Strona 1 z 1

Życzenia z daleka

: niedziela 24 gru 2006, 15:43
autor: bezowy
W związku ze świętami Bożego Narodzenia i Nowego Roku chcielibyśmy życzyć wszystkim forumowiczom i mieszkańcom Złotego Stoku miłych chwil przy stole wigilijnym,spokojnych i udanych świąt.
BÓG SIĘ RODZI-cieszmy się.

Piotr i Ewa z Nadarzyna

Zyczenia z daleka

: niedziela 24 gru 2006, 22:07
autor: Primus Inter Pares
Dziękujemy, składając również wszystkim serdeczne życzenia –szczególnie Wam dającym częste dowody ciągłej sympatii do Złotego Stoku .
Ciesząc się Świętami spotkaliśmy się dotychczas :
w Gimnazjum na „Występie Bożonarodzeniowym”, w Szkole Podstawowej na jasełkach w wyk.kl.II-gich, w harcówce 12 ŚDH”Gady” na ”Harcerskim Spotkaniu Wigilijnym „ byliśmy na spotkaniu wigilijnym Stowarzyszenia „Pomocna Dłoń”, na spotkaniu nauczycieli w Samorządowym Zespole Szkół. Przed nami jeszcze jasełka i opłatek org. przez Radę Miejską dla mieszkańców ,a także opłatek i jasełka w wyk.”Wataha Stacha” w Mąkolnie i inne. Pozdrawiam Nautów i Szymona dziękując mu za utrzymanie portalu.
Primus.

: niedziela 29 lip 2007, 21:37
autor: Primus Inter Pares
Zawodnik czwartoligowej drużyny z Nadarzyna Grzegorz Szamotulski trafił do szkockiej drużyny Dundee. Po wspaniałym debiucie w bramce w meczu z Barceloną , przyniósł chlubę nie tylko Nadarzynowi ale i podziw dla Polaka w oczach Szkotów. Zawsze pamiętającym o naszym małym miasteczku ,Ewie i Piotrowi z Nadarzyna - składamy gratulacje !