Więcej zdięć ?

Uwagi, propozycje, krytykę itp. dotyczące samej strony www.zlotystok.net
Jürgen
...
...
Więcej zdięć ?

Post autor: Jürgen » poniedziałek 25 sie 2003, 04:01

Mam pytanie, czy można było by zamieścić więcej zdięć nowych i starych tego przepięknego bajecznie kolorowego miesteczka (rozumiem czasy są ciężkie pieniędzy nieba bęzyna droga, no i zrobienie zdięć opiera się o niebagatelną cene) ale było by miło ujżeć raz na jakiś czas jakąś świeższą fotke ze Złotego Stoku. Może by tak, (ja niechce się nażucać! BROŃ BOŻE!!!) wykombinować troche miejsca na np: \"Zdięcia Złotostoczczan\", napewno ktś znajdzie troche czasu i prześle majlem fotki, i nie trzeba się narażać na koszta, było by naprawde ciekawiej i przyjemniej. (a i tak na marginesie, prosze łaskawie odświeżyż mi pamięć, czy szanowna pani G. Orczyk była kiedykolwiek burmistrzem??? Naprawde niepamiętam, przespałem czy co? ) Uprzejmie dziękuję i prosze o szybką odpowiedz. Jeszcze raz pozdrawiam. Dowidzenia
Jürgen

Awatar użytkownika
admin
Site Admin
Site Admin
Relacja:Były mieszkaniec
Kontakt:

Post autor: admin » poniedziałek 25 sie 2003, 14:12

Zróbmy tak, dodam taką opcję przesyłania własnych zdjęć do galerii. Niestety, nie jest to zajęcie na godzinkę czy dwie, a nie chcę tego zrobić na odwal się. W tej chwili mam trochę roboty przy innych moich stronach a i wena na Return to Castle Wolfenstein mnie naszła :twisted: , co trochę czasu zabiera. Do końca września powinno już to działać.
Może być :?:

Jürgen
...
...

Post autor: Jürgen » wtorek 26 sie 2003, 01:52

:D
Jürgen

Awatar użytkownika
ICE
Sztygar
Sztygar

Post autor: ICE » niedziela 16 lis 2003, 12:34

Return to Castle Wolfenstein RULEZ!!!!!!!!!!!
\ totus_tuus

Awatar użytkownika
admin
Site Admin
Site Admin
Relacja:Były mieszkaniec
Kontakt:

Post autor: admin » niedziela 16 lis 2003, 17:51

ICE pisze:Return to Castle Wolfenstein RULEZ!!!!!!!!!!!
:lol:
teraz badam RTCW ET, niezłe jest i oczywiście czekam na Halfa 2; ten to dopiero będzie wymiatać :twisted:

A co do samych zdjęć, to galeria została już dodana i możecie umieszczać własne zdjątka, do czego zachęcam.

A przy okazji, ICE coś siętak rozpisał ostatnio? :)

Awatar użytkownika
ICE
Sztygar
Sztygar

Post autor: ICE » poniedziałek 28 cze 2004, 00:27

a naszła mnie taka WENA :-) hihi
po prostu lubię tu zagladać
i chyba mam jakąś obsesję /oczywiście w pozytywnym słowa znaczeniu:-)/ na punkcie Złotego Stoku - to najpiękniejsze miejsce pod słońcem :-)

ostatnio docieram NFS`a Underground bo uwielbiam wyścigi, ale akcja na plaży Omacha w MOH jest nie do pobicia :-)
\ totus_tuus

ODPOWIEDZ