Czy w Złotym Stoku potrzebny jest warsztat samochodowy !!!

Jeśli chcecie się dowiedzieć więcej o sobie lub porozmawiać na tematy nie związane ze stroną czy forum.
pm98
...
...
Relacja:Sympatyk
Czy w Złotym Stoku potrzebny jest warsztat samochodowy !!!

Post autor: pm98 » piątek 20 sty 2012, 22:48

Witam serdecznie wszystkich mieszkańców Złotego Stoku i okolic i liczę na szczere wypowiedzi .

-Czy w waszym mieście macie gdzie naprawić swoje auto .?
-Czy w waszym mieście macie gdzie wymienić olej w waszych silnikach .?
-Czy w waszym mieście macie gdzie napełnić klimatyzację.?
-Czy w waszym mieście macie gdzie zlecić pełną obsługę waszego auta .?
-Czy w waszym mieście jest ktoś kto mozę dokonać komputerowej diagnostyki waszego auta .?
-Czy w waszym mieście macie gdzie zrobić Zbieżność w waszych autach.?
-Czy w waszym mieście macie dostęp do profesjonalnej wulkanizacji.?

Są to nie wszystkie pytania jakie bym chciał wam zadać ale liczę na szczere wypowiedzi i opinie na ten temat.
Jesteśmy zagraniczna firmą która postanowiła zainwestować w Polsce swój kapitał w dziedzinie motoryzacji nasza domena jest tanio szybko i solidnie bardzo prosimy o opinie na ten temat ?

AUTOTECH Limited.LTD.
Sławomir

zlotasztabka
Sztygar
Sztygar

Re: Czy w Złotym Stoku potrzebny jest warsztat samochodowy !

Post autor: zlotasztabka » piątek 20 sty 2012, 22:56

DO DIABŁA :!:

pm98
...
...

Post autor: pm98 » piątek 20 sty 2012, 23:04

zlotasztabka pisze:DO DIABŁA :!:
TAKIE OPINIE SĄ BARDZO POTRZEBNE!!

Spratus
Gwarek
Gwarek
Relacja:Mieszkaniec
GG:9970970

Post autor: Spratus » piątek 20 sty 2012, 23:04

Żartowniś z Ciebie sztabka :D

_tomek
Gwarek
Gwarek
Kontakt:

Post autor: _tomek » piątek 20 sty 2012, 23:59

Sławku...przede wszystkim musisz zrozumieć, że jesteśmy tutaj dość zamkniętą społecznością.

Ostatnio co roku otwierają nam market, jedni zyskują pracę inni ją tracą...
Jest taniej, ale sieci nie są mile widziane.
Tym bardziej, że o ile się orientuję sieciowe warsztaty zabierają prostą i dobrze płatną robotę, a mechanikom "indywidualnym" zostawiają trudniejsze.

Mamy w ZS warsztaty, podstawowe problemy rozwiązują, ceny mają przystępne.

Oponiarz też kiedyś był - od ciężarówek, ale to było dawno temu.

Rozumiem, że reprezentujesz firmę, która buduje warsztaty - bardzo dobrze.

Powinieneś rozmawiać z tymi ludźmi:
http://www.pkt.pl/s/zloty_stok/2357571/diabeltun.html

http://www.money.pl/rejestr-firm/nip/88 ... wy/57-250/

lazik
Gwarek
Gwarek

Post autor: lazik » sobota 21 sty 2012, 10:18

Diabeł ma non stop klientów,jest dobry. Często odsyła auta jak już z czymś rady nie daje.Nie gra wariata że zrobi jak wie że nie da rady.
W końcu warsztat ma przy krajówce ,sami mieszkańcy też cenią go.
Ale właśnie brakuje w mieście warsztatu zajmującego się wszystkimi wymienionymi sprawami i w promieniu 15km nie ma takiego.
Każdy jeździ poza miasto do i tak niepewnych warsztatów,bo musi.
Miałbyś tu z pewnością obrót,jest kupę handlarzy aut,są firmy mające auta, mieszkańcy maja auta,no i przecież trasa 46 to jak mała przeładowana autostrada :)
Problem będziesz miał z wyrwaniem działki z przeznaczeniem na taką działalność,jedynie odkupić od kogoś.Idealne miejsce przy krajówce obok stacji paliw i baru[ranczo nasza szkapa]

Awatar użytkownika
pablo
Rotman
Rotman

Post autor: pablo » niedziela 22 sty 2012, 11:53

łaziku ranczo nasz szkapa i złota korona zostały wykupione przez jakiegoś pracownika pana J informacje są na 98% pewne a co do warsztatu to przydałby się coś w stylu kompleksu wszystko w jednym i porządnie a nie tak jak teraz blacharka tu komputerowiec tu a stare rupiecie tu

jest problem w mieście bo np. teraz chce naprawić motorek i są proste rzeczy do roboty znajomy mechanik mi powiedział tak z milą chęcią ale nie teraz bo ma auto z poza miasta musi zrobić czas piekli z motorem nie chce się teraz bawić bo ma roboty na najbliższe dni a ja mogę poczekać do wiosny i tu się właśnie myli mnie też czas piekli wykładam kasę ale i tak go to nie rusza bo o robotę się nie martwi ma jej dużo :D

pm98
...
...

Post autor: pm98 » niedziela 22 sty 2012, 12:26

Bardzo dziekuję i proszę o więcej ??||Mam pytanko co do lokalizacji gdzie najlepiej i czy było by cos do wynajęcia??

Awatar użytkownika
pablo
Rotman
Rotman

Post autor: pablo » niedziela 22 sty 2012, 12:56

przy drodze krajowej będzie ciężko nie wiem jak tam stan lokali niech się inni wypowiedzą

na przeciwko stacji na Paczkowskiej tam gdzie był serwis opon ( nie wiem co się tam teraz dzieje )

drugi pomysł ale w to nieco wątpię tj, teren dawnej pieczarkarni obok eko tam mógłbyś sobie jakiś garaż metalowy postawić ale wątpię dlatego że tam handlarz autami mieszka i on ma swój przydomowy warsztacik ale kto wie ??? wiem że gościu kiedyś był otwarty na propozycję bo koparki trzymali przy budowie kanalizacji i eko

chyba że jest jakaś działka albo pozostaję coś poza drogą dk46 na pewno by się coś znalazło

maadam
Sztygar
Sztygar

Post autor: maadam » środa 07 mar 2012, 21:50

warsztat który oferuje full bardzo się przyda. Mamy kilku lokalnych mechaników ale sa oni tak załadowani robotą, że z pewnością duży zakład im nie zaszkodzi bo oni i tak klientów będą mieli- zawsze dęba tańsi od sieciówki, zawsze zrobią coś za parę złotych po znajomości itp. Może oni mają inne zdanie na ten temat ale ja mówię z mojego punktu widzenia, mamy kilka aut od tego auta terenowe do off-roadu więc często trzeba je naprawiać. Nam by się przydał taki zakład.
Lokalizacja i teren do chętnego z kasą to nic trudnego. trzeba pogrzebać w gminie- popytać bo mają tereny pod usługi ponoć, prywatni tez wyprzedają często działki- ot pieczarkarnia i teren tez jest na allegro- jeśli mówimy o tym samym budynku bo ja nie wiem, gdzie była pieczarkarnia ale domyślam się, że mowa o tym właśnie budynku.

Itd itp.

A o tekst "do diabła!" się nie denerwuj bo diabeł to jeden z lokalnych mechaników i był to zarcik nasz lokalny a nie komentarz do twoich pytań. :-)
pozdrawiam

ODPOWIEDZ