Ogłoszenia

Awatar użytkownika
admin
Site Admin
Site Admin
Relacja: Były mieszkaniec
Kontakt:

Ogłoszenia

Post autor: admin » sobota 13 cze 2009, 02:07

Na Forum Dyskusyjnym pojawił się nowy dział "Ogłoszenia", oraz jego poddziały "Sprzedam", "Kupię", "Zamienię", "Oddam za darmo", "Inne".
Tytuły postów z poddziałów, wyświetlane są na stronie głównej.

Zachęcam do korzystania.

Awatar użytkownika
niebieski24
Gwarek
Gwarek
Relacja: Mieszkaniec
Kontakt:

Re: Ogłoszenia

Post autor: niebieski24 » wtorek 23 mar 2010, 09:10

Awatar użytkownika
Primus Inter Pares
Gwarek
Gwarek

Post autor: Primus Inter Pares » niedziela 30 maja 2010, 17:17

Zapraszam mieszkańców, a szczególnie dyskutantów z krytycznie - twórczym stosunkiem do sytuacji w naszym mieście - celem uczestnictwa w sesji R.M. 31.05.br o 14oo. Program na www.zlotystok.pl. Zapewniam że nikt nie będzie czuł się intruzem ,co mogliby potwierdzić poprzedni uczestnicy . Pozdrawiam.

Awatar użytkownika
Primus Inter Pares
Gwarek
Gwarek

Post autor: Primus Inter Pares » środa 09 cze 2010, 22:46

Dosyć opędzania się z dwu stron tu na Forum i przed burmistrzem.
Wystarczy impertynencji i obelg frustratów ukrywających się za nick?iem. Trzeba być chorym z zawiści (bądź nienawiści co raczej wykluczam) aby przyczepić się do prasowego artykułu jako powód do obrzucenia trywialnymi wyzwiskami. I kto to pisze? Człowiek który na Forum poza atakami na przewodniczącego ,dotychczas nic nie potrafił sensownego tu wnieść.
Niestety uszło uwadze zarządzającemu że wpis ten narusza dobra osobiste a także dotychczasowe obyczaje na tym Forum. Przykro że ten szkalujący post wciąż tkwi miedzy merytorycznie rzeczowymi postami. Bardziej przykro że tylko dwie osoby zwróciły uwagę autorowi na niestosowne zachowanie. To z tymi osobami oraz z eSCe, Kudłatym, i Kowalskim od ponad pięciu lat podtrzymywaliśmy forum w okresach wzlotów i upadków, rozbudzając zainteresowanie problemami naszego miasteczka, wyprowadzając z poziomu ?ble,ble? do dociekliwego poszukiwania przeszłości . Ze stagnacji wyciągnęliśmy dopiero poprzez wpisanie adresu forum na stronę miasta. To przyniosło efekty w postaci dzisiejszego zainteresowania. Skromną satysfakcję też mamy, widać że trochę pomysłów udało się nam jednak ? w męczyć? do realizacji w budżecie miasta. Było to możliwe poprzez prywatne (a nie z urzędu) uczestniczenie na forum jedynego z 15 radnych. Zgodnie z regulaminem był to P.I.P i taki nick obowiązywał we wzajemnym odnoszeniu. Jednak coraz częściej zaczęto tu zamiast nick?u szastać, nawet nazwiskiem i ?panie przewodniczący?, a przecież ktoś na to powinien zwrócić uwagę.
Powody dla których uczestniczyłem w forum, wielokrotnie je podkreślałem, są dla mnie takie same od 1946 roku . Mam porównanie z innymi, znam swoją wartość i nie jestem masochistą aby z własnej woli dalej od miernot znosić upokorzenia. Pomimo takiej przepaści w wieku , nie odstawałem kreatywnością , wytrzymując tu dłużej niż powinienem.
Wystarczy! Skreślam-wylogowuję się z tego Forum i nie życzę sobie odpowiedzi.
Nie dotyczy to strony ?net?, gdyż zawsze podkreślałem istotne znaczenie tej pierwszej w Internecie, strony o Złotym Stoku . Dałem temu wyraz przesyłając w uznaniu pierwszy egzemplarz książki Panu Szymonowi M.( do dziś bez słowa dziękuje!). Zgłaszałem Go do nagrody ?Zasłużony dla Z.S?, niestety tylko tyle, bo innym radnym nic to nie mówiło, a głos przewodniczącego jest zawsze jednym z 15.
Dziękuję : Gawliczkowi , Dobkowi, eSCe, Kudłatemu i Kowalskiemu, za rzeczowe i twórcze posty którymi kierowałem się składając wnioski oraz interwencje w R.M..
Do Admina mam tylko jedną prośbę . Proszę o wycięcie wszystkich moich postów z forum, sądzę że przynajmniej to mi się należy. Jestem przekonany że nie będzie pustki gdyż dołączyło wielu ciekawych internautów i ciekawych postów.

Kończąc pozdrawiam - Primus Inter Pares.

Awatar użytkownika
andziulek0
Dreptacz
Dreptacz

Post autor: andziulek0 » środa 09 cze 2010, 23:08

Primus Inter Pares dlaczego się poddajesz ?????? Tyle lat tu jesteś i nagle chcesz znikać ??????? A po Twoich wypowiedziach myślałam że jesteś Bardzo Twardy Facet . Jestem tu od niedawna ale Twierdzę , że odwaliliście dobry kawał roboty tworząc tą stronę i forum .
Ale wiesz czasami warto się usunąć z pola bitwy jak się czuje przegraną . A mimo to wydaje Mi się, i nie Tylko Mi że przez tyle lat zrobiłeś bardzo dużo dla naszego miasta i mieszkańców . Ale chciałabym i nie tylko Ja żebyś zrobił jeszcze coś .........dla tego miasta , coś co może się wielu nie podoba , ale wiesz że ma jakiś sens . Pozdrawiam i przepraszam jeżeli uraziłam Pana w niektórych moich postach , ale posty są po to aby wyrażać swoją opinie.

_tomek
Gwarek
Gwarek
Kontakt:

Post autor: _tomek » czwartek 10 cze 2010, 00:14

Trochę masz racji Primus. Ja jestem na forum 5 minut i już dostrzegam problem...
Ale to jak w społeczeństwie - zawsze się tacy znajdą.

Ale wystarczyłoby uzupełnić profil o imię i nazwisko - wtedy może przestałby się taki ośmieszać i robić z forum śmietnik swoich płytkich przemyśleń.

Niestety chyba jednak nie warto tu nic pisać. Lepiej się spotkać przy stole.
I nie tym w "pod trupkiem"...

jest taki dowcip:
"Nie dyskutuj z debilem: najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem"

----------------
Jest jeszcze jedna dosyć przykra wada tego forum - można edytować posty bez śladu. Teraz przeczytałem jeden wątek w którym pisałem i co trzeci post jest po edycji...o widzę, że można bez śladu ale tylko w krótkim czasie - jak krótkim i dlaczego tak długim..
Ostatnio zmieniony czwartek 10 cze 2010, 08:08 przez _tomek, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
andziulek0
Dreptacz
Dreptacz

Post autor: andziulek0 » czwartek 10 cze 2010, 00:24

Hej Tomaszku ale jesteś dowcipny akurat wyobraz sobie nikt z tego forum do Trupka nie chodzi chyba to Twoja speluna widzę że znasz jej klimat
Ale to twój wybór uciekasz bo widzisz że tu nie pasujesz kolego . Twoje opinie i posty są krytykowane i omijane . Powinieneś może się zastanowić ?
Piszesz pod niciem widzę ,że jesteś mocny w słowach , ale nie masz odwagi się nam przedstawić

Awatar użytkownika
łazik
Gwarek
Gwarek
Relacja: Sympatyk

Post autor: łazik » czwartek 10 cze 2010, 00:44

Drzewo poznaje się po owocach ,nie po rozbujanych gałęziach na wietrze.poz

Awatar użytkownika
andziulek0
Dreptacz
Dreptacz

Post autor: andziulek0 » czwartek 10 cze 2010, 00:48

popieram łazika :)

Szperacz
Gwarek
Gwarek

Post autor: Szperacz » czwartek 10 cze 2010, 07:30

Primusie odpuść głupiemu abędzieś miał wieczysty odpust. Mnie też nie tak dawno ...trafił. Górę wzięło jednak dobro tego forum. Przemyśl sprawę, przejrzyj wpisy Rex a zobaczysz kto się za tym kryje i zapewne będziesz wiedział dlaczego.

Awatar użytkownika
łazik
Gwarek
Gwarek

Post autor: łazik » czwartek 10 cze 2010, 08:14

Dla jasności mój post tyczy się tomka,bo nie ma zamiaru być w stowarzyszeniu,a stara się krytykować wkład forumowiczów w miasto.

Szperacz
Gwarek
Gwarek

Post autor: Szperacz » czwartek 10 cze 2010, 12:01

Dla jasności napisałem prośbę do Primusa aby przemyślał swoją decyzję. Nie miałem i nie mam na myśli żadnej konkretnej osoby której powinien Primus odpuścić. Łaziku nie przez Ciebie chciałem opuścić forum tylko przez jakiegoś dupka podobnego do Rexa. Pozdrawiam Szperacz

Awatar użytkownika
łazik
Gwarek
Gwarek

Post autor: łazik » czwartek 10 cze 2010, 12:08

Kamień mi spadł z serca.Przepraszam ,że nieraz napiszę ostro .A REX TEŻ NIECH DOKŁADNIEJ CZYTA ,BO JEGO INTERPRETACJE SĄ KOMPLETNIE NIE DO PRZYJĘCIA.POZ

Szperacz
Gwarek
Gwarek

Post autor: Szperacz » czwartek 10 cze 2010, 12:16

Mam pomysła. Jeśli na forum pojawi się wpis REXA zostawmy go w spokoju nie otwierajmy i nie czytajmy go. Przecież w ten sposób lekceważąc goscia możemy spowodować że to forum opuści. Pozdrawiam Szperacz

Awatar użytkownika
łazik
Gwarek
Gwarek

Post autor: łazik » czwartek 10 cze 2010, 16:24

To najlepszy pomysł na dobrą dyskusję.Po prostu nie opiniować wywodów.Dobrze że nie zadarł ze mną bo wzrosła by czytelność o 200 procent,a i tak nie obrażał bym się tylko ścigał jego posty po całym forum.Można się pokłócić ale chamstwo trzeba ścigać i dusić w zarodku.poz

Awatar użytkownika
admin
Site Admin
Site Admin
Kontakt:

Post autor: admin » czwartek 10 cze 2010, 22:45

Primus Inter Pares pisze:i nie życzę sobie odpowiedzi
Mogę nie odpowiadać na większość z tego co Pan napisał, bo i pytań żadnych Pan nie stawiał.
Nie mogę natomiast jednego tematu zostawić bez komentarza, a muszę to zrobić tu, nie prywatnie, bo taki sposób Pan wybrał.
Po pojawieniu się postu Dobka, w którym była informacja że planowane jest ofiarowanie mi pierwszego egzemplarza książki, rozmawiałem telefonicznie z moją mamą. Poprosiłem ją, by jeśli ową książkę dla mnie otrzyma, serdecznie podziękowała a ja zaległość nadrobię, kiedy tylko będę miał szansę zrobić to osobiście. Tak też zrobiła kiedy otrzymała książkę, o czym mnie zawiadomiła. Dziś dzwoniłem do domu, by się upewnić że sytuacja taka i z takimi słowami miała miejsce. Odpowiedź była twierdząca. Mam nadzieję, że przypomni Pan sobie tą sytuację.
Ponad trzy lata temu przeleciałem ponad granicami ojczyzny, w której ostatnio byłem dwa lata temu. Już parę razy musiałem odkładać pomysł odwiedzenia najbliższej mi osoby i nikt nad tym nie ubolewa bardziej, niż ja. Co za tym idzie, nie miałem przyjemności trzymania książki w rękach, ani bycia odpowiednio blisko by Panu podziękować osobiście. Cóż takie życie, mało kto ma różowo. Tak też ma się sprawa z tym, że nie zapukałem do Pana drzwi ze szczerym "dziękuję".

Jeśli woli Pan wierzyć, że jestem niegodziwcem, Pana wybór.
Nie jestem idealny, wiem. Mimo to, mam nadzieję, że w swoich poglądach na mój temat będzie Pan osamotniony.
Mam też nadzieję, że tak jak "powracający Szperacz" ;) tak i Pan nas jeszcze odwiedzi. Zapraszamy.

Miałem, nie poruszać innych tematów ale... nie wytrzymam... i to już ogólnie do każdego, kto dotarł aż tutaj.
Ludzie :) kolejny raz oświadczam, że nie odnoszę ŻADNYCH korzyści ze Strony ani z Forum. Jedyne co mi przybywa przy zwiększeniu wizyt, to koszty i stres z powodu iskrzenia między większą liczbą ludzi. Strona i Forum są dla Was, mieszkańców i przyjaciół. Mnie tam ani nie ma, ani ja niczego z tego nie wynoszę.

Awatar użytkownika
admin
Site Admin
Site Admin
Kontakt:

Post autor: admin » piątek 11 cze 2010, 00:22

_tomek pisze:Jest jeszcze jedna dosyć przykra wada tego forum - można edytować posty bez śladu. Teraz przeczytałem jeden wątek w którym pisałem i co trzeci post jest po edycji...o widzę, że można bez śladu ale tylko w krótkim czasie - jak krótkim i dlaczego tak długim..
Przykrość i wadliwość edycji nie jest tak oczywista. Ma plusy i minusy.
Dostałem kilka "petycji" w sprawie włączenia edycji własnych postów. Często użytkownicy po wysłaniu postu, znajdują coś do poprawy. Pół biedy, kiedy to tylko literówka czy dwie. Jeśli były źle wklejone zdjęcia, czy wadliwe linki, było umieszczanych kilka postów pod sobą "tym razem poprawnych". Więc uważałem że dobrze będzie tego uniknąć.
Własne posty można edytować do 7 dni.

_tomek
Gwarek
Gwarek
Kontakt:

Post autor: _tomek » piątek 11 cze 2010, 01:21

Rozumiem w pełni Twój żal, że Primus Ciebie obwinia "że Ci uszło uwadze"...
Człowiek musi żyć i pracować na chleb, a zlotystok.net to projekt, który nigdy się nie zbilansuje na Twoją korzyść (wkład pracy!). A tu do tego trzeba jeszcze doglądać...za darmo..

Ale Primus też nie jest bez racji. Ja się nie dziwię, że go trafił szlag. Włożył w Twój projekt ogromny wkład - zlotystok.net jest także jego dziełem.

I dla Ciebie i dla Niego forum stało się ciężarem.

Są różne fora...te udane mają moderatorów....czasem nadgorliwych, czasem zbyt zaangażowanych w popieranie jednej strony, ale mają ich.
I im wynagradzają ich codzienną pracę.

Ale to nie jest forum w pełni tego słowa znaczeniu, to zaledwie namiastka...grupka paru znajomych i "inna grupka"...
Zobacz na listę użytkowników posortowaną po ilości postów...
12 osób coś tu pisze...a kolejne 20 okazjonalnie.

Czy to naprawdę problem, żebyś "zamknął" to forum dla anonimów.
Czy te parę osób regularnie do siebie piszących nie zna się z imienia i nazwiska?

Zrobiłbym to tak: Pełny profil osoby z imieniem i nazwiskiem jest widoczny dla zarejestrowanych. Zezwalasz na rejestrację tylko osób potwierdzonych przez innych użytkowników, lub w inny dowolny sposób pozwalający Ci wpisać imię i nazwisko.

I tak nie będziesz miał problemów typu "ktoś znowu kogoś opluł".
Może się to będzie zdarzać, ale w innej skali i jakości.
Już nie będzie "anonimów" od "wiązanek".

Nie napiszę, że to mój ostatni post tutaj - po co miałbym tak pisać?... ale nie bardzo widzę sens.
Dla Ciebie to nie problem, ale dla tych paru osób w tym Primusa, atmosfera jaka tu panuje jest przykra. Mój Tato także z tego powodu tu nie pisuje.
Zrób coś co da Ci satysfakcję, a nie stres.
-----------------
Może by się Dobek włączył do tej dyskusji?

Awatar użytkownika
admin
Site Admin
Site Admin
Kontakt:

Post autor: admin » piątek 11 cze 2010, 01:31

Już muszę gonić spać, więc jutro odpiszę więcej. Tylko tak na szybko teraz...
Jak dla mnie, to jest właśnie problemem, że ludzie widzą ale się nie zaangażują. Więc mamy co mamy.
Gdyby się dołączyło więcej ludzi, to siłą dobroci pokonalibyśmy wszelkich malkontentów i sfrustrowanych anonimów :-)e047 :D

Awatar użytkownika
adamski
Dreptacz
Dreptacz

Post autor: adamski » piątek 11 cze 2010, 06:38

Adminie i P.I.P nie poddawajcie się, piszcie i walczcie, tak jest w przyrodzie, że zawsze ktoś dostanie po uszach.
Pozdrawiam
Adamski

ODPOWIEDZ