Gdybym tylko mogła

Pofantazjujcie trochę, napiszcie co byście zmienili lub stworzyli nowego w Złotym Stoku. Oczywiście z umiarem, bo przecież kasyna nikt tu nie postawi :-)
manuta

Gdybym tylko mogła

Post autor: manuta » niedziela 24 sie 2003, 20:50

Tu się urodziłam, tu spedziłam dzieciństwo i gdybym tylko mogła,to zr :roll: obiłabym wszystko, aby przywrócic temu pięknemu miasteczku to zycie, które bylo tu kiedys.Była turystyka, był tetniący ZDK, był basen, harcówka.Wiem, że czasy się zmieniły, ale trochę zapalonych ludzi, troche reklam, troche ochotników, władza może szukać kasy u sponsorów, w róznych Fundacjach.

g-ce

Post autor: g-ce » piątek 14 lis 2003, 10:33

dokladnie

Awatar użytkownika
ICE
Sztygar
Sztygar

Post autor: ICE » niedziela 16 lis 2003, 12:58

To może na łamach tego cudownego :D forum perzelewać bedziemy nie
bacząć na prawa autorskie:-) POMYSŁY / WIZJE dotyczące naszego miasteczka :D coby stało się kiedyś miejscem z naszych snów :-)

Przyznam się szczerze że moje myśli krążą ostatnio w okolicy stoku Góry Krowiej :-) nad reaktywacją wyciągu narciarskiego
\ totus_tuus

oko demona

schody

Post autor: oko demona » niedziela 28 gru 2003, 18:43

JA Jarzabek chcialbym zeby w Zlotym Stoku byly ruchome schody na gazownie do Wojtka bo jak sie z chlopakami zaprawimy to nas transportuja prosto na nasz piekny ryneczek.A potem co? Jak to co przyjada misie "USZATKI" i nas zgarna i zabiora nam prawko za jazde po pianemu.NARA. OKO DEMONA........

ODPOWIEDZ