Życzenia z daleka

Pofantazjujcie trochę, napiszcie co byście zmienili lub stworzyli nowego w Złotym Stoku. Oczywiście z umiarem, bo przecież kasyna nikt tu nie postawi :-)
bezowy
Bajtel
Bajtel
Posty:10
Rejestracja:sobota 03 cze 2006, 16:31
Lokalizacja:nadarzyn
Życzenia z daleka

Post autor: bezowy » niedziela 24 gru 2006, 15:43

W związku ze świętami Bożego Narodzenia i Nowego Roku chcielibyśmy życzyć wszystkim forumowiczom i mieszkańcom Złotego Stoku miłych chwil przy stole wigilijnym,spokojnych i udanych świąt.
BÓG SIĘ RODZI-cieszmy się.

Piotr i Ewa z Nadarzyna

Awatar użytkownika
Primus Inter Pares
Gwarek
Gwarek
Posty:342
Rejestracja:czwartek 27 sty 2005, 17:36
Lokalizacja:Złoty Stok

Zyczenia z daleka

Post autor: Primus Inter Pares » niedziela 24 gru 2006, 22:07

Dziękujemy, składając również wszystkim serdeczne życzenia –szczególnie Wam dającym częste dowody ciągłej sympatii do Złotego Stoku .
Ciesząc się Świętami spotkaliśmy się dotychczas :
w Gimnazjum na „Występie Bożonarodzeniowym”, w Szkole Podstawowej na jasełkach w wyk.kl.II-gich, w harcówce 12 ŚDH”Gady” na ”Harcerskim Spotkaniu Wigilijnym „ byliśmy na spotkaniu wigilijnym Stowarzyszenia „Pomocna Dłoń”, na spotkaniu nauczycieli w Samorządowym Zespole Szkół. Przed nami jeszcze jasełka i opłatek org. przez Radę Miejską dla mieszkańców ,a także opłatek i jasełka w wyk.”Wataha Stacha” w Mąkolnie i inne. Pozdrawiam Nautów i Szymona dziękując mu za utrzymanie portalu.
Primus.

Awatar użytkownika
Primus Inter Pares
Gwarek
Gwarek
Posty:342
Rejestracja:czwartek 27 sty 2005, 17:36
Lokalizacja:Złoty Stok

Post autor: Primus Inter Pares » niedziela 29 lip 2007, 21:37

Zawodnik czwartoligowej drużyny z Nadarzyna Grzegorz Szamotulski trafił do szkockiej drużyny Dundee. Po wspaniałym debiucie w bramce w meczu z Barceloną , przyniósł chlubę nie tylko Nadarzynowi ale i podziw dla Polaka w oczach Szkotów. Zawsze pamiętającym o naszym małym miasteczku ,Ewie i Piotrowi z Nadarzyna - składamy gratulacje !

ODPOWIEDZ