Użytkownicy?

Uwagi, propozycje, krytykę itp. dotyczące samej strony www.zlotystok.net
Awatar użytkownika
eSCe
Rotman
Rotman
Relacja:Sympatyk
Użytkownicy?

Post autor: eSCe » czwartek 22 lut 2007, 12:07

W skrócie proste pytania:
1. Czy ktoś odbiera pocztę wysyłaną na [email protected] ....?
2. Jak to siędzieje, że od 06 grudnia 2006r zarejestrowało sie ok. 500 (?) użytkowników?
3. Dlaczego logowanie w FotoAlbumie kończy się błędem?

Z pozdrowieniami,
Stanisław

Awatar użytkownika
dobekfooto
Moderator
Moderator
Relacja:Mieszkaniec
GG:8824316
Kontakt:

Post autor: dobekfooto » czwartek 22 lut 2007, 16:24

Postaram się równie prosto odpowiedzieć:
1. Konto pocztowe [email protected] należy do administratora strony www.zlotystok.net a także tego forum. Nikt nie płaci panu Szymonowi za prowadzenie tej strony i dlatego nie można wymagać aby był dostępny na zawołanie. Trochę zrozumienia !!! Większej sumienności można by wymagać od oficjalnej strony miasta www.zlotystok.pl jednak jak wiadomo tam nie ma nawet forum.
2. Rejestracja tak wielu użytkowników jest spowodowana zakładaniem fałszywych kont na forum przez roboty internetowe próbujące zarzucić nas niechcianymi wiadomościami (spamem). Na szczęście forum posiada system obrony który uniemożliwia dokonywanie niepotrzebnych wpisów.
3. Fotoalbum jest jeszcze nie w pełni gotowy jednak wierze że gdy administrator będzie miał chwile czasu, na pewno naprawi błędy. Sam chciałbym się zarejestrować ale nie mogę. Pozostaje nam cierpliwie poczekać.

Mimo że nie jestem administratorem a tylko moderatorem tego forum i moje uprawnienia są ograniczone może jest coś w czym mógłbym panu pomóc? W razie pytań proszę pisać na [email protected] Pocztę odbieram codziennie więc na pewno nie będzie pan narzekał na brak odpowiedzi.

Pozdrawiam
"Buntu nie boji sie wladca ten,
co by z powiek spedzal mu sen.
Lecz nie poradzisz nic bracie moj ..."

ODPOWIEDZ