Strona 1 z 1

Allegro

: wtorek 16 cze 2009, 01:23
autor: admin
Mam możliwość pobierać z Allegro przedmioty dla frazy np. "złoty stok". Pytanie, czy komukolwiek by się to przydało na tej stronie? Głównej lub jakiejś podstronie...
Pytam jak uważacie, bo nie chcę na darmo pisać oprogramowania do tego.

Re: Allegro

: czwartek 16 lip 2009, 16:12
autor: ICE
Jak najbardziej :-) Ja na allegro zaglądam codziennie wpisując tą frazę ;-))
a traktuje NASZĄ stronkę jako domową wiec było by to ułatwienie - ale myślę że argumentem ZA była by możliwość oglądania takich aukcji przez innych forumowiczów na zasadzie kolejnej ciekawostki związanej z NASZYM miasteczkiem
POZDRAWIAM GORĄCO

Re: Allegro

: wtorek 29 gru 2009, 00:12
autor: admin
Na stronie głównej w sekcji "Ostatnie Ogłoszenia" umieściłem link "Co na Allegro?". Tam znajdują się rzeczy, które Allegro podaje jako rezultat wyszukiwania dla frazy "Złoty Stok".

Niestety na chwilę obecną, Allegro nie daje możliwości konfiguracji wyników, więc nie mogę wpłynąć choćby na sposób sortowania tych przedmiotów. Jeśli statystyki pokażą, że jest to rzeczywiście używane, wtedy coś samemu nad tym pomyślę.
Listing przedmiotów wydaje się kompletny i aktualny (przy każdym wejściu na stronę "Co na Allegro?", wyniki są pobierane bezpośrednio od nich). Problem pojawia się czasem przy miniaturkach przedmiotu. Nie zawsze przekazują mi adres obrazka, mimo że na swojej stronie miniaturkę taką wyświetlają.

Miłego polowania na okazje :lol: