MASONERIA ,RĘCE SZATANA

Jeśli chcecie się dowiedzieć więcej o sobie lub porozmawiać na tematy nie związane ze stroną czy forum.
_tomek
Gwarek
Gwarek
Relacja:Mieszkaniec
Kontakt:
Re: MASONERIA ,RĘCE SZATANA

Post autor: _tomek » sobota 25 lut 2012, 23:10

lazik pisze:Natanek znów,znajdź coś merytorycznego,abyś mógł sam to skomentować ,bo nie wiem czy Natanek wrzucony tu przez Ciebie to zła postać czy dobra czy tylko wrzucona bo inna.Ja osobiście nie uważam go za świra ,znajdź dziś księdza Tomku który poszedł by na śmierć za swoje przekonania,którego przelicznikiem wiary nie jest stan konta.Ja nie wiem kto gorszy ,fanatyk Natanek broniący.... głupoty czy fanatyk np.redaktor tv pracujący dla oglądalności.
No widzisz, ciężko nie odebrać Natanka inaczej niż jako świra...ale...za wikipedią..
Piotr Natanek (ur. 11 grudnia[1] 1960 w Makowie Podhalańskim) – suspendowany prezbiter rzymskokatolicki archidiecezji krakowskiej, kaznodzieja i rekolekcjonista. Doktor nauk teologicznych (specjalność: teologia historyczna) i doktor habilitowany nauk humanistycznych w zakresie historii. Nauczyciel akademicki, były wykładowca Papieskiej Akademii Teologicznej w Krakowie.
Cóż śmiać się tylko można z kościoła jako instytucji - wychowali go sobie, a teraz ich wyzywa od pasibrzuchów.

Wybacz, ale Twój wątek jest dla mnie nieco "rozrywkowy". Teorie spiskowe...hmm...połowa to pewnie prawda.

Ale jakie to wszystko ma dla nas znaczenie...

Równie dobry wątek mógłbyś założyć o klimatologach (ściema z CO2)...albo choćby nawet o kartelu żarówkowym (dziś świetlówkowym).

Taki jest świat..ciesz się, że nie jesteś chińczykiem czy hindusem np.
A zazdrość plemionom żyjącym w odcięciu od cywilizacji.

lazik
Gwarek
Gwarek

Post autor: lazik » sobota 25 lut 2012, 23:49

_tomek pisze:Ale jakie to wszystko ma dla nas znaczenie...
_tomek pisze:wątek jest dla mnie nieco "rozrywkowy"
_tomek pisze:.połowa to pewnie prawda.
_tomek pisze:Ale jakie to wszystko ma dla nas znaczenie...

No właśnie nie mi,sobie to pytanie zadaj.Jakie to ma znaczenie że
_tomek pisze:.połowa to pewnie prawda

_tomek
Gwarek
Gwarek
Kontakt:

Post autor: _tomek » poniedziałek 27 lut 2012, 17:04

"Ręce szatana"

http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/ ... le=wroclaw

Ktoś już to dobrze skomentował:
Facet nagrywa dyktafonem szefa w Biedronce, udowadnia mobbing, wygrywa w sądzie odszkodowanie, teraz inny sąd każe mu je zwrócić, bo nagrywanie dyktafonem było niezgodne z normami współżycia społecznego. Ale mobbing i szpiegowanie pracowników przez pracodawców jak najbardziej jest. Tego pie...nego sędziego po rewolucji powinno się umieścić za drutami w kompanii karnej przy wydobyciu najbardziej rakotwórczego gówna, tak żeby ch... zdechł pierwszego dnia.
Coraz bardziej zazdroszczę tym co się wynieśli z tego kraju...

lazik
Gwarek
Gwarek

Post autor: lazik » czwartek 22 mar 2012, 20:31

lazik
Gwarek
Gwarek

Post autor: lazik » czwartek 22 mar 2012, 21:48

Spratus
Gwarek
Gwarek
GG:9970970

Post autor: Spratus » sobota 31 mar 2012, 15:57

Masoneria i ręce szatana mamy już na podwórku. Na naszym forum. To nie może być przypadek! :D To chyba jedyny aktualny temat, do której jeszcze nie "wdarli się najeźdźcy".

Tutaj też umieszczę propozycję. Może na jakiś czas przeniesiemy się na jakieś darmowe forum? One może nie są rewelacyjnie chronione, ale w obecnej sytuacji chyba każda ochrona przed spamem nam się przyda. FB odpada, bo część z nas może chcieć pozostać anonimowa.

zlotasztabka
Sztygar
Sztygar
Relacja:Sympatyk

Post autor: zlotasztabka » sobota 31 mar 2012, 16:12

Naprawdę polecam www.nadajemy.pl
Kto startuje na admina?

Awatar użytkownika
Marcin Przybysz
Sztygar
Sztygar