Realizacje pomysłów:

Pofantazjujcie trochę, napiszcie co byście zmienili lub stworzyli nowego w Złotym Stoku. Oczywiście z umiarem, bo przecież kasyna nikt tu nie postawi :-)
Grimmir
...
...
Kontakt:

Realizacje pomysłów:

Post autor: Grimmir » sobota 15 paź 2005, 15:52

Myśl, że ciekawą inicjatywą byłoby stworzenie miejsca w urzędzie (od biedy jakaś skrzynka), gdzie młodzież, czy ogolnie chętni mogliby składać swoje pomysły i sugestie. Niby nic wielkiego. Oczywiście byłoby lepiej jeżeli można byłoby je odrazu z kimś omówić lub umówić sie na omówienie ich, wysłuchanie propozycji oraz możliwych opcji ich realizacji. Jeżeli coś takiego się pojawi to mam nadzieje, że miasto postara się aby mieszkańcy się o tym dowiedzieli :)

Awatar użytkownika
dobekfooto
Moderator
Moderator
Relacja: Mieszkaniec
GG: 8824316
Kontakt:

Post autor: dobekfooto » niedziela 16 paź 2005, 15:10

każdy obywatel miasta ma prawo spotkania się z burmistrzem o czym wielkokrotnie przypominał Pimus. niestety zapewne mało osób z tego prawa korzysta tak samo jak mało osób korzystało by z tej skrzynki :) szczerze mówiąc to chciałem iść do burmistrza w odwiedziny ale czy to by coś dało ? realia są takie że i tak nie ma pieniędzy na nic a nie ma sensu zajmować czasu mi i burmistrzowi :)
"Buntu nie boji sie wladca ten,
co by z powiek spedzal mu sen.
Lecz nie poradzisz nic bracie moj ..."

Grimmir
...
...
Kontakt:

Post autor: Grimmir » piątek 21 paź 2005, 14:37

Niby prawda, że można się przejść do burmistrza, choć nie z każdą sprawą "wypada" :/ Podejrzewam, że też czasem ma on co robić.

ODPOWIEDZ