post autor: EDDY » środa 06 sie 2003, 20:39

Już dosyć długo nie mieszkam w Stoku,ale muszę przyznać że w "naszym"
miasteczku naprawdę były i są najładniejsze dziewczyny.
To tutaj znalazłem i zgubiłem swoją miłość.
Dziewczyny niepozwólcie żeby jakiś"dupek" tak Was obrażał.

EDDY.

M

Post autor: M » piątek 08 sie 2003, 17:33

A co to znaczy "blachary"?

Gość

Post autor: Gość » sobota 09 sie 2003, 15:36

panienki które lecą na szmal i błyszczący samochodzik(na maluchy nie lecą hi hi hi)

Gość

Post autor: Gość » niedziela 17 sie 2003, 17:37

Boże... od razu widać jacy sa mężczyźni... A wy tylko o jednym... W Złotym Stoku są ładne dziewczyny, blachary też są, nie powiem... ale więcej jest na pewno w Kamieńcu Ząb. Pozatym w każdej miejscowości są. Tak na marginesie ja blacharą nie jestem. :D Dziewczyna ze Złotego Stoku

Awatar użytkownika
admin
Site Admin
Site Admin
Relacja: Były mieszkaniec
Kontakt:

Post autor: admin » poniedziałek 18 sie 2003, 00:02

"Blachary" :-) to chyba nowy zwrot, bo za moich czasów go nie słyszałem albo bywałem nie tam gdzie trzeba :-)
Ameryki przecież nie odkryję jeśli powiem, że miasto nie ma znaczenia. Zarówno w Stoku jak i we Wrocławiu, Warszawie czy Los Angeles będą "blachary", zwykłe dziewczyny jak i płochliwe niewiniątka. Wielkość miasta (czy wioski) nie ma znaczenia, liczy się w jakim środowisku przebywacie 8)

MR

Blachar ciąg dalszy!

Post autor: MR » środa 27 sie 2003, 10:56

Brzmienie słowa "blachary" sprowokowało mnie do uczestnictwa w forum! Gratulacje dla słowotwórcy! Fajowe! Tylko tak sie zastanawiam, kto to taki w tym naszym Stoczku posiada niebywałe szczęście szczycenia się "szmalem i błyszczącym samochodzikiem" - na które to "lecą" owe "blachary"? A Ci od "maluchów" to mają potrzebę, zwracania na siebie uwagi "blachar", czy może interesuje ich inny gatunek (i tu poproszę o nazewnictwo)? A jak możnaby nazwać ten typ, który nie jest "blacharą" ze względu na fakt posiadania własnego "błyszczącego autka"?

Gość

Re: Blachar ciąg dalszy!

Post autor: Gość » środa 15 paź 2003, 22:48

MR pisze:Brzmienie słowa "blachary" sprowokowało mnie do uczestnictwa w forum! Gratulacje dla słowotwórcy! Fajowe! Tylko tak sie zastanawiam, kto to taki w tym naszym Stoczku posiada niebywałe szczęście szczycenia się "szmalem i błyszczącym samochodzikiem" - na które to "lecą" owe "blachary"? A Ci od "maluchów" to mają potrzebę, zwracania na siebie uwagi "blachar", czy może interesuje ich inny gatunek (i tu poproszę o nazewnictwo)? A jak możnaby nazwać ten typ, który nie jest "blacharą" ze względuk na fakt posiadania własnego "błyszczącego autka"?

Awatar użytkownika
ICE
Sztygar
Sztygar

Post autor: ICE » niedziela 16 lis 2003, 12:25

może CYNIARY od cynić - chwalić się/popisywać :-)
\ totus_tuus

MR
...
...

Post autor: MR » piątek 21 lis 2003, 13:48

CYNIARY - ma strzasznie metaliczne brzmienie!
Ale może tak cos pozytywnego, bo zdaje się zarówno BLACHARY jak i CYNIARY to określenia negatywne!
Na dalsze typowanie czekam z utesknieniem! :wink:

bobek

Post autor: bobek » wtorek 25 lis 2003, 19:43

no a co zrobic jak bida w kraju.jak bym byl dziewczyna to tez bym polecial na jakiego merca i goscia wypchanego sianem. :lol:

Gość

Post autor: Gość » czwartek 26 lut 2004, 14:41

byłem niedawno w Złotym Stoku. Mało tam samochodów na które by laski leciały. Ale w Czwchach to jeszcze gorzej bo same Skody 120...to chyba u nas nie jest tak żle jeszcze

Gość

Post autor: Gość » środa 25 sie 2004, 15:10

Nie prwada ze w Stoku sa tylko Blachary! ja jezdze BMW i jakos nie leca odrazu! Co wy wogule gadacie????????????

ewka_mizerna
...
...

Ludzie jesteście dla mnie zabawni ...

Post autor: ewka_mizerna » środa 09 maja 2007, 17:54

Blachary ... myślicie, że każda kobieta w naszym malym miasteczku poleci na kase lub na samochód kolesia ... Po pierwsze moze i sa takie ale napewno nie wszystkie .. Wiec co osadzacie jak nie wiecie ...

Ja mam swój własny samochód ,własny motorek i jestem kobieta wiec nie gadajcie takich głupot jak zadna laska Cie nie chce to masz pecha Chłopie!!!!

pozdro dla was ... ! !!
amorek_11

Awatar użytkownika
dobekfooto
Moderator
Moderator
Relacja: Mieszkaniec
GG: 8824316
Kontakt:

Post autor: dobekfooto » czwartek 10 maja 2007, 21:59

To chyba jakieś nieporozumienie :) Jeden anonimowy człowiek napisał 4 lata temu a dokładnie 10 czerwca 2003 roku że:
kolin pisze:W stoku sa blachary
A pani Ewa pisze że " Ludzie jesteście dla mnie zabawni ... " Przepraszam że pytam ale kto jest zabawny ? Jako moderator nie będę pozwalał na takie znieważanie użytkowników forum. Prosimy o trochę szacunku.
Poruszamy tu wiele ciekawych tematów dotyczących historii miasta i okolic a także aktualnych wydarzeń. Zapraszam do wypowiadania się właśnie w tamtych działach gdyż ten temat zostaje zamknięty.

ZAMYKAM TEMAT.
"Buntu nie boji sie wladca ten,
co by z powiek spedzal mu sen.
Lecz nie poradzisz nic bracie moj ..."

Zablokowany