Budynek szkoły ...

Pofantazjujcie trochę, napiszcie co byście zmienili lub stworzyli nowego w Złotym Stoku. Oczywiście z umiarem, bo przecież kasyna nikt tu nie postawi :-)
Awatar użytkownika
dobekfooto
Moderator
Moderator
Relacja: Mieszkaniec
GG: 8824316
Kontakt:

Budynek szkoły ...

Post autor: dobekfooto » poniedziałek 31 paź 2005, 14:00

Znowu mam małe pytanko... Otóż chodzi o opuszczoną część budynku nowej szkoły... Z tego co wiem to jest tam trochę miejsca, które stoi bezużytecznie... Czy nie można by było wykorzystać chociaż jednego pomieszczenia i zagospodarować go jako plac do jazdy na deskorolce a może i nawet do parkouru ??? To w zupełności zastąpiło by skatepark a nawet byłoby 100 razy lepsze... Co trzeba zrobić aby urzeczywistnić ten pomysł ???

PS: Wiem że pewnie zaraz wszyscy napiszą że to niemożliwe i że się "nie da" ale jeżeli ktoś ma jakiś pomysł jak można rozwiązać tą sprawę to bardzo proszę o odpowiedź...
"Buntu nie boji sie wladca ten,
co by z powiek spedzal mu sen.
Lecz nie poradzisz nic bracie moj ..."

Awatar użytkownika
dobekfooto
Moderator
Moderator
GG: 8824316
Kontakt:

Post autor: dobekfooto » wtorek 01 lis 2005, 20:26

już kilka a może nawet kilkanaście osób przeczytało ten post ale jak narazie nikt nie napisał nawet słowa :?
"Buntu nie boji sie wladca ten,
co by z powiek spedzal mu sen.
Lecz nie poradzisz nic bracie moj ..."

anna2904
...
...

Post autor: anna2904 » piątek 16 cze 2006, 13:40

Wiesz to nie jest zły pomysł, ale z tą sprawą należy uderzyć w odpowiednie miejsca….. może byś się tak udał np. do dyrekcji owej szkoły i podzielił się swoim pomysłem, to nic nie kosztuje a poznał byś ich opinie na ten temat. Jak będziesz dość przekonywujący to z pewnością uczynią coś w tym kierunku…Powodzenia :lol:
Ania

Kosty
Sztygar
Sztygar
GG: 5343105

Post autor: Kosty » sobota 17 cze 2006, 23:49

Ja jestem za, jednak wydaje mi się, że lepsze byłoby wykorzystanie miejsca na deskę (zamiast skateparku) bo do parkour nie da się zrobić salki. Chyba, że mała salka gimnastyczna jakaś (czyli taka, na którą możnaby w ogóle wchodzić, bo narazie coś tam jest, ale nie da się wynająć, bo nie ma dzierżawcy) z materacami, skrzynią jakąś itp, to możnaby coś poskakać w złą pogodę :D Ogólnie wydaje mi się, że skoro przez 15 lat gmina nie miała kasy, żeby coś tam zrobić, to teraz też nie znajdzie. Chyba, że zgodzonoby się na wpuszczenie nas tam bez niczego, my byśmy dali radę i przeszkody zrobili sami, do ćwiczenia technik. I moglibyśmy zrobić wtedy warsztaty dla małych dzieci, co narazie to skaczą po drzewach w parku i krzyczą parkour, a jak się zabiją, to na nas będzie. Tak byłoby mniej ofiar może 8) O zaadoptowaniu pod deskę nie mogę nic mówić, bo nie pomykam na deseczce zawodowo .... ani amatrosko. Chociaż, jakby coś tam było, to napewno bym tam trafił :D :D Ogólnie pomysł dobry. Czy realny?? Nie wiem. Może gmina i szkoła nawet by coś chciały dla nas zrobić w tym kierunku, jednak podejrzewam, że nie ma pieniędzy, a samym nam nie pozwolą, bo 1. nie jesteśmy pełnoletni 2. BHP 3. I tak trzeba się dowiedzieć :twisted: :twisted:
www.parkour.one.pl ---- "....zobacz sam, jak gumisie skaczą tam i siam...."

ODPOWIEDZ